Kolega, volim te

Prolećem vodjena

Zainteresovan član
Poruka
132
Da li ste ikada bili u situaciji da vam se dopadne osoba sa kojom radite?

Hocete li pokazati da vam je stalo? Kako? Osmehom , recju? Ili ce te mozda cutati i nikada necete otkriti svoju simpatiju prema datoj osobi?

001574_1.jpg
 
Mac sa dve ostrice...
Teorijski gledano naravno da ako ti se neka osoba iskreno svidi trebalo bi joj to dati do znanja... Mada ja verujem da u medjuljudskim odnosima ljudi jednostavno osete kome se svidjaju a kome ne...
Naravno da pe toga treba razmisliti da li uopste zelis sa tom osobom nesto ili ne...
 
Posao je posao,a yebanje je yebanje. To dvoje ne idu zajedno. Nisam se vidjao sa koleginicama...cak se nisam vidjao ni sa ribama iz odeljenja,kada sam isao u skolu.
Uvek sam za strogo razdvajanje posla i sexa. Mrzim ljude koji posao ili polozaj na poslu koriste za povaljivanje.
To je jadno!
 
Prolećem vodjena:
Da li ste ikada bili u situaciji da vam se dopadne osoba sa kojom radite?

Hocete li pokazati da vam je stalo? Kako? Osmehom , recju? Ili ce te mozda cutati i nikada necete otkriti svoju simpatiju prema datoj osobi?

001574_1.jpg
da, nekoliko puta. Neke stvari i ne mogu bas da se sakriju, mislim da su simpatije koje gajite prema nekome uvek ocigledne, samo je pitanje koliko hocete i mozete da se kontrolisete. ja se trudim da se kontrolisem, uglavnom,...i upravo ovih dana mi to ne polazi "za rukom"
 
Jeste. Bila sam bas zagrejana za njega. Imala sam i erotske snove sa njim. Nisam mu rekla ili pokazala svesno, ali te stvari se ne mogu sakriti tako da mislim da je on to primetio. Vise ne radim sa njim i dobro je sto je tako, jer bi verovatno bilo pitanje trenutka kada cu da nasrnem na njega(a ozenjen je :l) :)
 
Samantha Jouns:
E upravo TO! Tako treba raditi...
ja sam imala "vezu" sa kolegom i konacno sam je prekinula i nadam se da necu vise.
Ne treba raditi....Posao je posao....a yebanje yebanje.... :D:D:D:D
Boze,Samanta kako se ti i ja lepo slazemo. Sva sreca,pa nismo kolege. :lol: :lol:
inace,da jesmo kolege...ja bih pogazaio ovo sto sam napisao. Pas rek'o,pas poreko.:lol: :lol: :lol:
 
Ne, ne mijesam posao i zadovoljstvo...
Svojevremeno jesu postojale simpatije izmedju jednog kolege i mene, ali sve je bilo na striktno platnskom nivou, tako da to ni ne brojim...
Mozda, mozda bismo nas dvoje nesto pokusali da je on bio slobodan...
 
PLESsitnihDEMONA:
Posao je posao,a yebanje je yebanje. To dvoje ne idu zajedno. Nisam se vidjao sa koleginicama...cak se nisam vidjao ni sa ribama iz odeljenja,kada sam isao u skolu.
Uvek sam za strogo razdvajanje posla i sexa. Mrzim ljude koji posao ili polozaj na poslu koriste za povaljivanje.
To je jadno!
Ovo je drugi put da se slažem sa tobom. Brinem za sebe...:lol: ;)
 
Ja nemam lepo misljenje o judima koji zloupotrebljavaju svoj polozaj na poslu da bi dosli do sexa, ili o onima koji se time sluze da bi napredovali na poslu.

Kada leptirici u stomaku zaigraju bas zbog kolege s posla, onda to nije stvar odluke. Moze se odluciti sam o tome da li ce se desiti sex ili se nece desiti.
 

Back
Top