maglenke za punta mk2
Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: maglenke za punta mk2

Obećava Leicaniac (avatar)
    Učlanjen
    12.10.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    45

Podrazumevano maglenke za punta mk2

nadam se da ce neko razresiti ovu dilemu... prvo da je pojasnim: kuciste fara punta mk2 je predvidjeno da sadrzi i dodatno svetlo za maglu, koje inace u varijantama sa jeftinijom opremom, nije ugradjeno. Obicno svetlo (kratko) ima sistem halogene sijalice i sociva koje projektuje svetlost. Isti sistem je i za maglenku, samo je sijalica drugacija. E sad, posto moj Punto nema maglenke (a ja bih naravno TEO da ih ima), interesuje me da li je socivo i sijalicu maglenke moguce naknadno ugraditi u postojeci far... U ovlastenom servisu Fiata
    (Stojanov) u NS mi rekose da ne moze, mada ne vidim zasto... Pomoc? Samo ne predlazite drugacije maglenke (koje ne idu u far) i otpade...

Elita Dovla (avatar)
    Učlanjen
    05.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    211

Podrazumevano Re: maglenke za punta mk2

Imao sam slican problem na passatu. Naime, oni kada ne ugrade maglenke oni zaliju taj otvor i tu se ne moze ubaciti sijalica za maglu. Postoji jedna medjuverzija (to je u sklopu nekih paketa opreme) oni to zovu "priprema za maglenke" i ti farovi onda imaju rupu za sijalicu. U principu ako imas nekog ko se time bavi moze da ti isece taj deo fara i da improvizujete neke drzace za sijalicu, a elektro instalacija vec postoji, ili da kupis druge farove koji imaju tu rupu za svetlo za maglu. Mozda to ovako zvuci malo skupo, ali imaj u vidu da te farove koje skines mozes da prodas i ako budes imao malo srece mozes cak i dzabe da ih zamenis (nekome prodas svoje, a od nekog drugog kupis druge za iste pare)...

Domaćin UltraZvuk (avatar)
    Učlanjen
    05.05.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    82

Podrazumevano Re: maglenke za punta mk2

Ej, druze, pogodio si temu. Ja imam puta mk2, EL oprema i trebaju mi maglovke. Znam problem i kod mene je zaliveno.

Slične teme

1. Punta Alla
    Autor don_arc u forumu Evropa
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 26.06.2005., 23:20

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •