Koristoljublje

Prolećem vodjena:
Da li ste ikada zloupotrebili neciju dobrotu (ili mozda ljubav) za neke svoje ciljeve?
Nikada nisam nekoga iskoristila to je bas glupo a i sebicno,mada moram priznati da toga ima sve vise,Uzasno se i osetim kada primetim da mene neko zeli da iskoristi jer se tada razocaram u tu osobu.Sto se mene tice svesno ponekad dozvolim da me iskoriste neki od mojih naj blizih sa kojima ne zivim i strasno mi smeta sto to rade ali sam nekako popustljiva prema njima i onda dozvolim to.Zapravo,tako mi je lakse jer verovatno tako njima vracam za nesto sto su meni oni ucinili dok sam bila mala (to je malo duza i ozbiljnija prica),tako da to bas i ne smatram nekim zlonamernim iskoriscavanjem.Sto se "prijatelja"koji to pokusaju tice ,lako ih se resim ali uvek ostanem povredjena i razocarana.Nikako da se naviknem na takve stvari.
 
Aleksej_BASO:
Nisu ali 90% jesu a onih 10% nisu ni za k...
Gresis opet ali nema veze.Ima normalnih devojaka vise od 10%.Mada si u pravu da ima mnogo takvih koje vole da iskoriste ali veruj da ima mnogo i muskaraca koji se zabavljaju sa devojkama jer su one "dobra prilika " a nisu ni za k...sto bi ti reko.
 
sveznalica:
Gresis opet ali nema veze.Ima normalnih devojaka vise od 10%.Mada si u pravu da ima mnogo takvih koje vole da iskoriste ali veruj da ima mnogo i muskaraca koji se zabavljaju sa devojkama jer su one "dobra prilika " a nisu ni za k...sto bi ti reko.


Da tacno ima mnogo MANJE muskaraca koji su sa devojkom jer je ona "dobra prilika".

Recimo je ne znam ni jednog takvig, znam dosta zena koje su sa muskarcem jer je on "dobra prilika"...
 
Aleksej_BASO:
Da tacno ima mnogo MANJE muskaraca koji su sa devojkom jer je ona "dobra prilika".

Recimo je ne znam ni jednog takvig, znam dosta zena koje su sa muskarcem jer je on "dobra prilika"...

Ето ти сад! :shock: Зато мене нико неће, иако сам добра прилика. :mrgreen:
 
Jesam ali ne na moju inicijativu,ne ponosim se time i mislim da ne bih ponovila.Ponukalo me to sto su njegove pocetne namere bile sve samo ne iskrene,dobronamerne i postene pa ono udjoh ja u misiju da mu naplatim sve njegove grehe sadasnje i prosle i drskost .Nikad vise, tu su gubitnik i pobednik izjednaceni.
 

Back
Top