Cipelice vase pepeljuge
Strana 1 od 5 12345 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 115

Tema: Cipelice vase pepeljuge

Zainteresovan član Prolećem vodjena (avatar)
    Učlanjen
    30.04.2006.
    Reputaciona moć
    44

Podrazumevano Cipelice vase pepeljuge

Setate gradom sa svojom dragom. Hajde da pretpostavimo da ste u vezi oko 2 meseca. Nikada niste imali sukobe i zaista ste zadovoljni sa odnosom kojim imate.
    Prolazeci pored neke radnje, ona se zaustavlja. Ugledala je divne cipelice. Kao i svaka zena ulazi u prodavnicu da pita za njihovu cenu. Prodavacica izgovara- 350 eura. Vasa draga samo lagano spusta glavu i izlazi napolje.

Sta ce te vi raditi? Znate da joj se te cipelice mnogo svidjaju ali da nema od cega da ih kupi, student je... Vi ste zaposleni, ali imate skromnu platu.

Da li cete dati svoje mesecno primanje +pozajmiti od nekog da bi usrecili svoju devojcicu , da li ce te joj stalno govoriti kako te cipelice uopste nisu lepe i da ima mnogo lepsih za manju cenu ili ce te pomisliti "ma ovo je neka sponzorusa, dobro se pretvarala dva meseca", i ostaviti je ili ce te mozda uciniti nesto sasvim peto?

Elita Dovla (avatar)
    Učlanjen
    05.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    212

Podrazumevano Re: Cipelice vase pepeljuge

Za 350EUR bih otisao na more... naravno kad bih ih imao...

Iskusan frozen1982. (avatar)
    Učlanjen
    24.12.2005.
    Reputaciona moć
    0

Koja glupa pitanja......
    Ta situacija nije moguca jer te debile klonove od Keri kojima je smisao zivota cipele ni u najvecem kosmaru ne bi imao nameru da shetam a kamoli da budem s njima u vezi.Pu,pu,pu,u u tri lepe!

Zainteresovan član frida-kahlo (avatar)
    Učlanjen
    01.05.2006.
    Reputaciona moć
    46

Citat Original postavio frozen1982.
    Koja glupa pitanja......
    Ta situacija nije moguca jer te debile klonove od Keri kojima je smisao zivota cipele ni u najvecem kosmaru ne bi imao nameru da shetam a kamoli da budem s njima u vezi.Pu,pu,pu,u u tri lepe!
    Muskarci vole lepa kola , zene cipele....uvek je bilo tako i bice. Zbog toga niko nije "Debil" i niciji to "smisao zivota " nije , prosto volis nesto sto je lepo tvom oku ,prija ti ,voleo bi da imas....Svaka ce zena stati pred izlogom videvsi dobre cipele, da li su one 30 E ili 350 potpuno nevazno ...privukle su paznju i to je to....Treba razumeti ,ne osudjivati. Takodje ta ista devojka nikada nece dozvoliti da joj mladic pokloni to malo bogatstvo jer je neumesno koracati u 350E dok neko sa druge strane leba nema da jede...Barem meni to je uvek bilo odvratno ma koliko mi se cipele dopadale i ma koliko para imala u dzepu.....Devojka koja je sa mladicem koji je pomenut gore i koji ima "skromnu platicu " isto to ne ocekuje jer nebi bila sa njim na prvom mestu da je drugacije....setala bi sa nekim PitBulTerijerom 8) a cipele kupovala u Milanu....Dakle spustite loptu , to su samo lepe cipele i ceznja jer bi lepo stajale na vasoj/njenoj nozi....a realnost je nesto drugo..

Iskusan Petar_Pan (avatar)
    Učlanjen
    14.11.2005.
    Reputaciona moć
    114

Prvo bi me zacudilo uopste sto ona ocekuje od mene da joj ja kupim cipele... Nijedna nikad u mom zivotu to nije ocekivala od mene... cak ni ona sa kojom sam bio 3 god... a ne 2 meseca... Verovatno da postoje ljudi koji kad dodju na taj nivo veze mogu da naprave neki zajednicki budzet i zajednicka ulaganja i izdavanja, ali slabo sam upucen u takve stvari...

Lose ste odreagovali oboje... Da li su lepe ili ne to je u ocima svakog pojedinca i to treba postovati... Tako nesto si mogla traziti za rodjendanski poklon ili nesto... u zavisnosti od njegovog ekonomskog stanja...

