Zasto menjamo avatare

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Prolećem vodjena

Zainteresovan član
Poruka
132
Zasto dolazimo u situaciju da menjamo postojece avatare novim? Da li zato sto mislimo da je prihvatljiviji, priblizniji nama, ili jednostavno zato sto nam je prethodni dosadio? Koji razlozi vas navode na promenu?

Ja sam resila da stavim novi. Da li vam se dopada?
 
Prolećem vodjena:
Zasto dolazimo u situaciju da menjamo postojece avatare novim? Da li zato sto mislimo da je prihvatljiviji, priblizniji nama, ili jednostavno zato sto nam je prethodni dosadio? Koji razlozi vas navode na promenu?

Ja sam resila da stavim novi. Da li vam se dopada?



Svidja mi se. Bas ide uz tvoj nick..

Do danas nisam ni imala slicicu, a vec sam je dva puta promenila.
Ne znam zasto... :roll:
Ma, volim suncokrete! :)
 
Meni je tvoj bas sladak avatar PV!!:)
Ja ih menjam kad se desi da naidjem na neki koji mi se vishe svidja.To uvek radim kada sam odlichno raspolozena pa svaki sledeci put kad dodjem na forum i vidim taj avatar osecam se isto tako dobro:D
 
Promenila sam nekoliko avatara, jednostavno ,kad sam na netu, k'o ''dete na trešnji'' sam...nikad mi nije dosta novih avatara, smajlića...kako menjam raspoloženje, tako promenim i avatar!
Konačno, neću valjda danima da budem samo u jednoj ''haljini!'' ;) :-D
Koliko ih još na mene čeka....neka, neka, i treba da čeka! :roll: :lol: :arrow:
 
Ne menjam ovčicu od kada sam došao na forum, a to je ravno 1 godina, 2 meseca i 29 dana.;)
sheepShot.gif
 
Prolećem vodjena:
Zasto dolazimo u situaciju da menjamo postojece avatare novim? Da li zato sto mislimo da je prihvatljiviji, priblizniji nama, ili jednostavno zato sto nam je prethodni dosadio? Koji razlozi vas navode na promenu?

Ja sam resila da stavim novi. Da li vam se dopada?

Баш нешто размишљам да поставим тему:'' Зашто долазимо у ситуацију да отварамо по 30 небулозних тема дневно?'' :roll:
 
koji podforum prvo pogledate kad dodjete na forum?
da li prvo citate teme ili pp?
da li vam je nik pod "zapamti me"?
da li postujete za vreme rucka?
koga ste navukli na forum?
ko vam ne nedostaje od forumasa?
da li sanjate forumase?



eh bre father toliko je dobrih tema koje bismo mogli da otvorimo:p :lol:
oces jos ideja?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top