Jao kada vidim... :D

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Mislim da je bolji forum,mada sam ja u pocetku isla samo na chat.Ali ovde imas vise prednosti,zato sto mozes da kazes nesto nekome i kad nije na netu,a ovamo mora da bude na chatu u isto vreme kad i ti.Ali i jedno i drugo ima svojih prednosti!
 
@madona girl
ne moras nekom reci nesto kada je na chatu,ima neka opcija code memo (tako nesto,nem pojma) napises poruku i on dobije kada dodje... :D :lol: :D


Forum je bolji,naravno! Na chatu se prica samo o glupostima...ili te smaraju napaljeni manijaci...
 
@Samantha: ne mogu da verujem da devojka sa takvom guzom je toliko dokona da je ispucala preko 3000 postova :lol:
Nego ljudi, bas me nancy asocirala, jel razmisljao neko o okupljanu ljudi sa foruma, neka zurka, mogu da iscimam neke moje ortake da organizuju nesto............
Jednom moj ortak organizovao zurku na gajbi pozvo sve sa foruma www.kabeza.net/forum/ ali pola ekipa sa foruma se vec znalo, a druga polovina se prikljucila ekipi.............
Sta mislite o tome ili je ipak mozda bolje da budemo samo virtuelni drugari?
Sto se tice chata, smucio mi se, drzacu se samo vedrih tema na ovom forumu ubuduce....... :lol:
 
@mare34
Ideja je dobra, ali uvek se mogu naci neke budale ili manijaci, a to nije zgodno. Znas, moze neki 40godisnjak da se pretvara da je zgodna preplanula plavusa os 18god..... Ma ne znam, u glavnom, ja to ne bi radila, vec ako bi se upoznavala, onda bi povela drugaricu nasla se na mestu punom ljudi ili nesto sl.
A forum je svakako bolji od chata, tu sam pre isla i ziva se smorila...
 
na chatu sam nailazila samo na manijake, dok sam na forumu stvarno osetila kao da poznajem ove ljude...tj neke i poznajem. forum je bolji, jer se istomisljenici nadju na istim temama, podforumima itd.

sto se tice pomena o okupljanju, da sam imala vremena prekjuce kada sam bila ponovo u bg-u, sprovela bih to u delo...naravno, svako ovde otprilike zna sa kim bi se video i sa kim se slazu
 
stvarno glupe li teme
pa ima chat svoje prednosti
ja ionako chatujem uglavnom sa ljudima koje znam, pa mi sluzi kao telefon
a i sa svojim sadasnjim deckom sam se upoznala preko chata, tako da o mIRCu, messengeru, icq-u sve najbolje : )

a forum opet... kako koji... ima pametnih foruma zaista, moze se dosta toga korisnog procitati, nauciti....... zavisi sta te interesuje....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top