СРЕЋАН ИМ ПУТ

Ma bolje da idu, ako bi ostali zajedno, opet bi potrosili godine da se uskladimo ( a ne bi mogli) i opet izgubljeno vreme, ucene crnogoraca i kukumavcenje o nekoj srpskoj "hegemoniji"....
Zao mi je samo sto nas ovde niko nije pitao...
 
L.1:
Остају ли њихови директори?
Plasim se da ce svi ostati. A nadam se da ce za nas crna gora imati status kao i Bugarska ili Engleska ili Kuba na primer. Lepo, strani su drzavljani i nema problema...
Ako zele da budu nezavisni, ima tako da budu i tretirani. Gde to ima da se u Srbiju ladno useta neki Spanac i postave ga za direktora neke ustanove?
A ako Grk ima da placa studiranje, morace i djetic. I ne bi trebao da placa mesecno 700 dinara za stan i hranu (u drugoj ce drzavi studirati zaboga, olaksice nece dobiti ni u "bratskoj nam Rusiji")
Ako Kolumbijac mora da placa lecenje, morace i djetic. Mozes misliti srece ako bi oni mogli da sel lece na VMA a mi slobodno u domu zdravlja u Tuzima.. yebes reciprocitet)
Itd... Samo se plasim da ce nasi sseronje ovde da im ugadjaju kao da smo Majke Tereze ovde ili smo mozda maloumni...
 
codemaker:
Plasim se da ce svi ostati. A nadam se da ce za nas crna gora imati status kao i Bugarska ili Engleska ili Kuba na primer. Lepo, strani su drzavljani i nema problema...
Ako zele da budu nezavisni, ima tako da budu i tretirani. Gde to ima da se u Srbiju ladno useta neki Spanac i postave ga za direktora neke ustanove?
A ako Grk ima da placa studiranje, morace i djetic. I ne bi trebao da placa mesecno 700 dinara za stan i hranu (u drugoj ce drzavi studirati zaboga, olaksice nece dobiti ni u "bratskoj nam Rusiji")
Ako Kolumbijac mora da placa lecenje, morace i djetic. Mozes misliti srece ako bi oni mogli da sel lece na VMA a mi slobodno u domu zdravlja u Tuzima.. yebes reciprocitet)
Itd... Samo se plasim da ce nasi sseronje ovde da im ugadjaju kao da smo Majke Tereze ovde ili smo mozda maloumni...

Crnogorac ce uzeti drzavljanstvo pa ce biti direktor.
Skolarinu ne placaju ni bosanci pa zasto bi crnogorci.
Isto ce se tako potpisati medjudrzavni ugovor i postojace reciprocitet u medjusobnim pravima.
 
codemaker:
Plasim se da ce svi ostati. A nadam se da ce za nas crna gora imati status kao i Bugarska ili Engleska ili Kuba na primer. Lepo, strani su drzavljani i nema problema...
Ako zele da budu nezavisni, ima tako da budu i tretirani. Gde to ima da se u Srbiju ladno useta neki Spanac i postave ga za direktora neke ustanove?
A ako Grk ima da placa studiranje, morace i djetic. I ne bi trebao da placa mesecno 700 dinara za stan i hranu (u drugoj ce drzavi studirati zaboga, olaksice nece dobiti ni u "bratskoj nam Rusiji")
Ako Kolumbijac mora da placa lecenje, morace i djetic. Mozes misliti srece ako bi oni mogli da sel lece na VMA a mi slobodno u domu zdravlja u Tuzima.. yebes reciprocitet)
Itd... Samo se plasim da ce nasi sseronje ovde da im ugadjaju kao da smo Majke Tereze ovde ili smo mozda maloumni...

Плашим се да си у праву.
Најлепше је то што ће сада ови који овде остану да буду највећи Срби и да нам држе лекције.
Фуј!
 
Sad bih im ja krknuo skolarinu i poreze do vrha,pa da vide jel im se isplati da zive u Srbiji ili u crnoj gori!Ma ima da tabam svakog crnogorca koji mi se zameri ovde...A tamo na ono njihovo sugavo more vise necu ni da krocim,ionako ce ih preplaviti albanci...jadna im je ta drzava...
 
_Milanche_:
Crnogorac ce uzeti drzavljanstvo pa ce biti direktor.
Skolarinu ne placaju ni bosanci pa zasto bi crnogorci.
Isto ce se tako potpisati medjudrzavni ugovor i postojace reciprocitet u medjusobnim pravima.
neće..usijane su to glave...đe šetić tić onijeg krša da ne kaže da je montenegrino?
moreeeee...žao mi samo što MI nismo imali referednum,
nego ovako ispade ko da oni neće sa nama...
pa neće kada su nam već isisali do poslednje...
nek im je daleko lepa kuća!
videćemo kako ćemo mi da se provedemo tamo!!!
moji imaju kuću na moru,a svi smo šumadinci!!!
baš da vidimo tu njihovu otvorenost, deda dole i živi!!!
(komšije ga već često pitaju,a što ne odeš gore??? )
 

Back
Top