STA SA NARKOMANIMA U KRALJEVU?

8 god. sam vario i ponekad neki xer dok nisam poceo sa pajdovinom nisam se lupao po veni nikad ali sam 3god bio navucen kao zmaj ceo zivot za to vreme mi je bio hors i onda sam jednostavno rekao necu!!!Za te 3god ne secam se jednog jedinog min. da mi je bio lep samo crna rupa u glavi i razmisljanje o tom sranju.Ovo je za sve one koji uzimaju pajdovinu OD KRIZE NIKO NIJE RIKNUO OD GUDRE JESTE!!!Sve je u glavi.Evo prolazi i 5.mesec kako ga nisam pipnuo i nikad vise i necu sad nekad ali samo nekad svarim jednu,dve buksne i boli me patka
 
Ja sam do pre 5 godina bio strastveni uzivalac vuje.Skoro, pa paketic dnevno. Sada sam potpuno prestao da se varim jer sam puno zaboravljao. Vrhunac svega je bio kada sam jedno pola sata trazio kljuceve od kuce koji su mi inace bili u rukama. Sredinom avgusta prosle godine ostavio sam i cigare. Nemam vise nijedan porok. Jedino mi je ostalo moje drago pivo. Svetlo , tamno, domace , strano,plastikaner,limenka,... Nije vazno bitno je da je pivce.
 
Ja sam do pre 5 godina bio strastveni uzivalac vuje.Skoro, pa paketic dnevno. Sada sam potpuno prestao da se varim jer sam puno zaboravljao. Vrhunac svega je bio kada sam jedno pola sata trazio kljuceve od kuce koji su mi inace bili u rukama. Sredinom avgusta prosle godine ostavio sam i cigare. Nemam vise nijedan porok. Jedino mi je ostalo moje drago pivo. Svetlo , tamno, domace , strano,plastikaner,limenka,... Nije vazno bitno je da je pivce.

:hahaha: Afroman i njegova čuvena skoro pa himna Because I got high! :super:

Resenje za narkomaniju kupovina giljotine i javno odrubljivanje glave u centru (mislite o tome)

Suviše radikalno! :thumbdown:
 

Back
Top