Receno je vec vise puta na ovom forumu da je jedan od najvecih problema danasnjice - Nerealna ocekivanja...
    Poslednji put ažurirao/la Petar_Pan : 21.05.2006. u 18:01

Zainteresovan član
    Učlanjen
    19.10.2005.
    Reputaciona moć
    49

draga moja, ispunjavnje ovakvih zelja nije suludo jedino ako tip ima platu ne manju od 5000 evra..
    a i studntkinja koja bi tako nesto bez razmisljanja prihvatila nije princezica, nego sponzorusica

Aktivan član
    Učlanjen
    17.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    64

Citat Original postavio Prolećem vodjena
    Setate gradom sa svojom dragom. Hajde da pretpostavimo da ste u vezi oko 2 meseca. Nikada niste imali sukobe i zaista ste zadovoljni sa odnosom kojim imate.
    Prolazeci pored neke radnje, ona se zaustavlja. Ugledala je divne cipelice. Kao i svaka zena ulazi u prodavnicu da pita za njihovu cenu. Prodavacica izgovara- 350 eura. Vasa draga samo lagano spusta glavu i izlazi napolje.

Sta ce te vi raditi? Znate da joj se te cipelice mnogo svidjaju ali da nema od cega da ih kupi, student je... Vi ste zaposleni, ali imate skromnu platu.

Da li cete dati svoje mesecno primanje +pozajmiti od nekog da bi usrecili svoju devojcicu , da li ce te joj stalno govoriti kako te cipelice uopste nisu lepe i da ima mnogo lepsih za manju cenu ili ce te pomisliti "ma ovo je neka sponzorusa, dobro se pretvarala dva meseca", i ostaviti je ili ce te mozda uciniti nesto sasvim peto?
    Hm cipelice....pa ja bi tuzno spustila glavu i kad bi me odveo u salon automobila i ja tamo videla najnoviji model BMWa a on zamislite ne moze da mi kupi...Pa verovatno bi ga otkacila...sta ce mi covek koji ne moze da daje hiljade evra na mene...kad sam ja princeza...Malo se spustiti na zemlju nije lose...Ja sam mom dragom rekla da volim dinju i zestoko ga cmoknula kad je doneo pre neki dan....bosa bih hodala uz takvog coveka...

Aktivan član geisha (avatar)
    Učlanjen
    20.01.2006.
    Reputaciona moć
    63

hehehhehehe, joj bre pa ja bih pre umrela nego da ocekujem da mi neki muskarac kupi cipelice........joj sta sve necemo cuti na ovom forumu...... posebno da on nema veliku platu i ja da ocekujem da mi kupi takve cipere od 350 eura (sacuvaj boze).......

nisam nesto u fazonu da zavisim od muskarca, znaci moj definitivan odgovor je da kad bih mi oko tolko zapelo za te cipelice, otisla bih, radila i zaradila da si kupim sama te cipelice.....

Učlanjen
    20.01.2006.
    Reputaciona moć
    63

by the way, i ja sam student, al nema nista lose u tome da radis dok studiras.....

Učlanjen
    20.01.2006.
    Reputaciona moć
    63

a, plus i ne bih htela da me posle toga ta muska baraba ucenjuje u stilu, vidi kolko sam potrosio na tebe, aj mi sad pop.usi itd itd....

Učlanjen
    01.05.2006.
    Reputaciona moć
    46

Citat Original postavio geisha
    a, plus i ne bih htela da me posle toga ta muska baraba ucenjuje u stilu, vidi kolko sam potrosio na tebe, aj mi sad pop.usi itd itd....
    Em ti kupi cipele....em je baraba....
    :shock:

Učlanjen
    20.01.2006.
    Reputaciona moć
    63

Citat Original postavio frida-kahlo
    Em ti kupi cipele....em je baraba....
    :shock:
    ma to "baraba" od milosti.....cccccc

Iskusan Petar_Pan (avatar)
    Učlanjen
    14.11.2005.
    Reputaciona moć
    114

Misllim da bi se ja grozno osecao da moram da "placam" nekoj devojci i mislim da bi se ona isto trebala grozno osecati da joj neko "placa"...

Poznat Neva (avatar)
    Učlanjen
    23.04.2005.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    120

Zeno,jesi luda?
    Toliko mi je samo karta u jednom pravcu!
    Kakve crne cipele te spopale?
    " Мир красотой спасётся ".

