savremena mama

Моцарт сигурно нема децу, иначе не би питао(ла) овако нешто....:roll: :-)

У суботу сам учила ћерку да прави ''дрвену Марију'' на оној високој шипки за трешење тепиха.... Али, морала сам прво да јој покажем личним примером...:-? ..и сад имам модрице иза колена од те шипке..:roll: ..(Бар 20 година је прошло од моје последње ''дрвене Марије''!):lol:
 
Ma nije cudno pitanje, to je samo u Beogradu cista egzotika, pricali mi proslog leta o nekom paru sa Novog Beograda koji vozi rolere i gura kolica ko o pravom cudu :shock: .
Meni je to jako prakticno i lepo, masa ljudi to ovde radi, ili roleri, ili dzogiraju, svi srecni, zadovoljni, bebe i mame i tate na vazduhu, a mame lepe i zategnute :razz: :razz: :razz:
 
Redovno idem na Adu i vozim rolere vec 5 godina i vidjam dosta majki sa kolicima koje to bez problema obavljaju.Iskreno mislim da je tim mama lakse nego meni sa mojim devetogodisnjim sinom,
koji se dva puta prosuo pored mene,bez obzira na sav moj trud da mu ublazim pad na njegovo jadno dupence...malo je zakukao ali je morao da stisne zube i nastavi dalje...mislim ,velik je da ga nosim a patike u autu..
 
Milly73:
Што да не? По Земуну се возика брачни пар на мотору, а поред њих клинче исто на мотору, правом, али мањем.

ne razumem. Hoces reci da mali u prisustvu roditelja nezavisno od njih vozi motoric ?!
Gde si to videla u Zemunu ? Ja tu zivim ....
 
Hellen:
Моцарт сигурно нема децу, иначе не би питао(ла) овако нешто....:roll: :-)

У суботу сам учила ћерку да прави ''дрвену Марију'' на оној високој шипки за трешење тепиха.... Али, морала сам прво да јој покажем личним примером...:-? ..и сад имам модрице иза колена од те шипке..:roll: ..(Бар 20 година је прошло од моје последње ''дрвене Марије''!):lol:

Jeste, nemam decu .... ;) Nego, bilo mi cudno. Prvi put sam video tako nesto ...

Koliko se secam, mene majka nije gurala na rolerima kad sam se vozio u kolicima :)

Da li bi ( danas-sutra ) sa svojim detetom od oko 15 god. skakali bandzijem ili isli na splavarenje npr. Tarom, igrali fudbal, odbojku ili basket ... Ja bih vrlo rado ako bi on/ona hteli ...
 
Mocart:
ne razumem. Hoces reci da mali u prisustvu roditelja nezavisno od njih vozi motoric ?!
Gde si to videla u Zemunu ? Ja tu zivim ....
Да, да, мали има свој мотор, само у мањој варијанти! Видела сам их у Главној, код опере Madlleanium (Мухар). Каже ми супруг да их и он често види.
 
Mocart:
Jeste, nemam decu .... ;) Nego, bilo mi cudno. Prvi put sam video tako nesto ...

Koliko se secam, mene majka nije gurala na rolerima kad sam se vozio u kolicima :)

Da li bi ( danas-sutra ) sa svojim detetom od oko 15 god. skakali bandzijem ili isli na splavarenje npr. Tarom, igrali fudbal, odbojku ili basket ... Ja bih vrlo rado ako bi on/ona hteli ...

Банџијем ни мртва!
Прошле године сам први пут (и последњи) била на хали-галију, и то са децом, због њих сам и ишла....брррр....:?
На сплаварење радо, само ако бих нашла неког да нам то финансира! :lol:
Иначе, одбојку играмо, ластиш испред зграде такође, често одврнемо музику па лудујемо заједно...

Има још...Нисмо ни ми маторци сви мртви озбиљни и досадни!:lol:
 
Pazi, ako je neko vozio rolere pre nego što je postao roditelj, ne postoji ni jedan razlog da to više ne čini : ) Isto važi i za fudbal, odbojku i sve ostalo što si naveo. Verovatno su i tvoji roditelji radili brdo stvari što njihovi nisu : )
 
Mocart:
Videh mamu kako vozi rolere i gura dete u kolicima ... Fantasticno ! :) Sta vi mislite o tome ? Da li bi se usudile da i vi nesto slicno uradite sa svojim detetom ? :)
Simpaticno mi je kod drugih ali ja ne bih jer sam sam strasiva i smotana i odmah zamislim neprilike u kojima bi se mogla naci
 
Mocart]Jeste, nemam decu .... ;) Nego, bilo mi cudno. Prvi put sam video tako nesto ...

Koliko se secam, mene majka nije gurala na rolerima kad sam se vozio u kolicima :)

Da li bi ( danas-sutra ) sa svojim detetom od oko 15 god. skakali bandzijem ili isli na splavarenje npr. Tarom, igrali fudbal, odbojku ili basket ... Ja bih vrlo rado ako bi on/ona hteli ...[
Pa ne znam da li su tada i postojali roleri.Ne znam zasto se danas tome cudis :wink:
 

Back
Top