detinjasti savremeni muskarac...
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 35

Tema: detinjasti savremeni muskarac...

Aktivan član
    Učlanjen
    17.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    64

Podrazumevano detinjasti savremeni muskarac...

nekad sam bila luckasta...smisljala razne vragolije da sve bude smesno i interesantno...u skoli bila omiljena kod decaka zbog ideja kako da napravimo neki cirkus...posle se promenila....valjda me neko ucutkao sta znam...postala sam "finkinja" kako me nazva moj novi dasa...Elem on pokusava da me zabavi na razne nacine...pravi neke gluposti na javnom mestu kao da je u "skrivenoj kameri" sto mene nekad izludjuje...On kaze da ne umem da se salim da je bas lepo kad se negde napravi neka zgoda da se ljudi malo zacude pa posle smeju...Uhhhh meni se cini da on time ni decu ne bi zasmejao...Inace je divan...ima dobre osobine i ako me neko pita zasto sam ga otkacila bilo bi necuveno reci da je bio pravo dete u telu odraslog coveka...ne znam kako da ga malo uozbiljim....ili da i ja otkacim pa nek nas lepo panduri pokupe jedan dan...i to me moze snaci...

Iron Lord nije na forumu
    ne vadi prst iz uveta odkad je čuo da uvo više uživa
    Elita Iron Lord (avatar)
    Učlanjen
    23.12.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: detinjasti savremeni muskarac...

Citat Original postavio ariela
    nekad sam bila luckasta...smisljala razne vragolije da sve bude smesno i interesantno...u skoli bila omiljena kod decaka zbog ideja kako da napravimo neki cirkus...posle se promenila....valjda me neko ucutkao sta znam...postala sam "finkinja" kako me nazva moj novi dasa...Elem on pokusava da me zabavi na razne nacine...pravi neke gluposti na javnom mestu kao da je u "skrivenoj kameri" sto mene nekad izludjuje...On kaze da ne umem da se salim da je bas lepo kad se negde napravi neka zgoda da se ljudi malo zacude pa posle smeju...Uhhhh meni se cini da on time ni decu ne bi zasmejao...Inace je divan...ima dobre osobine i ako me neko pita zasto sam ga otkacila bilo bi necuveno reci da je bio pravo dete u telu odraslog coveka...ne znam kako da ga malo uozbiljim....ili da i ja otkacim pa nek nas lepo panduri pokupe jedan dan...i to me moze snaci...
    E, a šta je bilo sa Dlakavim?
    Jel si i njega uozbiljila?

Aktivan član
    Učlanjen
    17.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    64

Citat Original postavio Iron Lord
    E, a šta je bilo sa Dlakavim?
    Jel si i njega uozbiljila?
    hahahahaha..dlakavi mi je za dlaku izbegao...ne znam sta bi kako se pogubismo...a i on me lepo zabavljao...Pozdravcic njemu gde god da je...

Poznat loop (avatar)
    Učlanjen
    29.01.2005.
    Reputaciona moć
    0

Cemu ova temu, da se pohvali kako imas novog dasu, ili treba da diskutujemo o necemu? ako treba da diskutujemo onda samo reci sta, a ako se savmo hvalis, onda ti zelim da potrajue...vecno, takvi su najbolji veruj mi, niti je iskvaren, niti ces imati problema sa njim, samo treba da se naviknes i da mu poklonis srce, a on ce znati da ga cuva

Ističe se Captain Jack Sparrow (avatar)
    Učlanjen
    29.02.2004.
    Reputaciona moć
    74

Onog casa kada se covek preda i prestane da bude dete i postane matoro gundjali , dosada za sve a najvise za sebe zreo je za chamov kaputicj....
    Pirates RULE

Buduća legenda Hellen (avatar)
    Učlanjen
    29.08.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    921

Између детета и маторог гунђала постоји и зрео, одрастао мушкарац! Не знаш то?

Iron Lord nije na forumu
    Elita Iron Lord (avatar)
    Učlanjen
    23.12.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    0

hahahahaha..dlakavi mi je za dlaku izbegao...ne znam sta bi kako se pogubismo...a i on me lepo zabavljao...Pozdravcic njemu gde god da je...
    Ne brineš, preneću mu ja...
    :wink:

Dlakavi je deo moje ličnosti, ali Banshee neće da mi veruje...
    Poslednji put ažurirao/la Iron Lord : 21.05.2006. u 23:44

Domaćin batka_mija (avatar)
    Učlanjen
    09.07.2003.
    Reputaciona moć
    85

jao, ariela, a kad si nasla tog novog dasu? pa nije valjda bas toliko strasno... a kao i da mi je st... ma sta ja pricam ovde uopste? e, ljudi, kako se smanjuje slika za avatar? hocu da stavim cvarke tu... jel znate kako se na engleskom kazu cvarci? imaju to... prodaju u barovima... kao, grickas dok pijes pivo... imam jednu kesicu... samo sto omi verovatno ne prave na isti nacin... joj, kako mi se jedu sad... pa da... bzvz... ja sam vise za kokosije meso... rizikujemo malo, pa nek' ide zivot...
    ja znam ko je iron lord, ali to nikada necete cuti od mene!!!! osim da ima svoj deo kontejnera ovde... ha haha... ovo nije bilo bas smesno... dosadna tema skroz... nema ankete...

