BATTLE

Cobra:

  • Glup kao tuki

    glasova: 3 100,0%
  • Marva...

    glasova: 0 0,0%

  • Ukupno glasova
    3
  • Anketa je zatvorena .

Basileus

Početnik
Poruka
48
Ljudi! Evo jos jedan domaci HipHop battle!!! Sve je radjeno kao "kucna produkcija"...Po meni je odlicno...Hajde ljudi poslusajte pa recite komentar da li ovi momci od 16 god imaju perspektive i sl.... :shock:
 
CobRa-SiC-:
Nemaju veze svezom...

Bas si seljak! Al' stvarno. Zbog takvih depresivaca nista nam i ne napreduje. Gori si od radikala! 8-)

@Basileus

Ja vas podrzavam iako ne znam o cemu je tacno rec. Sve sto je uradjeno od srca, sa puno truda i sto nije ukradeno je sasvim OK! 8-)
 
Braco,hajde iskreno....Imate li vi osnovnu? Mislim,momci hajde da vas vidim.Mozete li vi bolje?!Ako mozete svaka cast,ako ipak ne onda TISINA!


Jos treba da vam se razvije osecaj za ukus,ipak vidim da se koliko toliko obrazovanim ljudima poput lise svijda tako da me ne zanima sta zakrzljali misle....
 
Jeeeeeeeeeeeee..... ubiste više stim "možeteli bolje"...
Misim, koda nesmem dimam stav o nečemu ako nisam uradio isto to...

Zanima tebe, zanima...

Trećim rečima: mrš u pizdu materinu bagravu...
 
*Bratislav*Nikolić*:
Jeeeeeeeeeeeee..... ubiste više stim "možeteli bolje"...
Misim, koda nesmem dimam stav o nečemu ako nisam uradio isto to...

Zanima tebe, zanima...

Trećim rečima: mrš u pizdu materinu bagravu...



****** te tvoja nepismenost....Mislim,ljudi,pogledajte pazljivo sta je ovaj covek(koji je tek sisao s grane) napisao....Strasno....
 
Basileus:
****** te tvoja nepismenost....Mislim,ljudi,pogledajte pazljivo sta je ovaj covek(koji je tek sisao s grane) napisao....Strasno....
A koji je tvoj problem, the ****?? Trazio si nase misljenje i mi smo ti ga dali. A ti se ljutis zbog naseg misljenja. Bata ti je lepo reko: mrsh u pizdu materinu.
 

Back
Top