Muzika iz latinoamerickih serija...

Liza Dennis

Domaćin
Banovan
Poruka
3.703
Obozavam latinoamericke serije. To su niskobudzetne serije, koje govore o ljubavi- mrznji, dobru- zlu, i jos mnogim drugim suprotnostima. Jos je grcki filozof Pitagora otkrio da u osnovi sveta leze suprotstavljeni parovi. Vodeci se tom drevnom filozofijom pisu se scenarija za odlicne serije.
Svaku od serija prati i odredjena, po pravili, jako popularna muzicka numera. Moja najomiljenija serija je "Maria", a najomiljenija pesma "En tu cruz me clavaste". Koja je vasa najomiljenija pesma iz latinoamerickih sapunica, koje svi rado gledamo? Svidja mi se i pesma "Aunque me cuesta la vida...", kao i "Kassandra". Hajde, budite iskreni i recite nam vasu najomiljeniju muzicku numeru u telenoveli!
8-)
 
Liza Dennis:
Obozavam latinoamericke serije. To su niskobudzetne serije, koje govore o ljubavi- mrznji, dobru- zlu, i jos mnogim drugim suprotnostima. Jos je grcki filozof Pitagora otkrio da u osnovi sveta leze suprotstavljeni parovi. Vodeci se tom drevnom filozofijom pisu se scenarija za odlicne serije.
Svaku od serija prati i odredjena, po pravili, jako popularna muzicka numera. Moja najomiljenija serija je "Maria", a najomiljenija pesma "En tu cruz me clavaste". Koja je vasa najomiljenija pesma iz latinoamerickih sapunica, koje svi rado gledamo? Svidja mi se i pesma "Aunque me cuesta la vida...", kao i "Kassandra". Hajde, budite iskreni i recite nam vasu najomiljeniju muzicku numeru u telenoveli!
8-)
teme su ti fantasticne..... :P
aj jos otvori temu city records,pa da kolekcija shunda bude kompletna :lol:
mada mozes i temu,zasto volimo nasu ruzicastu televiziju pink :P
a o ovoj temi,no comment :P
 
Lucky girl:
teme su ti fantasticne..... :P
aj jos otvori temu city records,pa da kolekcija shunda bude kompletna :lol:
mada mozes i temu,zasto volimo nasu ruzicastu televiziju pink :P
a o ovoj temi,no comment :P

Cini mi se da si nova, duso! Ali nema veze! Liza ce te pouciti! Ovde je skoro bila neka dema o promasenim detinjstvima. Raspitaj se kod ovih koji non-stop drezde po forumu i tako se prave ludi kao ti. LM, na toj temi je vecina tih opasnih metalaca priznala, da je furala City records, Grand, Kosavu, Lepu Brenu, Cecu. Sada su veliki i idu u srednju skolu pustaju duge sisike i ne peru kosu. Slusaju finske Crvene jabuke, oblace se u crno i stavljaju beli puder. Sada su oni cool. Medjutim, svako od njih ima neku pesmu koja ga pogodi. Zato browse around the forum i saznaces ko je ko. Tad ces reci sebi: "Liza je jedina koja se ne folira. Treba da prestanem da se foliram i ja." 8-)
 
Liza Dennis:
Cini mi se da si nova, duso! Ali nema veze! Liza ce te pouciti! Ovde je skoro bila neka dema o promasenim detinjstvima. Raspitaj se kod ovih koji non-stop drezde po forumu i tako se prave ludi kao ti. LM, na toj temi je vecina tih opasnih metalaca priznala, da je furala City records, Grand, Kosavu, Lepu Brenu, Cecu. Sada su veliki i idu u srednju skolu pustaju duge sisike i ne peru kosu. Slusaju finske Crvene jabuke, oblace se u crno i stavljaju beli puder. Sada su oni cool. Medjutim, svako od njih ima neku pesmu koja ga pogodi. Zato browse around the forum i saznaces ko je ko. Tad ces reci sebi: "Liza je jedina koja se ne folira. Treba da prestanem da se foliram i ja."


Ponekad umes da preteras. Spusti se na zemlju. Da li ti to mislis da ti se divimo? :lol: :lol: :lol:
 
Liza Dennis:

Cini mi se da si nova, duso! Ali nema veze! Liza ce te pouciti! Ovde je skoro bila neka dema o promasenim detinjstvima. Raspitaj se kod ovih koji non-stop drezde po forumu i tako se prave ludi kao ti. LM, na toj temi je vecina tih opasnih metalaca priznala, da je furala City records, Grand, Kosavu, Lepu Brenu, Cecu. Sada su veliki i idu u srednju skolu pustaju duge sisike i ne peru kosu. Slusaju finske Crvene jabuke, oblace se u crno i stavljaju beli puder. Sada su oni cool. Medjutim, svako od njih ima neku pesmu koja ga pogodi. Zato browse around the forum i saznaces ko je ko. Tad ces reci sebi: "Liza je jedina koja se ne folira. Treba da prestanem da se foliram i ja." 8-)


Mene pogadjaju pesme Nightwish-a. Pogotovu Swanheart i Forever yours.
 
Liza Dennis:

Tad ces reci sebi: "Liza je jedina koja se ne folira. Treba da prestanem da se foliram i ja." 8-)


evo ja tju prva da sledim tvoj primer lizo! hrabro tju retji: 'moram i ja da prestanem da se foliram!!!' hvala ti shto si mi otvorila ochi!!!!!! nisam znala da u zhivotu nije glavna fora da se pravish da si ono shto nisi, da ispadnesh bolji od drugih i da budesh glavna faca! hvala ti shto si mi pokazala put! I CAN SEE THE LIGHT!!!!! :shock:


ok, toliko hejta od mene [za sad] 8-)
 

Back
Top