Zainteresovan član Prolećem vodjena (avatar)
    Učlanjen
    30.04.2006.
    Reputaciona moć
    44

Prvo, ja nisam student.
    Drugo, radim i ako zelim nesto sama sebi cu kupiti.
    Sve teme koje stavljam su tu da bi razgovarali,iznosili svoja misljenja, a ne da bi mene poistovecivali sa svakom glavnom junakinjom teme koja je tu sa mojim nickom.

Pozdrav svima

Učlanjen
    01.05.2006.
    Reputaciona moć
    46

Prvo, ja nisam student.
    Drugo, radim i ako zelim nesto sama sebi cu kupiti.
    Sve teme koje stavljam su tu da bi razgovarali,iznosili svoja misljenja, a ne da bi mene poistovecivali sa svakom glavnom junakinjom teme koja je tu sa mojim nickom.

Pozdrav svima
    Da .Ja sam to razumela....jer nemoguce da ti se bas toliko stvari izdogadjalo danas :wink: Podrzavam!!

Iskusan frozen1982. (avatar)
    Učlanjen
    24.12.2005.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio frida-kahlo
    Muskarci vole lepa kola , zene cipele....uvek je bilo tako i bice. Zbog toga niko nije "Debil" i niciji to "smisao zivota " nije , prosto volis nesto sto je lepo tvom oku ,prija ti ,voleo bi da imas....Svaka ce zena stati pred izlogom videvsi dobre cipele, da li su one 30 E ili 350 potpuno nevazno ...privukle su paznju i to je to....Treba razumeti ,ne osudjivati. Takodje ta ista devojka nikada nece dozvoliti da joj mladic pokloni to malo bogatstvo jer je neumesno koracati u 350E dok neko sa druge strane leba nema da jede...Barem meni to je uvek bilo odvratno ma koliko mi se cipele dopadale i ma koliko para imala u dzepu.....Devojka koja je sa mladicem koji je pomenut gore i koji ima "skromnu platicu " isto to ne ocekuje jer nebi bila sa njim na prvom mestu da je drugacije....setala bi sa nekim PitBulTerijerom 8) a cipele kupovala u Milanu....Dakle spustite loptu , to su samo lepe cipele i ceznja jer bi lepo stajale na vasoj/njenoj nozi....a realnost je nesto drugo..
    Znam ja sve to.....al pogledaj kako je pitanje konstruisano....navodi.
    Ako nekom respolozenje zavisi od tih materijalnih gluposti do te mere(bilo da su kola novi model mobilnog ili cipele) taj jednostavno nije za mene.

Btw. mene kola uopste ne zanimaju...znaci li to da sam gej?

Učlanjen
    01.05.2006.
    Reputaciona moć
    46

Citat Original postavio frozen1982.
    Znam ja sve to.....al pogledaj kako je pitanje konstruisano....navodi.
    Ako nekom respolozenje zavisi od tih materijalnih gluposti do te mere(bilo da su kola novi model mobilnog ili cipele) taj jednostavno nije za mene.

Btw. mene kola uopste ne zanimaju...znaci li to da sam gej?
    Ne.To znaci da si ti izuzetak koji potvrdjuje pravilo :wink:

Aleksej_BASO
    Guest

Neka zavrne rukave i da rinta malo.

Zene sve ocekuju zdravo na gotovo....

KAda vide kesh onda pada u vodu sva prica o emancipaciji, i ostala sranya....

Elita
    Učlanjen
    08.05.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Mislim, stvarno bih morala da budem debil pa da dozvolim njemu da cijelu platu da za moje cipele, ili cak da ide okolo da se zaduzuje zbog toga...
    Na stranu sto bih debilom smatrala i muskarca koji bi reagovao na bilo koji od ponudjenih nacina...

Elita NatasaNatasa (avatar)
    Učlanjen
    25.05.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    212

Ako ne bih mogla sama da kupim te cipele, ni od njega to ne bih očekivala. Zašto bi se on žrtvovao za jedan par cipela????

Poznat
    Učlanjen
    08.11.2003.
    Reputaciona moć
    0

zato shto te voli

Elita bundeva (avatar)
    Učlanjen
    10.07.2003.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    1471

kupicu, naravno...ja sam stara skola..posle cu se dva meseca hraniti cickovima, ali sta je to ako sam bar na tren uspeo da usrecim moju pepeljugu
    gde te stignem, tu ti noge dignem

hanibaI77
    Guest

bravo bundevice ti si pravi em ti je veliki em kupujes cipele

Elita bundeva (avatar)
    Učlanjen
    10.07.2003.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2