Radikali i vlast

PredatorBG11

Ističe se
Poruka
2.008
Jednom clanu foruma,pristalici radikala sam napisao pre neki dan da radikali nikad nece doci na vlast,pre ce NATO doci u Beograd.
To je bilo moje misljenje ali ima i drugih koji tako misle a znajuci uticaj supruge na muza.....

Danica Drašković najavljuje izlazak SPO iz Vlade Srbije zbog ukidanja presude za zločin na Ibarskoj magistrali i poručuje da nam pravdu mogu doneti samo strane trupe ..
 
PredatorBG11:
Jednom clanu foruma,pristalici radikala sam napisao pre neki dan da radikali nikad nece doci na vlast,pre ce NATO doci u Beograd.
To je bilo moje misljenje ali ima i drugih koji tako misle a znajuci uticaj supruge na muza.....

Danica Drašković najavljuje izlazak SPO iz Vlade Srbije zbog ukidanja presude za zločin na Ibarskoj magistrali i poručuje da nam pravdu mogu doneti samo strane trupe ..


bez obzira na politički stav i opredeljenje svakog od nas, al' dal' ima iđe na svetu da žena ministra vanjskih poslova priziva vojnu intervenciju u svojoj zemlji ?!?!?!

ej, bRe, pa njen muž je vlast, ona priziva natu da ruši njenog muža (ili je razvod u pitanju) ;-)
 
PredatorBG11:
Jednom clanu foruma,pristalici radikala sam napisao pre neki dan da radikali nikad nece doci na vlast,pre ce NATO doci u Beograd.
To je bilo moje misljenje ali ima i drugih koji tako misle a znajuci uticaj supruge na muza.....

Danica Drašković najavljuje izlazak SPO iz Vlade Srbije zbog ukidanja presude za zločin na Ibarskoj magistrali i poručuje da nam pravdu mogu doneti samo strane trupe ..
Е, па да! Даница Д. има утицај на НАТО таман толики колики и на сексуални живот кишних глиста! Јадна Србијо ко те представља у свету!
 
PredatorBG11:
Jednom clanu foruma,pristalici radikala sam napisao pre neki dan da radikali nikad nece doci na vlast,pre ce NATO doci u Beograd.
To je bilo moje misljenje ali ima i drugih koji tako misle a znajuci uticaj supruge na muza.....

Danica Drašković najavljuje izlazak SPO iz Vlade Srbije zbog ukidanja presude za zločin na Ibarskoj magistrali i poručuje da nam pravdu mogu doneti samo strane trupe ..

Та лопата може да призове НАТО - али ако се нешто тако деси, она се сигурно неће башкарити на Дедињу - него нека се врати у своје село... смрда једна. :evil:
 
eremita:
Та лопата може да призове НАТО - али ако се нешто тако деси, она се сигурно неће башкарити на Дедињу - него нека се врати у своје село... смрда једна. :evil:
Jeste, i ne broji se, a kad se otvori tema o Mladicu, kazu, to je 98 :evil:
 
serb_pagan:
dana je keva za ove tunjave sada..treba je postaviti za minstra policije ili u najmanju ruku za sheficu BIA

Лечени неуропсихијатријски случај Ти би поставио... ма супер нам иде...

ТРЕБА ОБАВЕЗНО УНЕТИ У ЗАКОН ДА ЉУДИ КОЈИ СУ ПСИХИЈАТРИЈСКИ СЛУЧАЈЕВИ ИЛИ ЛЕЧЕНИ НАРКОМАНИ НЕ МОГУ ДА ОБАВЉАЈУ ПОСЛОВЕ КОЈИ ИМАЈУ ОДГОВОРНОСТ - ДАКЛЕ ТРЕБА УВЕСТИ ПОЈАМ "СМАЊЕНЕ ОДГОВОРНОСТИ" !!!!!!!!!!! И ТАКВИМ СЛУЧАЈЕВИМА ОНЕМОГУЋИТИ ДА
ОДЛУЧУЈУ О СУДБИНИ ДРУГИХ ЉУДИ !!!!!!!!!!!! :evil: :evil: :evil:

А изгледа да их на нашој политичкој сцени има позамашан број . није случајно горела АРХИВА "ЛАЗЕ ЛАЗАРЕВИЋА" !!!!!!!!!!!!
 
serb_pagan:
jesi popio onaj brandy? ako nisi,popi jos jedan,mnogo si mi nervozan od jutros

dana bi raskantala svu bandu u roku od mesec dana...zena ima m*da...za razliku od mnogih muskaraca u ovoj zemlji...

А шта њу препоручује по струци или по искуству да би Ти себи дозволио да је предложиш да буде шеф полиција или БИА-е.......миссссиммм.....стварно си неозбиљан...

Нема она муда -

она је луда !



п.с. а сада стварно идем да попијем још један бренди и да одрадим нешто паметно.....цхао........
 
