Hitman - Blood Money

kolik

Zainteresovan član
Poruka
489
I predhodni deo Contract je bio dosta zahtevan a ovaj jednostavno ne mogu igrati , imam 2400+ , 1 gb rama, fx5600 xt(256mb), i jednostavno koci i na najnizim rezolucijama tj 800*600 , ima li pomoci ?? al da ne menjam hardver,cuo sam za neko iskljucivanje directx9 i da se podesi na direct x8 !!!??
 
Gospodo ova igra jos uvek nije u prodaji na nasim ulicama , i vidim neki likovi spominju Far Cry 2 , nema ga jos uvek za PC samo za XBOX , a onu HEROES 5 imam !!!!!!!! Igra HITMAN izlazi tek sledece nedelje na nase ulice !!!!!!!
 
Pa i ja kazem!
Izlazi 31 maja, ovde na Brdu jos je nema, kazu bice!
Sto se tice konfiguracije ako je ko Contracts onda super radice mi ako je mnogo zahtevna ubicu se!
A ovo 512rama i FX serija mi nesto mnogo slabo!
 
Ma idite u k***c svi. Ako neko hoce da mu posaljem igricu nek se javi na pm. To sto izlazi zvanicno 26. ili 31 maja neznaci da nezvanicno jos nije izasla. Sta palamudite ako je niste probali. Evo citata iz read me file-a igrice (kao sto sam rekao to je totalni bullshit). Niko nije ni trazio pretpostavke i Vasa palamudjenja vec je pitanje bilo za pomoc oko konfigurisanja igrice - ako je imate , u suprotnom ne smarajte.

The minimum system requirements are as follows:

OPERATING SYSTEM:
Microsoft Windows 2000/ Microsoft Windows XP (admin rights required) 95/98/ME/NT not supported. CPU:
Pentium 4 1.5GHz or Athlon XP equivalent
RAM:
512MB system Memory
GRAPHICS:
Direct3D 9 compliant cards supporting pixel shader 2.0 (nVidia GeForce FX or ATi Radeon 9500) SOUND:
Direct X compatible sound card
DVD-ROM:
DVD-ROM drive
HARD DRIVE:
5GB Free Space
INPUT DEVICES:
Keyboard and mouse

The recommended system requirements are as follows:

OPERATING SYSTEM:
Microsoft Windows 2000/ Microsoft Windows XP (admin rights required) 95/98/ME/NT not supported.
CPU:
Pentium 4 2.4GHz or Athlon XP/64bit Equivalent
RAM:
1GB system Memory
GRAPHICS:
ATI X800 series, nVidia GeForce 6800 series, or higher video card
SOUND:
Direct X compatible sound card
DVD-ROM:
DVD-ROM drive
HARD DRIVE:
5GB
INPUT DEVICES:
Keyboard and 3 button mouse
 
igrica postoji u prodaji,e sad kako , pitajte nekog drugog ....... inace je mnogo zahtevnija od predhodnog dela !!!! cekam novu graficku pa da je odigram ,a to sto pise min ato 9500 i nv fx seria !!! al koja ??!!! znaci na nv bez 5500 fx al full kartica nema nista tj ati 9550 128-bit i navise !!!

poz.
 
kolik:
igrica postoji u prodaji,e sad kako , pitajte nekog drugog ....... inace je mnogo zahtevnija od predhodnog dela !!!! cekam novu graficku pa da je odigram ,a to sto pise min ato 9500 i nv fx seria !!! al koja ??!!! znaci na nv bez 5500 fx al full kartica nema nista tj ati 9550 128-bit i navise !!!

poz.

Kolik brate izvini , igricu sam danas nabavio i kod mene radi bez problema jer imam 768 RAM memorije , i ATI radeon 9550 128/128 ~!!! ;-)
 
milantaa:
Ma idite u k***c svi. Ako neko hoce da mu posaljem igricu nek se javi na pm. To sto izlazi zvanicno 26. ili 31 maja neznaci da nezvanicno jos nije izasla. Sta palamudite ako je niste probali. Evo citata iz read me file-a igrice (kao sto sam rekao to je totalni bullshit). Niko nije ni trazio pretpostavke i Vasa palamudjenja vec je pitanje bilo za pomoc oko konfigurisanja igrice - ako je imate , u suprotnom ne smarajte.
Polako momak takav recnik ostavi kod svoje kuce i tako razgovaraj sa mamom i tatom , a sta ti treba oko konfigursanja igrice kad igra radi bez problema ako imas to sto si nabrojao !!!!!
 
@whitenicky
ja imam 1.2 gb, 2400+ i krs od graficke 5600xt, i kazem ne vredi je igrati jer seche nenormalno,menjam je za 9550 i nadam se kao sto kazes da ce to lepo na atiju da pichi . Grafika je odlicna u igri,mnogo bolja od predhodnih delova !!

poz.
 
whitenicky:
Polako momak takav recnik ostavi kod svoje kuce i tako razgovaraj sa mamom i tatom , a sta ti treba oko konfigursanja igrice kad igra radi bez problema ako imas to sto si nabrojao !!!!!

Prvo ne donosi zakljucke unapred o necijim godinama , a drugo citaj o cemu je post , da mi igra radi kako treba ne bi ni trazio pomoc. A sa odgovorom si me prosvetlio ,
whitenicky:
a sta ti treba oko konfigursanja igrice kad igra radi bez problema ako imas to sto si nabrojao !!!!!
, u p**u lepu m***u , kako se samo ja toga nisam setio.
 
kolik:
@whitenicky
ja imam 1.2 gb, 2400+ i krs od graficke 5600xt, i kazem ne vredi je igrati jer seche nenormalno,menjam je za 9550 i nadam se kao sto kazes da ce to lepo na atiju da pichi . Grafika je odlicna u igri,mnogo bolja od predhodnih delova !!

poz.

Svaka ti cast kako si uspeo i ostale da igras sa tom konfiguracijom , pozz cujemo se !! ;-)
 

Back
Top