Tip opasnog muskarca

topmodelsica

Elita
Poruka
19.259
Da li verujete da se moze prepoznati tip opasnog muskarca sa kojim nije dobro uspostavljati bliske veze?

Naisla sam na ovo pitanje u jednoj anketi. Odgovorila sam sa: "Zar takvi zaista postoje?", od 86 glasova, samo moj i jos jedan glas bio je za taj odgovor, a ostali su glasali za preostala 3 ponudjena odgovora.
 
Da! Ja se uvek u prisustvu takvih osecam neprijatno, da jedva cekam da zbrisem. Naprosto ih osetim. Nebitno je da li komuniciramo ili ne, ili je sve to u nekakvoj usputnoj situaciji.
 
znam nashta se misli ali ko da su ljudi samo jedno...to je jedno njihovo lice...oni mogu biti i drugari i prijatno drushtvo :I
e s takvima sam se neshto gotivila kao eto da se kao stara baba pohvalim...mada sa takvima si na oprezu...malo pomerish stav i oni te navozaju i osecas se grozno :) i odu kad ih smarash to je i dobro.
znala sam ih valjda 2..i nismo se mnogo vidjali ovaj jedan se kao neshto smirio ovkao znali smo se:) s jednim sam kao i ucila jednom i stvarno smo ucili odgovarao mi je ali samo 2x
ali ti susreti nisu uvek bili uspeshni mnogo puta smo se i kulirali ignorisali.. :)
tako imaju i oni dushu...
ali sad da ih sretnem nadam se da cu biti dovoljno pametna da prodjem...ne mogu
jao ovog durgog sam neshto izbacila zaseo mi do tri ujutro:)))ali to bilo rpe neku godinu
a st aznam to bi bili alfa muzhjaci eeee to brate...dobro je pogledash ga na dva minuta i odesh dalje
 
a opasni kao bili su shvlaeri...to im je kao jedna od karakteristika pa su zato valjda opasni
hehe kao malo manipulatori
e ok mozda ih ima jos ovih sam se setila :I
e a kako su drugari i takvi...pa shta znam i jedno mogu da budu i drugo mozda su drchniji od nekog proseka ne znam. to su heroji
a imaju tako neku harizmu ...recimo tkao neshto
mozda i nemaju ali mislim da je bar nesto od ovog ok
e da kao bio i neki mali flert tu ali malo sam i to uspela da pokvarim tako da bolje da ostane tu de jeste nadam se da hoce. bash mali
 
pa ti opisi ono sto zamislish....i pevaj u horu onda se neces glupirati.
mislim racionalno je glupa konstrukcija napisala sam neku asocijaciju
a to su ti shvaleri recimo shta znam
ma nemam pojma ovo je jedan brain storming i psiho sesija.
bas lepe srpske rechi srbija srbija
ma ko da je bitno moizes i da pljujesh.
ma sta ima veze ne postoje takvi
ma idem i banujte me hvala
 
hahha modelsica se vratila (: hurej

ne znam...ko je po tebi opasan mushkarac?...opasan tipa udavitje te na spavanju...il opasan kao on tje da te vara...il da te tuche...al lepo je stho si navela statistiq iz ankete..reci nam i gde je bila anketa tj povodom chega kako kad ?
 

Back
Top