Boje dresova reprezentacije Srbije?

Nisu losi dresovi, svidja mi se ovo 4 "C" na ledjima kod vrata.

Mada iskreno ja sam ipak bio za to da budu plavi. i nemojte molim vas odma da krenete da me davite o KOMUNIZMU i kako necemo da se odvojimo od starih vremena, vec se radi o navici jednostavno, i iskreno plava boja mi je lepsa od crvene.

Znate sta mi prvo padne na pamet kad vidim crvenu boju? ALBANIJA!, pa onda na drugom mestu KOMUNIZAM!

"Nashi" su uvek bili plavi, i sad su odjednom crveni, imam utisak kao da navijam za totalnu drugu zemlju odjednom, iako naravno navijam skoro za istu, jer su srbi velika vecina bili u reprezentacji SCG da se ne lazemo.

Znam da bi trebalo da dresovi budu prve boje sa zastave (crvene), ali to ne mora da znaci. I slovenci imaju ove boje pa nose ZELENE dresove...


Plava mi je uvek bila pri srcu, i ne vezujem je sa komunizmom, ni sa ne znam ni ja cime vise, to mi je nekako uvek bila "nasha" boja.
 
Ma sta pricate!?
Pa jel vi znate cega je crvena boja simbol? KRALJEVINE !!!!!
A to sto ona vas asocira na komunizam, to je vec licno, npr mene podseca na srbiju.
Ja se bavim grafikom, prelistajte malo knjige i prestanite da pricate gluposti o crvenom dresu!
Ja cu prvi put da kupim dres svoje reprezentacije i da idem na svaku tekmu
NAJLEPSI DRES KOJI SAM VIDEO IKAD,SPAVACU U NJEMU
 
Ekstra su im dresovi! Ja sam bash prebacila kad se povredio Dejan Stankovic i bash mi se svidi dres, i pomislim kako mu dobro stoji dres, gde on igra sad, chiji su ovo dresovi, i zaustavim se da vidim koja je utakmica i onda kad sam videla da to nashi igraju, odushevila sam se time kako su im dobri dresovi.
 

Back
Top