Kakvi savremeni muskarci .... ?
Prikazujem rezultate 1 do 16 od 16

Tema: Kakvi savremeni muskarci .... ?

Ističe se Captain Jack Sparrow (avatar)
    Učlanjen
    29.02.2004.
    Reputaciona moć
    74

Podrazumevano Kakvi savremeni muskarci .... ?

Danas mi se desilo idem ulicom koja je paralelna sa onom u kojoj zivim .... Vozim kombi da budem precizan , i nailazi prvi sa crnogorskim tablicama i stane mrtav ladan na sred ulice ( koja je poprilicno tesna sa obe strane puna parkiranih automobila... ajde nekako se mimoidjemo krenem ja dalje kad iza coska sledeci i opet crnogorac i opet na sred ulice ( kao i svi oslobodioci samo od koga li me to oslobadja ) opet se nekako mimoidjemo i nisam presao 20 metara iza coska opet treci auto i opet crnogorac i mesto da stane na pocetku ulice gde se mozemo ladno mimoici poce da se zabada pored mene i taman kad sam teo da pocnem da ga psujem poce da otvara prozor i kao seretski on meni jeli a da ovo nije jednosmerna ulica .... E zanemeo sam .... celog zivota zivim na 200 metara odatle i uvek je to bila dvosmerna ulica , a sada mi se nasao mentol sa trenerkom uvucenom u farmerke koj je dosao pre petnaest minuta u bgd da drzi predavanja i uci koja je ulica jednosmerna , a bar da ima znaka ...? ma jedva cekam da se odcijepe i da idu vise pzd lepu .... bre dona vilica mu kao kod kromanjonca nije ni cudo sto vidi znake u saobracaju koji ne da ne postoje nego nisu nikada ni postojali.... govedo ono brdsko :shock:
    Pirates RULE

Aktivan član Blackaquarius (avatar)
    Učlanjen
    15.06.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    56

Podrazumevano Re: Kakvi savremeni muskarci .... ?

I ja sam se teglio kroz V.Stepe za jednim crnogorcem koji je vozio ravno 40 na sat . Kod kruznog toka na autokomandi je stao na sred ulice i parkirao, jer je upravo pre toga prosao kioska za novine. Mene je dobro ispsovo sto mu ablendujem da pomeri auto na ono malo ostrvo, koje je izmedju k.toka i tramvajskih sina. Ma neka im je srecan put u Evropu bez Srbije, al sa Albancima i Hrvatima !!!
    Poslednji put ažurirao/la Blackaquarius : 20.05.2006. u 19:38

Elita ? (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2004.
    Reputaciona moć
    0

albanci kupuju od rusa hotele na cg primorju.
    to je neka glasina.

Veoma poznat topmodelsica (avatar)
    Učlanjen
    08.03.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    184

Crnogorci su stvarno OK, samo treba da se naviknes na njihovu komunikaciju. Ali i ja isto mislim da treba da se odcepe zato sto Crna Gora kao u drzava u ovoj drzavnoj zajednici sa Srbijom ponasa se kao buva u carapi.Oni sve to mnogo neozbiljno shvataju - idu tamo pregovaraju sa Hrvatima, ne bi me zacudilo ni Albanaca da se dohvate sa njima da pregovaraju, a nisu nista drugo nego saka jada.

Buduća legenda Hellen (avatar)
    Učlanjen
    29.08.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    921

А ово је као нешто о савременим мушкарцима?

Poznat AntunTun (avatar)
    Učlanjen
    16.07.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    181

malopre neshto pominjem...samo da odu oooo samo da odu...da ode bolumenta iz studentskih udruzhenja da odu svi oni shto su na nekim shatro funkcijama...i stvarno kad pogleda chovek s kim smo mi ostali...od svih iz bivhse mi ostanemo s crnogorcima...uzhas choveche...pre bi zhiveo i s hrvatima i bosancima i makedoncima ma svima nego ovim debilima...ja sam za zhivota upozno 2 crnogorca da valjaju...a upozno sam ih 200...ok mozdha neq devojq vishe...al stvarno ovaj referednum je uvreda jbte...oni su nama rekli da ne zhele s nama mislim koji bre referendum ajd zdraaaooo...palite bre zabole me za vas...
    Voistinu.

Ističe se Cekam kuma (avatar)
    Učlanjen
    29.07.2004.
    Reputaciona moć
    76

Otcijepice se oni dole, al' ce ovi "gore" da nastave normalno da zive, a jos ce i da muvaju vise nego pre.
    E sad, kakve to veze ima sa ovom temom?
    Posredno ima.
    Ovo nije drzavno pitanje, vec pitanje opstanka suvremenog.
    .....

