Zasto nikada ne smemo predati Ratka Mladica

absonic

Domaćin
Poruka
3.197
Jedan jedini razlog: besplatna reklama!
Vesti stalno bruje o njemy, reklamirajy nam zemljy!
I sve to besplatno! A ako neko pomisli "ser*em ti se na drzavu koja ratka ima" - poljoprivreda (besplatno djubrivo, ali poshto je to vec drugi razlog, da ne zavlachimo sada...)

I ljudi stavite prst na celo, zamislite se i shvaticete da sam u pravu 100% i vishe
 
absonic:
Jedan jedini razlog: besplatna reklama!
Vesti stalno bruje o njemy, reklamirajy nam zemljy!
I sve to besplatno! A ako neko pomisli "ser*em ti se na drzavu koja ratka ima" - poljoprivreda (besplatno djubrivo, ali poshto je to vec drugi razlog, da ne zavlachimo sada...)

I ljudi stavite prst na celo, zamislite se i shvaticete da sam u pravu 100% i vishe

Tema je krajnje ozbiljna da bi se prema njoj odnosili na ovaj način. Bez obzira na argumente.
 
Kohen:
Absonic.................300% si u pravu.......................

Filatelista, .............nista vise nije ozbiljno oko Mladica........sve je postalo smejurija...........

no_problem........................znas ti.....:)

Nekad mislim da pojedinci namerno "vade" mast ljudima koji su pristalice ljudi koji su u Hagu ili čekaju da ih otpreme tamo. Ja nemam dilemu oko toga i mislim da on mora tamo, ali mislim da nije korektno koristiti takve postove. Nekad mislim da takav post ne bi ostavio ni neko ko je izgubio nekog u Potočarima. O tome se radi.
Nema potrebe da se tako ponašamo.
 
absonic:
a oni su mi kao puno razliciti, a?
patriote jel?
e ljudi ljudi sta sve necu procitati...
dobro, jeste da LDP-u nije mesto na ovom spisku, jer imaju podrsku 4 clana ovog foruma, ali morao sam da ga spomenem bash zbog ta 4 clana (+ -)


Ako si mislio na mene............ja nisam clan LPDa.....
Vec sam rekao Bilji , danas.................................ja nisam Cedista, ja sam oportunista....

Svemu, a najvise ljudskoj gluposti............. :wink:
 
no_problem:
А по теби која је странка најбоља. Коју ти заступаш?

Pazi pitanje..............:D :D :D :D :D :D

A za koga ti navijas???
Za Zvezdu ili partizan????????????????? :roll: :roll: :roll:
banghead7qs.gif
 

Back
Top