Iron Lord nije na forumu
    Elita Iron Lord (avatar)
    Učlanjen
    23.12.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio batka_mija
    jao, ariela, a kad si nasla tog novog dasu? pa nije valjda bas toliko strasno... a kao i da mi je st... ma sta ja pricam ovde uopste? e, ljudi, kako se smanjuje slika za avatar? hocu da stavim cvarke tu... jel znate kako se na engleskom kazu cvarci? imaju to... prodaju u barovima... kao, grickas dok pijes pivo... imam jednu kesicu... samo sto omi verovatno ne prave na isti nacin... joj, kako mi se jedu sad... pa da... bzvz... ja sam vise za kokosije meso... rizikujemo malo, pa nek' ide zivot...
    ja znam ko je iron lord, ali to nikada necete cuti od mene!!!! osim da ima svoj deo kontejnera ovde... ha haha... ovo nije bilo bas smesno... dosadna tema skroz... nema ankete...

Mož se opkladiš da je tako!

Poznat AntunTun (avatar)
    Učlanjen
    16.07.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    181

najgore je kad sam u drushtvu nekog smora koji je kao ozbiljan i bechi se na gluposti...to me tako iritira uh...bez uvrede - ti zvuchish kao zheshtji smor...
    Voistinu.

Tuzni_patak nije na forumu
    Trazi forum gde moze procitati svoje postove i posle 2 nedelje
    Elita Tuzni_patak (avatar)
    Učlanjen
    13.04.2004.
    Pol
    muški
    Real Beograd,Virtuelno u preseljenju,bice naknadno objavljeno
    Tekstova u blogu
    20
    Reputaciona moć
    259

Citat Original postavio Captain Jack Sparrow
    Onog casa kada se covek preda i prestane da bude dete i postane matoro gundjali , dosada za sve a najvise za sebe zreo je za chamov kaputicj....
    Kad žena razmišlja o udaji , onda ti ovo pravilo ne važi.....
    Što ti potvrdjuje i Hellen post niže....

Kad svi lude , dobro je NE-NORMALAN biti

Domaćin
    Učlanjen
    17.04.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    78

Znaš kad nešto obećaš sebi... Kao ono pred Novu godinu kad smo pisali šta nećemo da ponovimo u staroj?
    E pa jasam još kao dete obećala sebi da nikada neću prestati da se igram
    Bila situacija, blesava - rešila ja da sam postala velika i potrpala barbike u kutiju, lutke u velike kese... ispraznila celu sobu, čak ni lego kockice nisam ostavila i sve šutnula na tavan... Bila još dete, stvarno dete s jednocifrenom godinom i ulazila u tu moju ,,sobu za igranje'' i duša me bolela - htela da im kažem da mi vrate igračke al' u isto vreme sam se inatila i rešila da održim reč, gotovo... velika sam
    Pokupila neke knjige i u slobodno vreme čitala ih na terasi - baš mi bilo dosadno
    I mlađa sestra je potpisala pakt - i ona je htela da bude velika, i ona je uzela nekog Petra Pana i sedela pored mene...
    Lepše se raste pored sestre, istine brže putuju do tebe
    - Čedo, jel da da nam je dosadno sad kad smo velike?
    - Jeste dado, dosadno nam je...
    - Ajde da se dogovorimo da onda više nikada ne budemo velike
    - Ajde, reče s oooovoooliiikim kezom

Moj dečkić se igra samnom stalno, inprovizujemo neke igre s vremena na vreme, da'l asocijacija, pantomime, šah (joooj što volim da igram s njim šah) pa društvene igre tipa pantomime, remi, i tablić opičimo ponekad, jamb... Pa se skupi neka ekipa pa igramo u nešto i već se smejemo... Ma od svega pravimo igru, ručkova, večera, izlazaka...

Elem, hoću da ti kažem da savršeno razumem tog dečačića koji je nažalost imao tu nesreću da naleti na tebe tako ozbiljnu i veliku

Buduća legenda Banshee (avatar)
    Učlanjen
    30.07.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    307

Citat Original postavio Iron Lord
    Ne brineš, preneću mu ja...
    :wink:

Dlakavi je deo moje ličnosti, ali Banshee neće da mi veruje...
    nista tebi banshee nece da veruje :razz: :razz: :razz:

al hvala sto ste banovali onog provokatora sa pristine
    you make me sick because i adore you so

chika_doktor
    Guest

Citat Original postavio Hellen
    Између детета и маторог гунђала постоји и зрео, одрастао мушкарац! Не знаш то?

fala bogu pa ne znam...

Učlanjen
    29.08.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    921

Често људи прецењују детињасто и незрело понашање као нешто слатко, симпатично, духовито, као праву ствар....
    С друге стране свако одговорно и зрело понашање се омаловажава као нешто досадно, стерилно, стереотипно....

