Sofia Jannok
Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Tema: Sofia Jannok

Domaćin Ljuba82 (avatar)
    Učlanjen
    21.08.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    79

Podrazumevano Sofia Jannok

Лапонска певачица, девојка је скоро одржала концерт у БГ...и наравно...потпуно сам се одушевио.
    Проблем је што нико у целом граду готово и да не зна ко је то (што је ОК, пошто ни ја нисам знао до скора), а поготово немају њене CD-ове.
    So, ако неко којим случајем има нешто њено (макар и у mp3 формату и сл) и вољан је да шерује...био бих ВЕОМА, ВЕОМА захвалан за то...

Domaćin Liza Dennis (avatar)
    Učlanjen
    10.03.2006.
    La Casa de Gran Hermano! Ahora estoy en Pristina. Estoy luchando por interesos de serbios en Kosova
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Sofia Jannok

Slazem se. Ja sam je slusala uzivo na Kiruna festivalu 2005 u Svedskoj. Njena muzika je odlicna. Na zalost, ne dolazi do mnogo slusalaca, jer svi sa skandinavskog podrucja ocekuju ili ovaj turbofolk gothic metal ili svedske dodole i svedke Biljana platno belese. Kada budem isla u Stokholm, Oslo, Trodheim ili Helsinki mogu nesto mozda da nabavim. Imala sam njen disk, ali su mi ga ukrali kada sam putovala iz Reykyavika za Sofiju! Secam se imala sam njen album Liekkas! Ako nadjem nesto, javicu ti. 8-)

Poznat nikodim (avatar)
    Učlanjen
    07.02.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    125

Ti si neki cirkuzant, postoji li mesto na planeti gde ti nisi bila i izvodjac kog ti nisi sliusala, ako postoji javi mi da ga upucam (pa da ne postoji)?
    Mislim... ove price su ti kao one za malu decu, Laku noc deco i ti fazoni.

Domaćin Ljuba82 (avatar)
    Učlanjen
    21.08.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    79

Хм...већ хтедох да се захвалим...кад видех још пар тема. Ма ОК...ако стварно знаш где могу да их набавим јави ми, молим те...

Buduća legenda Banshee (avatar)
    Učlanjen
    30.07.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    307

ja nasla samo jednu pesmu a netu
    wierd :shock:
    you make me sick because i adore you so

Domaćin Liza Dennis (avatar)
    Učlanjen
    10.03.2006.
    La Casa de Gran Hermano! Ahora estoy en Pristina. Estoy luchando por interesos de serbios en Kosova
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio nikodim
    Ti si neki cirkuzant, postoji li mesto na planeti gde ti nisi bila i izvodjac kog ti nisi sliusala, ako postoji javi mi da ga upucam (pa da ne postoji)?....

Naravno da ne postoji. Ako me pitas za cirkus bila sam i tamo i nisam bila cirkuzant, nego artistkinja i to na trapezu. Mogu da napravim tri salta u vazduhu, a ti ne mozes da se uhvatis za svoje dupe, a ne za nesto drugo, pa ti je krivo! 8-)

Citat Original postavio Ljuba82
    Хм...већ хтедох да се захвалим...кад видех још пар тема. Ма ОК...ако стварно знаш где могу да их набавим јави ми, молим те...
    Nema problema! Liza zna da bude jako nemilosrdna, ali i jako ljubazna i zahvalna! 8-)
    Poslednji put ažurirao/la Liza Dennis : 20.05.2006. u 08:44

Slične teme

1. Sofia hotel u Hersonissosu
    Autor nynnica u forumu Putovanja
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 31.07.2006., 09:26

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •