Tip opasnog muskarca

Хаха...некад помислим да као да ме се мало плаше...изгледам у фаци мало опасно, грубо...кад се не смејем...поготово кад сам ћелав...и поготово на сликама, али се тај осећај губи кад ме мало упознају...
 
divlja:
Da! Ja se uvek u prisustvu takvih osecam neprijatno, da jedva cekam da zbrisem. Naprosto ih osetim. Nebitno je da li komuniciramo ili ne, ili je sve to u nekakvoj usputnoj situaciji.

Tacno tako. Ima opasnih muskaraca.

Tesko mi je da objasnim. Ponekada vidis/osetis da je neko lud, ili nasilan (cesto u paketu). Samo uzdrhtim (od straha) i furam sto dalje...
 
Hellen:
За мене нема опасних мушкараца...:wink:

Prica se po gradu da ste marka
Samostalni idealni tip
Ali to je ocigledna varka
sto se mene licno tice to su samo prazne price

Jer vi, vi ste jedan obican cvet, mali zecic spreman na beg
A svud zima, vetar i sneg i ludi lovci
Znam, ali kako menjati svet, nikom nije stalo do tog
Svako drzi samo do svog, svako tera samo po svom


:wink:
 
topmodelsica:
Da li verujete da se moze prepoznati tip opasnog muskarca sa kojim nije dobro uspostavljati bliske veze?

Naisla sam na ovo pitanje u jednoj anketi. Odgovorila sam sa: "Zar takvi zaista postoje?", od 86 glasova, samo moj i jos jedan glas bio je za taj odgovor, a ostali su glasali za preostala 3 ponudjena odgovora.


Evo ja izgledam mnogo opasan tip ,ali samnom je dobro uspostavljati bliske veze jer ostajem urezan u secanje :)))))
 
Nedodirljiva88:
Auuuuuuuu-jesi opasan,nemam rijeci!!Znas li kako se rukuje sa tim oruzjem-nemoj da ti nesto bude...................ne ide mi se na sahranu ovih dana-haha :lol: :evil: !!!


Nema frke, mada moze da se desi neka sahrana li ne moja :lol:

Znam da rukujem, naravno, i da ga skolopim i raklsopim.

Jesma opasan??? ;)
 
Aleksej_BASO:
Nema frke, mada moze da se desi neka sahrana li ne moja :lol:

Znam da rukujem, naravno, i da ga skolopim i raklsopim.

Jesma opasan??? ;)
Ma nema-opasan si..................evo krv mi se sledila :lol: :lol: !!!!!!Naravno svakom dodje jednom kraj..........samo neko prije neko kasnije "dobije krila"!!!! :lol: A gdje su u svemu ovome "opasne cure"-a kad se mi naljutimo,nama je i dovoljan pogled da" ubijemo"-ne moramo imati utoku kraj sebe :evil: !!!!
 
Nedodirljiva88:
Ma nema-opasan si..................evo krv mi se sledila :lol: :lol: !!!!!!Naravno svakom dodje jednom kraj..........samo neko prije neko kasnije "dobije krila"!!!! :lol: A gdje su u svemu ovome "opasne cure"-a kad se mi naljutimo,nama je i dovoljan pogled da" ubijemo"-ne moramo imati utoku kraj sebe :evil: !!!!

UH bejbe, to volem...

Kada zeMskoj uzavre krv od mene..... ;) Tako ja zivim od danas do sutra, mislim taka sam. Ove druge ljude ja zovem "obicni smrtnici".... :lol:

Imamo mi jednu opasnu ona je iz NS!!!

Evelka!

Da samo znas kako je opasna zeMska!!! :lol:
 
Aleksej_BASO:
UH bejbe, to volem...

Kada zeMskoj uzavre krv od mene..... ;) Tako ja zivim od danas do sutra, mislim taka sam. Ove druge ljude ja zovem "obicni smrtnici".... :lol:

Imamo mi jednu opasnu ona je iz NS!!!

Evelka!

Da samo znas kako je opasna zeMska!!! :lol:
Od tebe.......meni krv da uzavre-ma ne znam bas,ne bih se bas kladila!!!!!! :lol: A da sam opasna-jesam vjeruj mi,otrov!Ali sta cu-ne bih ja mogla drugacije,ne bih iz ove koze!Polahko covjece-opasno si se napalio na "zlocaste cure".........uspori malo,mozes otici u krivinu!!!!! :lol: :lol: :lol: :evil:
 

Back
Top