Boje dresova reprezentacije Srbije?

Adidas i Puma su ipak najbolji dresovi,čudi me da ovi pajseri iz FSS nisu sklopili ugovor sa njima...tobož nisu zainteresovani bili za saradnju s nama a zainteresovani su za neke krš reprezentacije gore čak i od naše...Partizan i Zvezda nose Adidas i Puma al reprezentacija nije mogla...očito se neko dobro ugradio u taj dil s Umbrom,neko od naših vrsnih fudbalskih radnika..PS Crnogorci nose Legea čini mi se
Posle utakmice protiv Francuske u kojoj se skoro svim fudbalerima Švajcarske bar jednom pocepao dres, Xherdan Shaqiri je izjavio:

"Nadam se da Puma ne proizvodi kondome.":D
 
Posle utakmice protiv Francuske u kojoj se skoro svim fudbalerima Švajcarske bar jednom pocepao dres, Xherdan Shaqiri je izjavio:

"Nadam se da Puma ne proizvodi kondome.":D
Dakle, samo Pumu ne spominjati:
punszfipqxkd52kh576add47cea20.jpg

Puma-shirts-Switzerland-Euro-2016.jpg

Teško da se ovo može s bilo čim usporediti.
 
Jel neko video one nove dresove od reprezrentacije Slovenije (u kojima su sad igrali protiv Slovacke), dresovi su stvarno perverzija kako dobro izgledaju, one kombinovane 2 nijanse zelene , drecavo zelena i tamno zelene, mislim da Slovenci imaju najlepse dresove makar u Evropi :)

Da extra su im odradili dresove mislim da im je Nike proizvodjac...

- - - - - - - - - -

Kako god odvratna je. Da je srece da je ostala plava varijanta.

Ti idalje guslas o ovome :hahaha:
 
http://i0.wp.com/footballfashion.or...ads/2016/03/slovenia-2016-2017-nike-kit-5.jpg

Da, inace obe varijante su zaista prelepe, mada ova zelena je bas pokidala.

Inace dresovi malo podsecaju na one kosarkaske kakve je nosila reprezrentacija Brazila na OI , isto kombinovane 2 nijanse zelene, prednja strana je bila svetlo zelena, a pozadi ledja su bila u tamno zelenoj boji.

http://images.performgroup.com/di/l...x6v1gryl4fpuqet9.jpg?t=1902740598w=1000&h=750

Mada cesto najlepse i najatraktivnije dresove nose africke selekcije, tipa Nigerija, Kamerun, Zambia, Gambia, Mali, Juzna Afrika, Obala Slonovace, Alzir.....itd posto ono cesto imaju te sarene varijante u tim "zivim" bojama , tipa zelena, zuta, pa deluju onako dosta upadljivo i atraktivno.
 
Ja mislim da je ipak narod navikao na "Plave" , plava boja nas ipak podseca na doba nasih najvecih sportskih uspeha.

Ovo menjanje u crvenu boju odjednom je vise neka vrsta krize ientiteta i bezanja samog od sebe, mada ja sam za to da nam crvena bude kao alternativna garnitura dresova.

- - - - - - - - - -

Ja mislim da je ipak narod navikao na "Plave" , plava boja nas ipak podseca na doba nasih najvecih sportskih uspeha.

Ovo menjanje u crvenu boju odjednom je vise neka vrsta krize ientiteta i bezanja samog od sebe, mada ja sam za to da nam crvena bude kao alternativna garnitura dresova.
 
Ko klinac sam viko 'plavi plavi' Ali prvi put kada sam video nasu novu garnituru puno mi je srce bilo...I netreba sad opet da menjamo ako smo jednom promenili vec to bi onda licilo da krizu identiteta i to nista nemanja...Plus srpska dominanta boja je svakako crvena...Jos jednom da kazem koliko su to ne bitne stvari ja nisam ni izvalio da su kosarkasi poslednji promenili boje nisam ni primetio...I poslednja dva srebra smo uzeli u tvim crvenim bojama...I to sam tek skapiro kad mi je neko skrenuo paznju...

Zasto menjati jel osecate otudjenost kada nase vidite u crvenim dresovima ja svakako ne!
 
Izgleda da iz nekog razloga postoji neko pravilo da se ne oblaci garnitura u bojama zastave. To ne vazi samo za nas, vidim to kod Francuske, Hrvatske, Ceske..

Iz razloga što je ružno i totalno demode imati 3 različite boje na dresu šorcu i štucnma kako god okreneš. Ako si se već odlučio da ti boja dresa bude crvena onda iskombinuj ili sa belom ili sa plavom a ne kao papagaji da izlaze.

Ni dok smo imali plave a i sada crvene dresove skoro uvek smo birali ( ili dobijali, ne znam ko odlučuje proizvođač ili savez) najgore nijanse istih.

Jedina garnitura koja mi se sviđala je bila ona sa SP 1998 teget nijansa kada je bila.
 
Jedina garnitura koja mi se sviđala je bila ona sa SP 1998 teget nijansa kada je bila.

Сљедећа је по мени била још љепша са сребрним детаљима на плавом дресу. А сјећаш ли се 1994-95, плава са коцкицама (уобичајено за то вријеме) и бијели рукави и крагне. :D
А ово са црвенилом је као и све код нас посљедица дневно политичких варијанти, тако је и 2006 године било, црногорци запалили, а стари Коштуније нас вратио у "нашу историју" и никад виђене загасите и чудне нијансе црвене и плаве, + нови дресови за репку, па гласање за устав, па републ,избори, а за све су плакати били у идентичним бојама. И тако полако ми данас имамо варијанту као СССР.
 

Back
Top