Iskusan HeBePoBaTaH_ (avatar)
    Učlanjen
    14.12.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    117

Pazi, trebalo da izađeš iz automobila i nayebeš mu se keve, a ne da nema pričaš kako si veoma ljut .
    Nije srpski ćutati. A ako je pitanje ...da li su takvi savremeni muškarci: da ne umeju da voze i da reaguju samo u Cyber prostoru, odgovor je: NIkad piTčkom!

P:S: 50.000 tablica sa CG će morati da bude preregistrovano, jer ih voze ljudi sa srpskim republičkim državljanstvom u Srbiji, jer tu žive..! U slučaju otcepljenja, naravno. Cena je 10 dinara po cm3
    Što pristaje Jupiteru ne pristaje volu

Učlanjen
    29.02.2004.
    Reputaciona moć
    74

Citat Original postavio HeBePoBaTaH_
    Pazi, trebalo da izađeš iz automobila i nayebeš mu se keve, a ne da nema pričaš kako si veoma ljut .
    Nije srpski ćutati. A ako je pitanje ...da li su takvi savremeni muškarci: da ne umeju da voze i da reaguju samo u Cyber prostoru, odgovor je: NIkad piTčkom!

P:S: 50.000 tablica sa CG će morati da bude preregistrovano, jer ih voze ljudi sa srpskim republičkim državljanstvom u Srbiji, jer tu žive..! U slučaju otcepljenja, naravno. Cena je 10 dinara po cm3
    Ma jbt tolko sam bio zblanut da nisam stigao da reagujem ... dok sam se opasuljio on ode ... a da ga bas jurim po ulicicama u kojima ne mogu da se okrenem sa kombijem malo mi glupavo , al onakva faca se ne zaboravlja i ako mi naleti sledeci put verovatno necu da ga gledam kao sada ...
    inace ja sam poznat u kraju jel sam jurio biciklom coveka u kolima i jedva mi pobegao , to je bila prica mesecima , a da sam ga uhvatio izvukao bi ga kroz auspuh! Al ovo ... pa iznenadio me u pm blago receno ops:
    Pirates RULE

Aktivan član Blackaquarius (avatar)
    Učlanjen
    15.06.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    56

Podrazumevano Re: Kakvi savremeni vozaci .... ?

Citat Original postavio sjenka
    Vidim da kod savremenih muskaraca vlada misljenje da je radjanje van GAK-a stvar koja bitno odredjuje negativce raznih vrsta te ih kao takve valja ovo ili ono...
    Koliko je minijaturno to misljenje, to razmisljanje, a kolika je planeta...
    hahaha ispada da se vi NISTE rodili na svim drugim mjestima gdje isto to, da vozite ovako ili onako ili ste bahati ili sishli sa brda ili se popeli sa ravnice, mogu da kazu oni sto su se rodili bas na tim mjestima.... ali nisu valjda svi tako loshi u elementarnoj logici, i psihologiji.

Ti koje ste sreli bili su to sto su bili iz drugih razloga, savremena gospodo...

Kakve tuzne predrasude... Kakva primitivnost pod plastom "savremenosti"... Cak je Neko nesto kenjjao i o Evropi hahaha... Kakvi (tuzni) Muskarci....

E da, jednom je neko stavio u avatar svoju sliku pored nekog auta... Auto i Mr faca ...hahahaha... savremeno (sranye), nema sta...
    Nije uopste bitno ko je odakle i sta vozi. Bitno je da malo razmisli o tome da nije sam na ulici, vec i da ima drugih ucesnika u saobracaju. Mozda bi bolje bilo da gospoda koja su na vlasti i ovde i dole ne misle samo na svoju guzicu, vec na narod koji pokusavaju da zavade. Jel su to savremeni muskarci? E nisu i za mene nikada nece biti! Ako on pljuje po svom narodu i nije patriota, vec cepa ovo malo zemlje sto je ostalo i gleda samo sebe. Samo i narodu Srbije je muka od vaseg referenduma, koji ste vi izmislili. Nemojte misliti da ce vam biti mnogo bolje ako se otcepite gospodo! Mi vam nikada nismo nista lose ni zeleli. Srecan vam put i naucite da vozite !

