JE L ISTINA

  • Začetnik teme hanibaI77
  • Datum pokretanja
bejbica:
Ha ha ha :mrgreen:
Kad ono trt Milojka :D

kad ono sasvim prosečan frajer sa tetovažom devojke na ramenu. čak ni ne liči na Natašu. uvek su mi bili smešni tipovi što tetoviraju nečiji lik na telu. Moj tatu majstor ima istetoviran lik rahmetli mu oca na grudima, izgleda totalno morbidno
 
Queen_:
kad ono sasvim prosečan frajer sa tetovažom devojke na ramenu. čak ni ne liči na Natašu. uvek su mi bili smešni tipovi što tetoviraju nečiji lik na telu. Moj tatu majstor ima istetoviran lik rahmetli mu oca na grudima, izgleda totalno morbidno
Za mene pojam zesceg neukusa :SmajliKojiPovraca:
 
Sad ce sve klinke na splavovima biti plave. Pre je bilo pola njih imitira Cecu pa su smedje a pola Karleusu pa su plave, sad sve plavo! Mislim da je vreme da predjem u smedje! Sad sam satirana sa poprilicnim izrastkom, nemam vremena da idem kod frizera pa sam se tesila kad mogu Keri i Shakira mogu i ja, ali sad ce svi misliti da imitiram Cecu.
 
Marija D:
Sad ce sve klinke na splavovima biti plave. Pre je bilo pola njih imitira Cecu pa su smedje a pola Karleusu pa su plave, sad sve plavo! Mislim da je vreme da predjem u smedje! Sad sam satirana sa poprilicnim izrastkom, nemam vremena da idem kod frizera pa sam se tesila kad mogu Keri i Shakira mogu i ja, ali sad ce svi misliti da imitiram Cecu.
pa sta ako imitiras!imas i koga jbt!
ja imitiram i ponosim se:lol:
e ne umem jeeeeeeee
 
znaš šta bi bilo totalno super-da organizuju neku večeru "Ceca i fanovi", pa da tu zablistaš, mislim da bi jako volela i bila polaskana tvojim poklonima
 
Captain Jack Sparrow:
:lol: :lol: e dobra si bobo ..... khm khm pa naravno da nosim ha haa ha :lol: :lol:
A sada ozbiljno .... naravno da nosim , a i pekarke su se zabrinule misle da ocu da im zatvorim pekaru u saradnji sa sanitarnom inspekcijom .... ha ha haaa e jbt prolupao sam nesto danas ..... :lol: :lol:
Bobo? :D
Bice da nisi dobro procitao :mrgreen:
 

Back
Top