Letnji problemcici

coeur

Zainteresovan član
Poruka
172
Svakog leta pre kada pocne sezona jadranka, sandala obavezno pre nego sto ih obujem oblepim se hanzaplastima. Vi kako resavate problem zuljeva i ogrebotina od sandala? Cime omeksavate kaiseve, muka mi je vise id urezanih kajseva i hanzaplasta. :) :) :)
 
ja sam zavrsila s zuljevima za ovo leto, prvi dan kad sam obukla sandale pre mesec dana, imala sam zulj do zulja, jedva hodala nekolko dana posle toga, al sada nemam problema, naviklo se stopalo na proklete sandalice.....eh, muka zenska...
 
Malopre mi je sinula jedna genijalna ideja na pamet. Uzela sam sundjer isekla tanko i zalepila sa donje strane kaisa sada se na terasi susi. Videcemo sutra da li je misija bila uspesna.
 
da li je stigao kod vas onaj dr solov soping end densing?
izgleda bas kao odgovor na moje probleme jer u nekom momentu pocinjem da osecam kao mi stopalo gori ili da gazim po koprivama,kad imam visoke tanke stikle
 
problem se resava kupovinom udobne obuce :lol:

mojim stopalima prija da budu sto manje obuzdana i sto manje tih kaiseva to bolje... moja stopala izgledaju najsrecnija u japankama
sreca pa je ovde tako toplo da je sasvim normalno nositi takve papuce, a ima ih u svim mogucim varijantama, elegantne, ovakve i onakve
sa cirkonima
ma ludo, obozavam letnju obucu
 
етотако:
problem se resava kupovinom udobne obuce :lol:

mojim stopalima prija da budu sto manje obuzdana i sto manje tih kaiseva to bolje... moja stopala izgledaju najsrecnija u japankama
sreca pa je ovde tako toplo da je sasvim normalno nositi takve papuce, a ima ih u svim mogucim varijantama, elegantne, ovakve i onakve
sa cirkonima
ma ludo, obozavam letnju obucu

Eh, japanke....
Ja ih obozavam i prosle godine sam kupila jedne preslatke, sa drvenim djonom, sa sve iscrtanim cveticima i cirkoncicima na kaisicima, ali me ubise!!!! Nema sanse da u njima hodam duze od 10 min! I nema spasa, koza mi je jako osteljiva i svaki put kad ih obujem zavrsim sa ranama. I sad ih nosim samo kad sam u varijanti auto - sedenje -auto :(
 
Uzmes neki tupi tvrdi predmet(npr tupa strana noza)i dobro isturpijas unutrasnju stranu kaisica(ako su tanki naravno) i onda namazes iste sa nekom kremom za ruke.Probaj ako ti ne uspe sa sndjercicima...
 



I moje noge su izgledale uzasno izranjavano dok nisam pronasla compeed.Npr. imas zulj na peti i ne mozes nista da nosis prelepis preko on izvuce vodu iz zulja i hodas i ne primecujes nista.Fantastican izum!Plus sto se ne izvaljuje da imas ista prelepljeno, kao druga koza je kako ga jos i nazivaju drugim imenom.Sada ga ima i kao stick.Samo premazes mesto koje zelis i to je to.Ima ga u svakoj maloj bolje opremljenoj apoteci.
 
zauzeto:
Eh, japanke....
Ja ih obozavam i prosle godine sam kupila jedne preslatke, sa drvenim djonom, sa sve iscrtanim cveticima i cirkoncicima na kaisicima, ali me ubise!!!! Nema sanse da u njima hodam duze od 10 min! I nema spasa, koza mi je jako osteljiva i svaki put kad ih obujem zavrsim sa ranama. I sad ih nosim samo kad sam u varijanti auto - sedenje -auto :(
pa sada su valjda u modi i ima ih svakakvih
i dosta su udobne... ja vec imam cetiri para
:)
mada verujem da postoje i oni manje udobni modeli

u svakom slucaju vreme je takvo da ne mozes ni pod razno da nosis normalne cipele jer ti je stopalo potpuno mokro... potpuno!
odvratan osecaj
ja vidjam i na poslu ljude u japankama... sta ce :?
 

Back
Top