Samo jednom se ljubi

banovan korisnik:
sve je ostalo varka ,
verujete li da je se srce može dati samo jednom u životu ?
ako je tako šta je ostatak foliranje ? laž ? pokušaj zaborava ?
ili traženje nečeg jačeg da pobije prvobitni osećaj?
-gadan deda rastem-

Nije tako. Svaki put kada umire moja ljubav umirem i ja. I radja se neka nova ljubav i nova ja i novi zivot.A u novom zivotu srce se ponovo daje nekome.
 
topmodelsica:
Nije tako. Svaki put kada umire moj ljubav umirem i ja. I radja se neka nova ljubav i nova ja i novi zivot.A u novom zivotu srce se ponovo daje nekome.



tja ... ako si sebe ubedila da si ljubavni fenix onda je to sigurno tako

ukoliko budem sebe ubedio da sam ptica ,pomisliću da znam da letim skočiću s' visoke litice i ubiti se cccccccc šta ti je moć samoubedjivanja.







-gadan deda rastem-
 
banovan korisnik:
sve je ostalo varka ,
verujete li da je se srce može dati samo jednom u životu ?
ako je tako šta je ostatak foliranje ? laž ? pokušaj zaborava ?
ili traženje nečeg jačeg da pobije prvobitni osećaj?

Ne mora nuzno da znaci da se srce daje samo jednom u zivotu i da je samo jedna ljubav prava. Zapravo... nijedna nece u pocetku biti prava, jer bi to znacilo da postoji savrsen spoj, savrsena ljubav... a savrsenstvo ne postoj, mozemo mu samo teziti.
Dilema nastaje kad jednom osetimo veliku ljubav, dovoljno veliku da sama tezi ka pravoj ljubavi, onoj koja ce da nas ispunjava do kraja zivota. Sta kad nju sprecavaju neke spoljne sile ili kad je unistava beskrajna ljudska glupost? Koliko joj je lako naci zamenu? Kako je naci? Svaki sledeci put sve teze i teze... dok se ne predamo i zadovoljimo cime bilo.
Svaki put cemo traziti jace, ali dal cemo ga naci... ili je lakse cuvati i boriti se za onaj trenutak kada vam je zivot pruzio sansu da stvorite sopstvenu srecu...
 
Snezna_kraljica:
Ja mislim da se iskreno i potpuno moze voleti samo JEDNOM....

"Samo jednom se ljubi"...U to vise ne vjeruje ni Ivo Robic...:wink: Snezna,bre,sto si takav pesimista...znaci ako je covjek jednom volio,vise nece nikad?:roll: E,sad ,sta li je u pitanju ...ili ja ne znam da volim "iskreno i potpuno" ili se moze i dvaput voljeti...ne znam...:wink:
 

Back
Top