zasto, oh zasto?

imam decka/devojku...


  • Ukupno glasova
    7
  • Anketa je zatvorena .
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

batka_mija

Domaćin
Poruka
3.233
je stari ponovo zatvorio temu? zar u vreme demokratije, tolerancije, ljubavi... da se ovako nesto desi? zasto, oh zasto nema pravde na ovom svetu? pa cale, ostavljas bez posla ljude... ne, sad ozbiljno, zasto je zatvorena tema 'svrati kod nindze'? zar nismo lepo glasali i izglasali da ta tema bude otvorena? ljudi, pa sta je ovo? samovolja... stvarno razmisljam da vise ne dolazim na ovakvu krstaricu... pa ovo je mesto gde bi ljudi trebalo da pisu sta god im padne napamet... pa ovo je SVASTARA!!! pustite decu da se igraju... ili jel to zbog toga sto smo ubili pos'o kafani?
 
disciplina kitchme volim ja... dodji 'vamo.... e, calimero, super su obradili tu stvar na onom albumu koji su izdali u engl...mnogo volim taj album... ali, ne bi' smeo da kazem jer se to moze protunaciti kao piraterija u pokusaju... sad sam gledao neka policijska kola na internetu... to je bas bzvz pos'o.... hvatas lopove i to...
 
dobro jutro iliti DJ... e, mozda je stvarno tako nastao naziv didzej... kao, baja ustao ujutru i i oni mu rekli dobro jutro a on njima rekao "ma koje DJ?" a oni ga razumeli kao 'ko je DJ?" i onda tak... ma nema veze... e, volim ja da poklanjam, moze... a hoces li ti meni da poklonis paradajz za salatu iz staklenika.... :D najlepse je to... udjes u staklenik, a ono vruce, pakleno, a ti sednes na sred istog i skines prvi paradajz koji vidis i zagrizes kao jabuku... a vitamini samo prshtU... :D
 
jeste nano... ali bez brige, otvorice batka_mija kiosk ili tezgu na pijaci... baterije svih velicina, privezak PalMal, opel... ma bice ludilo... napravicemo pravo cudo...
jack-ass... jel si srecan? ali mi se necemo predati! ovo nam samo daje jos vise snage i volje... kupicu kravu...
 
nisam srecan....mislis da ja hocu "neka i komsiji crkne krava"? ;)....ma neeeeeee....zalazio sam u vase kafance...zar ne?....ima mnogo glupljih tema koje bi ja zatvorio,ali....nisam ja sef....
 
E da....niste bili pazljivi...krsili ste propise;)....prvo vam konobar naprasno nestao,pa onda Dina pocela da radi 10 poslova a prima platu samo za jedan....i jos nije bila regularno prijavljena za sve poslove....o porezu kod nadleznih da i ne pricam....i tako.....:roll:
salim se naravno....;):)
 
hahaha ...ko chivava...
a055.gif
 
batka_mija:
je stari ponovo zatvorio temu? zar u vreme demokratije, tolerancije, ljubavi... da se ovako nesto desi? zasto, oh zasto nema pravde na ovom svetu? pa cale, ostavljas bez posla ljude... ne, sad ozbiljno, zasto je zatvorena tema 'svrati kod nindze'? zar nismo lepo glasali i izglasali da ta tema bude otvorena? ljudi, pa sta je ovo? samovolja... stvarno razmisljam da vise ne dolazim na ovakvu krstaricu... pa ovo je mesto gde bi ljudi trebalo da pisu sta god im padne napamet... pa ovo je SVASTARA!!! pustite decu da se igraju... ili jel to zbog toga sto smo ubili pos'o kafani?


Meni je baš krivo . nikako da pokažem svoje solo sposobnosti :mrgreen:
 
jao, nano, bas je lepo sto se smejes glasno pa nam tvoj smeh ulepsa zivot na temi na podforumu svastara... e, jel hoces ti da radis sa mnom ako zakupim tezgu? za pocetak, a posle otvaramo diskoteku koja ce se zvati: diskoteka kod nindza_dragishe... :D petak... ziveo saksofon... a sutra spavam do 9 pa nek' ide zivot!!! ha haha... pa nije bas smesno...
 
pa da je onaj ponovo zatvori? a i vidim da mi bas pomazete da je re-otvorim... eeeeeejjjjjj.... moji prijatelji.... noz u ledja.... krrrrrrrrrrkkkkk.... nema veze, samo da znate da ce rana na ledjima zarasti ali oziljak ce na srcu ostati zauvek...
jack-ass... u kucicu... :D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top