Ozbiljan problem nije za sprdnju !!!

=RODMAN=

Zainteresovan član
Poruka
198
Imam veliki problem ! mozda vama nije al meni jeste ! NEMOGU DA NAVUCEM KONDOM NA penis !!! verujte mi sve sam pokusao ! znaci digne se i pocnem da navlacim ali posto mi je obrezan ( nazalost ) posle glavica se zaglavi ja pocnem da ga sirim rukama da ide jos nazad al nece vrati se tu i ubaguje se ! imam muku tu poludeh ! svaki da nistrosim po dva kondoma i nece ma sve sam zivo pokusavao nemam vise ideja ! pomagajte dajte neki predlog sta da radim ! P.S> sad idem da uzmem onaj kondom novi EASY on sto se lako stavlja ako to nemoze sida mi je zagarantovana :((
 
Copy_Cat:
a sto bas taj, je li se taj sam stavi?
e covek lepo rekao da je problem, ozbiljan....
Daj ko danas ne zna da stavi kondom... Ipak meni deluje samo ko da glumi neku umisljenu problematiku... No aj tebi za ljubav cu mu objasniti...

Daklem ako ti ne ide da kondom stavljas onako kako je na slici nacrtano... a obicno tako i ne ide... onda ga lepo pre stavljanja pstima rasiris... moze sasvim dovoljno da se rasiri i onda ga navuces skroz preko glave iz jednog cuga... do negde pola tukija... i onda posle srolas ostalo... skroz do dole... Da bi izbegao da ti se u procesu otpakivanja i montiranja spusti koncentracija pozeljno je da ga ona licno stimulise kako zna i ume... rukom ili vokabularno... I voula... eto tebe obucenog i spremnog.... za sklekove... :lol:
 
Probao sam kondome velicine XL ! ali pazi ja ga rasirim rukom i sve ali on opet se vrati posle glavica strasno ! ali ljudi sve sam probao cak je i ona to radila iako je svima stavljala i nije joj janso verujte nije lako biti obrezan i ona kaze da sam joj prvi obrezan i da neobrezani nemaju problem sa stavljanjem al kod mene drugacije jer mi se kozica kad je u erekciji povuce i kondom sklizne do glavica i tu stoji nemogu ga navuci bacao sam dosad bar jedno 5-6 kondoma i nevredi ! STA DA RADIM !!!
 
=RODMAN=:
Imam veliki problem ! mozda vama nije al meni jeste ! NEMOGU DA NAVUCEM KONDOM NA penis !!! verujte mi sve sam pokusao ! znaci digne se i pocnem da navlacim ali posto mi je obrezan ( nazalost ) posle glavica se zaglavi ja pocnem da ga sirim rukama da ide jos nazad al nece vrati se tu i ubaguje se ! imam muku tu poludeh ! svaki da nistrosim po dva kondoma i nece ma sve sam zivo pokusavao nemam vise ideja ! pomagajte dajte neki predlog sta da radim ! P.S> sad idem da uzmem onaj kondom novi EASY on sto se lako stavlja ako to nemoze sida mi je zagarantovana :((

Kupi veci broj.
 

Back
Top