MONTENEGRO

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

coaaa

Početnik
Poruka
22
Vidimo se Braćo u nekim boljim vremenima PONOVO! I Meni je zao koliko i vama :-( (znam da nas uprkos svemu i dalje volite) ali ebiga život ide dalje a CRNA GORA ostaje :lol: :lol: :lol:
 

Prilozi

  • grb-cg.jpg
    grb-cg.jpg
    4,3 KB · Pregleda: 75
  • Montenegro_Flag_2004.png
    Montenegro_Flag_2004.png
    7 KB · Pregleda: 6
Coaaa pozdrav i sve najbolje.:)

Videcemo se uskoro na moru.
Malo kod vas malo Grcka, Turska, Egipat.;)

Meni "braca" nisu ovi kojima smetaju Albanci i Hrvati sigurno, oni nisu nicija "braca" vec kancer Srbije.
 
hvala Bogu sto ti nisam brat, a da sam veci kancer srbiji od tebe cisto sumnjam... P.S bezumnici otcepise lako, a ako ikada umnici ponovo dodju na vlast u crnu goru tesko da ce medjunarodna zajednica dopustiti da se ponovo spojimo... zao mi je onih mucenika (serdara janka vukotica i njegovih junaka) sto su ginuli u Prvom svetskom ratu da zastite Srbe(koji su i sami bili), a ovi pederasi danas dizu dva prsta...
 
zbogom.
i dosta vise sa ovim stupidnim temama.
jedino se na hrvatskim forumima otvorilo vise suludih tema o otcepljenju nego ovde :roll:

so long,and thanks for all the fish :roll:
 
Ovi crnogorci su jos jednom dokazali da su jedno veliko pleme i nista vise. Crna Gora mi je od danas isto kao i Bugarska, jedna susedna zemlja u kojoj se igrom prilika prica koliko toliko slican "maternji" jezik. Srbi ce opet radje ici u Hrvatsku na more, koja ima daleko bolju i kvalitetniju uslugu, neosporivo lepsu obalu a i dobrodoslica nece biti nista gora nego sto je to slucaj sa Crnom Gorom.

Puno srece "crnogorcima" i njihovoj braci siptarima zelim u Velikoj Albaniji i dabogda vam Milo bio vecni poglavica.


p.s. bit ce te vi gladni :)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top