Ujedinjene teme o narodnjacima

e sad lepo da odgovorim.. mislim da se vise slusaju narodnjaci.. u stvari, nadam se da se vise slusaju narodnjaci i to oni pravi narodnjaci, a ne ovi danas - kao neki mix techno muzika a u pozadini harmonika i pevac lelece.. to ne. (nadam se!!) :wink:
 
ti si rodjen kao intelektualac jel tako? ako zelis da rasipas mozak, imas toliko klubova, organizacija za takve likove kao sto si ti ali mene ostavi na miru! ok? i necu da smaram ljude sa nasom raspravom. ja sam samo htela da saznam sta ljudi sa foruma vise vole, narodnjake ili zabavnjake, a ako se to tebi ne svidja dragi "Moon Child" onda mozes ici... tamo negde... bok decko! tacka.
 
.Vishnja.:
ti si rodjen kao intelektualac jel tako? ako zelis da rasipas mozak, imas toliko klubova, organizacija za takve likove kao sto si ti ali mene ostavi na miru! ok? i necu da smaram ljude sa nasom raspravom. ja sam samo htela da saznam sta ljudi sa foruma vise vole, narodnjake ili zabavnjake, a ako se to tebi ne svidja dragi "Moon Child" onda mozes ici... tamo negde... bok decko! tacka.
On je ustvari Ona :lol:
 
. . .:
.Vishnja.:
ti si rodjen kao intelektualac jel tako? ako zelis da rasipas mozak, imas toliko klubova, organizacija za takve likove kao sto si ti ali mene ostavi na miru! ok? i necu da smaram ljude sa nasom raspravom. ja sam samo htela da saznam sta ljudi sa foruma vise vole, narodnjake ili zabavnjake, a ako se to tebi ne svidja dragi "Moon Child" onda mozes ici... tamo negde... bok decko! tacka.
On je ustvari Ona :lol:
:lol: :lol: :lol: meni se dopalo da malo promenim pol :D
inace ja nisam nikog vredjala(i ne nameravam)...bio je to samo sarkazam u prethodnim postovima... :P

i draga vishnjo ne zelim da rasipam mozak radije bih da ga sacuvam :wink: i dobro,ostavljam te na miru,ali i dalje ne razumem koja je to podela muzike-narodnjaci i zabavnjaci....:?
ja slusham ono sto mi se svidi,a gde to spada...:roll: ne znam.
Bok i tebi.
 

Back
Top