Radikali imaju kadovski potencijal sa nekih od kurseva na Đuro Salaju ili slično, otprilike su toliko osposobljeni da mogu da imaju polupismen program. I sve to što imaju stane u jedan taxi, mada taxisti su njihove pristalice i ćlanovi i tome slično.. Ne vređam profesije i poštene ljude koji časno obavljaju svoj posao, ali ipak se zna šta čini intelektualnu strukturu jedne stranke.
 
Mislim da imaju kadrove, samo slabije dolaze do izražaja od bukača, kojih je stvarno previše! Verujem da imaju i lekare i profesore (moj bivši profesor je njihov odbornik u Skupštini grada Novog Sada i čovek je strašan intelektualac, sa kojim se uzgred ne slažem politički). Ne mislite valjda da u Srbiji imaju 1 000 000 glasača i da niko nema više od 4 razreda O.Š.
Neozbiljno je!
 
HeBePoBaTaH_:
Radikali imaju kadovski potencijal sa nekih od kurseva na Đuro Salaju ili slično, otprilike su toliko osposobljeni da mogu da imaju polupismen program. I sve to što imaju stane u jedan taxi, mada taxisti su njihove pristalice i ćlanovi i tome slično.. Ne vređam profesije i poštene ljude koji časno obavljaju svoj posao, ali ipak se zna šta čini intelektualnu strukturu jedne stranke.
Ako si ti intelektualna struktura stranke čiji si simpatizer (ili član) jadna ti i stranka. I stranka i majka. Jer neko ko je bar iole inteligentan ne moze da nasedne na glupu propagandu kojom pojedinci pokusavaju da okaljaju ugled najače stranke (jer nemaju boljih aduta).
P.S.Uostalom, slobodno vi mislite da su radikali : glupi, neobrazovani, matori, provincijalci... pa kad dodjemo na vlast ima još teže to da podnesete
:D :D :D :D
 
Ako u Srbiji kažeš "bukač" tačno se zna, koju si političku partiju imao u vidu.
A broj glasača, samo je pokazatelj onoga što si i sam konstatovao.
To je boljka radikala, koje nikada neće moći da se oslobode.
 
MarijA`:
Ako si ti intelektualna struktura stranke čiji si simpatizer (ili član) jadna ti i stranka. I stranka i majka. Jer neko ko je bar iole inteligentan ne moze da nasedne na glupu propagandu kojom pojedinci pokusavaju da okaljaju ugled najače stranke (jer nemaju boljih aduta).
P.S.Uostalom, slobodno vi mislite da su radikali : glupi, neobrazovani, matori, provincijalci... pa kad dodjemo na vlast ima još teže to da podnesete
:D :D :D :D
ma da...ubedljivo najneobrazovanije i najprimitivnije clanstvo na ovim prostorima...sto si manje inteligentan,to si prijemchljiviji za program SMradikala...
 
HeBePoBaTaH_:
Ako u Srbiji kažeš "bukač" tačno se zna, koju si političku partiju imao u vidu.
A broj glasača, samo je pokazatelj onoga što si i sam konstatovao.
To je boljka radikala, koje nikada neće moći da se oslobode.


Ne, ne treba mešati stranačku strukturu i glasače, takođe ne treba mešati demagogiju i ljudi koji su među njima videli stranku koja može izaći na kraj sa korupcijom. Što je po meni njihov najjači argument. Ne mislim da 1 000 000 ljudi u Srbiji veruje da će hleb biti 3 dinara i da će Srbija biti do Tokija, Milvokija... To su gluposti u koje ne veruje niko normalan. Ali imaju poverenja u njih oni koji su pretrpeli neki "gubitak" u tranziciji. Problem je što se druge stranke nisu okrenule toj "izgubljenoj" generaciji i pokušale da prikupe koji glas.Što se tiče termina bukač, ja prvo pomislim na Vučića, mislim da je on nekako najveći.
 
MarijA`:
P.S.Uostalom, slobodno vi mislite da su radikali : glupi, neobrazovani, matori, provincijalci... pa kad dodjemo na vlast ima još teže to da podnesete
:D :D :D :D

Nije problem u tome šta će ljudi koji nisu simpaziteri stranke da misle o članstvu SRS-a.
Problem je u tome što vladajuća petorka ili desetorica , a ona jeste govotovo onajstabilnija od svih partija, zna da im je članstvo ovakvo kakvim si ga opisala. I voleli bi da ih je što manje, jer time se ne osvaja vlast. Pa čak ni u Srbiji...
 
filatelista:
. Ne mislim da 1 000 000 ljudi u Srbiji veruje da će hleb biti 3 dinara i da će Srbija biti do Tokija, Milvokija... To su gluposti u koje ne veruje niko normalan. .

Ne znam samo dokle ce se ponavljati ta famozna laz o "3 dinara"? Pa zar ne vidite da nista s njom niste postigli? Stvarno mi niste jasni... Zar zaista nista drugo ne mozete da izmislite?
 

Back
Top