Aktivan član
    Učlanjen
    30.04.2004.
    Reputaciona moć
    60

Podrazumevano Tema otisla do samog vraga

Citat Original postavio sjenka
    Ja uopste nisam uspjela da razumijem o cemu govori gornji post i koja mu je poruka. Takodje, jos manje sam shvatila zasto je moj post citiran, kad post koji mu slijedi nema ama bas nikakve veze s mojim izlaganjem. Moj post uopshte nema politicku konotaciju.
    Dakle, sta bi ovo???
    Ne, tvoj post je 'kenj kenj kenj (osmeh koji plashi delfine) kenj kenj kenj (-II-II-)'
    Hahaha

Učlanjen
    29.02.2004.
    Reputaciona moć
    74

Ma da ti nisi nesto pobrkala pa se na nas ovde ljutis sto su tvoji bahata bratija.... i kako se odma nadje da ih branis ... cudo jedno i sto nisi tamo da glasas nego ovde nama solis pamet...?
    A da se ja nesto pitam ova bi Srbija ostala bez crne gore , a i van evropske unije , a ovde bi dolazili turisti na gej paradu i mogli da sibaju sodomiste u svim aspektima njihove izopacenosti ( mislim na derpe lezbose gerontofile pedofile zoofile i ostale degenerike)
    Pirates RULE

Aktivan član
    Učlanjen
    30.04.2004.
    Reputaciona moć
    60

Podrazumevano Crnogorac=zao

Citat Original postavio Captain Jack Sparrow
    Ma da ti nisi nesto pobrkala pa se na nas ovde ljutis sto su tvoji bahata bratija.... i kako se odma nadje da ih branis ... cudo jedno i sto nisi tamo da glasas nego ovde nama solis pamet...?
    A da se ja nesto pitam ova bi Srbija ostala bez crne gore , a i van evropske unije , a ovde bi dolazili turisti na gej paradu i mogli da sibaju sodomiste u svim aspektima njihove izopacenosti ( mislim na derpe lezbose gerontofile pedofile zoofile i ostale degenerike)
    Hej, ako vole starije ljude to ne znaci da su crnogorci...

Učlanjen
    29.02.2004.
    Reputaciona moć
    74

Podrazumevano Re: Crnogorac=zao

Citat Original postavio alex_cool
    Hej, ako vole starije ljude to ne znaci da su crnogorci...
    Ma u sustini nemam ja nista protiv crnogoraca .... samo su me malo iznervirali pa sad imam napad reakcije na to... a pogotovu nema nista protiv crnogorki ha haa ha mala sala i pomalo neumesna , ali sta da radim kad su me iznervirali!
    Pirates RULE

Aktivan član
    Učlanjen
    06.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    64

ma, ok su gorceri.........................kao kamen za kupus
    cini mi se da je jedino milo tamo u celoj zemlji procitao neku knjigu/osim njegosevih dela/,
    a o manirima i opstem ponasanju i konverzaciji ne zelim ni da pricam......recice da mrzim crnogorce toliko su savremeni
    [font=&quot]life's a bitch, but don't take it personally[/font]

Učlanjen
    29.02.2004.
    Reputaciona moć
    74

Ja nisam crnogorac i nemam nikakve krvne veze sa njima , ali nisu oni jedini ovde takvi neotesani sirovi ... Mi bi bili super kada bi prihvatili nesto od zapada , ali vecinu stvari koje su nas krasile u nekim proslim vremenima zadrzali , mada u stvari morali bi ponovo da ih usvojimo ... kao javljanje komsijama na ulici pristojnost na mestima koja su javna , malo vise tolerancije tj malo manje egoizma u medjusobnim odnosima i ziveli bi super , pa oni tamo u evropi kad bi ziveli sa ovoliko kolko mi imamo masovno bi se ubijali od muke ... A coveku je tako malo potrebno da bude srecan i usreci druge , a tek tada se moze osetiti pravo zadovoljstvo ( mislim na male stvari tipa ponesem komsinici baki zembil od radnje do njene kuce i slicno , pa posle kad se opet sretnemo ona se zena sva ozari zar iko moze da ne bude zadovoljan u tom trenutku?)
    Pirates RULE

Slične teme

1. Savremeni muskarci u Japanu
    Autor thalia u forumu Muškarci
    Odgovora: 32
    Poslednja poruka: 21.01.2008., 17:09
  2. Dragi moji savremeni muskarci...
    Autor shashava u forumu Muškarci
    Odgovora: 39
    Poslednja poruka: 09.09.2006., 19:59
  3. Savremeni muskarci!!!!!
    Autor aleksandra160583 u forumu Muškarci
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 08.11.2004., 10:10
  4. Ej,savremeni muskarci,moram da vas pitam...
    Autor MILLA@ u forumu Muškarci
    Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 27.04.2004., 15:27
  5. Dragi moji SAVREMENI MUSKARCI!!!:)
    Autor Ella23 u forumu Muškarci
    Odgovora: 28
    Poslednja poruka: 15.04.2004., 01:25

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku