Second Sight - kakva je?

Igra je SUPER!!!

Iznenadio sam se kada sam video da su je na gamespot-u ocenili sa oko 8/10! Ja bih joj dao bar pola ocene vise- hardverski malo trazi, sasvim dobro izgleda... Gameplay mi je bio potpuno neprimetan- znaci odlican :)) Nosi nesto novo i meni zanimljivo, a sve to na jednom CD-u :) Neverovatno je kako takva igra stane na jedan CD- to mi je bilo neverovatno koliko i budzenje Halo-a na samo jedan CD...
Na kraju krajeva, SIGURNO cu je nekada ponovo odigrati!

PROBAJ JE!!! :)
 
Minimum Specification:
----------------------
- Windows XP/2000
- DirectX 9.0c
- Pentium III or Athlon at 1GHz
- 256mb RAM
- Supported Graphics card
- DirectX 9 Compatible Sound Card
- 8x CD-ROM Drive
- 1Gb Hard Drive Space


Ma, igru sam igrao na masini koja je bila solidna 2002. godine!! :)
 
markoca:
Pa des' Nicky! Sta te nema?

Pozdrav ekipi gamera , pa sada sam najvise na svastari tamo ubijam vreme, a i slabo u zadnje vreme imam za igranje igrica , po neku odigram ,a imam bukvalno sve nove koje izlaze ,ali vidim da vam i teme polako umiru nema vise one stare ekipe . Nadam se da je sve kod vas o.k. i ova igra Second Sight je odlicna ! Pozdrav i cujemo se !!! 8-)
 
markoca:
A ZATO ti imas 16 500 postova. Ekipa se skroz raspala: tu sam ja, tommyja nema, Friend dodje nekad, Zool je tu, taba nema....

Ma obrisali mi 1.500 postova :)))) .... Ma vidim samo neki novi likovi a ponekad mi nedostaje ona stara ekipa ndjordje i njegovi happy postovi , provokacije Red-a , tommy kaze da imam obaveza na faksu , Master Chief ni ne dolazi , father vidim samo poneku temu zakljuca , Friend -a slabo ima , tebe i Zoola vidim , rajkec ne dolazi , ali kako su ukinuli pirateriju slabo i posecuju ove teme !!! ;-) Pozz
 
...ne znam o kojoj staroj ekipi pricate...svi smo tu...
...neko nestane na par dana/nedelja ali nisam primetio da je neko otisao da se ne vrati...
...ipak je ovo forum...ljudi dolaze i odlaze...bitno je da im je lepo dok su tu...
 

Back
Top