Ја лично не волим четрдесетогодишње тинејџере...не волим ''вечну децу''....мислим да су заостали у одређеном животном добу и да нису напредовали.
    С друге стране, не значи да неко ко је одговоран и зрео не уме да буде духовит, симпатичан, да уме да се забавља и да се лудира понекад!

Мислим да то нема везе са годинама...
    Ако неко заиста проживи своје детињство, тај ће сачувати тај дух у себи, значе када и где може да се '''откачи'', имаће разумевања за неке нове клинце...
    Постоје и особе које никада нису биле деца! Знам их доста таквих! Е, они су ти који су остали (као и у детињству) досадни, пуни неразумевања за децу и за младалачке лудости.

Učlanjen
    29.08.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    921

Citat Original postavio chika_doktor
    fala bogu pa ne znam...

chika_doktor
    Guest

e nek si ti smislena i samosvjesna dama pa makar...

Učlanjen
    29.08.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    921

Смислена и самосвесна?

Па макар....?

chika_doktor
    Guest

oslabice ti ocni zivac od kolutanja...xexe
    PS. nisam mislio nista lose..samo sam konstatovao trenutno stanje..ti si sve sto ja nisam i obrnuto...

Učlanjen
    29.08.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    921

Aaaaa....
    Уморише ми се очи.
    Има времена, доћи ћеш ти у моје године...:wink:

Domaćin
    Učlanjen
    17.04.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    78

Често људи прецењују детињасто и незрело понашање као нешто слатко, симпатично, духовито, као праву ствар....
    С друге стране свако одговорно и зрело понашање се омаловажава као нешто досадно, стерилно, стереотипно....

Ја лично не волим четрдесетогодишње тинејџере...не волим ''вечну децу''....мислим да су заостали у одређеном животном добу и да нису напредовали.
    С друге стране, не значи да неко ко је одговоран и зрео не уме да буде духовит, симпатичан, да уме да се забавља и да се лудира понекад!

Ако неко заиста проживи своје детињство, тај ће сачувати тај дух у себи, значе када и где може да се '''откачи'', имаће разумевања за неке нове клинце...
    Постоје и особе које никада нису биле деца! Знам их доста таквих! Е, они су ти који су остали (као и у детињству) досадни, пуни неразумевања за децу и за младалачке лудости.
    Misliš, misliš, misliš...
    Opuštaš li se ti nekad draga Helen? :wink:

Ne možeš me ubediti da je opušten, duhovit tip - pomalo detinjast i blenav zaostao u razvoju; pre mislim da je razvoj zaostao pa su odgovorno i zrelo ponašanje u kakvo ljudi sabiju svoju prirodu, klečeći pred globalno prihvaćenim atakom na ličnosti u svrhu stvaranja bezličnosti, kapitala i jedne sive svrsishodne umesto i svesne mase, na žalost postale stereotip za savremenog muškarca.

Sve te nepisane norme ponašanja koje diktira savremeno društvo guši, stvarno guši istinu o nama samima. Misliš da su velika umetnička dela nastala zato što im je umetnost bila primarni cilj ili igrom i otkrivanjima?
    Sve što je čovek do sada uspeo da stvori, celu evoluciju pokrenula je upravo igra, posmatranje i učestvovanje, danas je malo ko privilegovan na taj način.
    Stvorila se jedna kolotečina u kojoj niko koga ona povuče u sebe ne napreduje. Ne razvija se, ne uči...

Priroda u nama nas, kao što je u ostalom i sa životinjama slučaj, od rođenja tera da se borimo za opstanak kako nas, tako i naše porodice. Tu nema dileme, odgovorni smo - naravno da smo odgovorni.
    S obzirom na to da mi ipak nismo životinje (jel de) uslovljeni smo nekim drugim načinom borbe i nekim drugim odgovornostima koja neminovno u nama postoje bili mi detinjasti, nasmejani vedri ili ozbiljni, mrgudni i pitomi :wink:

chika_doktor
    Guest

Aaaaa....
    Уморише ми се очи.
    Има времена, доћи ћеш ти у моје године...:wink:

nadam se...a imam i ja preko tries...

Učlanjen
    13.04.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    20
    Reputaciona moć
    259

Šta bih ja kad bi svi bili zreli i slušali tehno....

Učlanjen
    13.04.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    20
    Reputaciona moć
    259

Zar ne pričasmo o tome šta je pozitivno kod dece i šta znači održati dete u sebi ?
    Tu se nije uopšte pominjalo detinjarije i glupiranje, gugutanje, tepanje.....

Iskusan Kaa (avatar)
    Učlanjen
    05.01.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    103

I will never f.ucking grow up...Jel treba prevod?

Slične teme

1. Savremeni muskarac
    Autor NevenaBGD u forumu Muškarci
    Odgovora: 110
    Poslednja poruka: 30.11.2006., 13:54
  2. Savremeni muškarac = džentlmen?
    Autor teardrop u forumu Žene
    Odgovora: 109
    Poslednja poruka: 05.11.2005., 22:05
  3. savremeni muskarac-kolerik
    Autor ariela u forumu Muškarci
    Odgovora: 37