Ad hoc partner

Na koliko partnera za seks uvek možete računati u mislima?

  • nijedan

    glasova: 5 13,5%
  • 1

    glasova: 8 21,6%
  • 2

    glasova: 4 10,8%
  • 3

    glasova: 7 18,9%
  • 4

    glasova: 1 2,7%
  • 5

    glasova: 5 13,5%
  • 6

    glasova: 1 2,7%
  • 6-10

    glasova: 4 10,8%
  • 10-15

    glasova: 0 0,0%
  • više od 15 ;-)

    glasova: 2 5,4%

  • Ukupno glasova
    37
  • Anketa je zatvorena .

®

Buduća legenda
Poruka
31.888
Znate onu: prevariću ga s prvim koji naiđe na ulici! :lol: Žene uvijek imaju bar po... partnera u mislima koji bi bili skloni neceremonijalnoj kres šemi s njima, samo li im daju mig za to. Muškarci su vjerovatno hendikepiraniji po tom pitanju, ali valjda i mi imamo neke zagarantovane za konkreVEtna dešavanja. Hajde, evo ankete, razmislite o konkretnoj cifri, koliko je cica/frajera u stanju da bez odlaganja završe s vama u nekom plastu sijena ;)
 
sibirska:
A jel' bi iskoristio tu mogućnost? Jel' bi bio u stanju? I kako bi se osećao sutra? Jel' energetski napunjeno ili istrošeno?
Šta je, ne možeš da prebropjiš parntere, pa ne odgovaraš? :D :D :D
Postavljaš pitanja na koja ne postoji praktičan odgovor. Bar ne u mom slučaju. Šta ako su, recimo, geografske koordinate smetnja?

Gledaj na to ovako: Da mi padne šaka Izabel Ađani, pa Šeron Stoun, Nikol Kidmen i, tako iscrpljenom, za poslasticu i kraj krene s trbušnim... Šakira... (eto, i više od tri) našlo bi se dodatnih izvora napajanja, pa i Švarcija zvao u pomoć, da mi objasni đe da ih nađem, dok je bio terminator :lol: 8-)
 
@ veliko r u kružitju...
Hahahahaha
Nisam se bavila tim pitanjem na taj način. Ali sigurno više od 15...i to bez tebe...:mrgreen:
Ali taj "prvi na koga naiđem na ulici" ne postoji, dakle ni jedan, pa nek to bude moj konačan odgovor.
 
Nisam nikad razmišljala na taj način .... ne znam ... postoji jedan sa kojim ostvarim kontakt kad god hoću i za njega sam sigurna da je RL, a ne samo u mislima, ko što reče stvaralac ove teme.

Pa eto neka bude jedan siguran.
 
sibirska:
@ veliko r u kružitju...
Hahahahaha
Nisam se bavila tim pitanjem na taj način. Ali sigurno više od 15...i to bez tebe...:mrgreen:
Ali taj "prvi na koga naiđem na ulici" ne postoji, dakle ni jedan, pa nek to bude moj konačan odgovor.

Pa dobro je da sam ja neuračunjiv, u tvom slučaju, xixixixxixixiiiiiii
Mnogo bolje nego da sam jedan od ;)
 
NatasaNatasa:
Nisam nikad razmišljala na taj način .... ne znam ... postoji jedan sa kojim ostvarim kontakt kad god hoću i za njega sam sigurna da je RL, a ne samo u mislima, ko što reče stvaralac ove teme.

Pa eto neka bude jedan siguran.
Eh, eh... pa nemamo valjda tako neobuzdane i stvarnosti neprilagodive misli? Imaš ti više od jednog takvog, svakako! ;)
 

Back
Top