crnogorcima besplatan put do Crne Gore

bljux

Zainteresovan član
Poruka
273
Dakle ova zemlja je sve luđa i luđa.Čini mi se da smo ovu vest prilično lako propustili iz vida.Znači odakle pravo onom ludaku Iliću da vama i meni vadi pare iz džepa i plaća crnogorcima put.Ovo nigde na svetu nema i bojim se da ,ako se Montenegro otcepi(daj Bože)ništa neće biti urađeno do kraja,hirurškim rezom.Opet će ista bagra da nam se muva po srbiji i da vlada.Hoću bre jednom da mi gedža bude predsednik a ne večito crnogorštija.Usput 21. mi je rođendan tako da bi mi njihovo otceplenje došlo kao lep poklončić.:-) Pozdrav svima
 
Pa , nemoj brate ni Gedza da bude predsednik............Velja je gedzovan na kvadrat..pa vidis sta radi..

Placa karte prve klase, spavaca kola, vozove , autobuse , avione..........iz naseg dzepa...........
I peceno pile ce da dobije svaki crnogorac, za meze..uz put......

Procena je da ce Srbiju ovo izivljavanje Velje i vlade kostati oko 180 000 E........minimalno.........

Bruka, sto ne izvadise iz svojih dzepova lovu???........I to sve , da bi nas saka jada mucila jos tri godine, kada imaju pravo na novi referendum...

Pa , jeste li vi svesni, da ce sudbinu Srbije, u nedelju odluciti nepun stadion Marakana?????
 
Kohen:
Pa, brate..........ako ne uspe referendum, imaju pravo 2009 godine, da ponovo glasaju da li hoce ili nece sa nama u drzavi da zive......................

I tako svake 3 godine..........show program :):):)
Ne mogu da verujem da je doslo vreme da branima Velimira Ilica :shock:
Prvo, ti ljudi ce sigurno glasasti za zajednicku drzavu (mada mi je svedjedno, dodijalo mi je vise, ako im se ide, neka idu)!
Drugo, juce je lepo objasnjeno, nece se uvoditi nove linije, nece se uvoditi vanredni vozovi, nego ovi koji redovno putuju na relacji Beograd- Podgorica.
Lepo je objasnjeno da su ti vozovi u ovom periodu uglavnom poluprazni (ili polupuni) i nikakvog troska za drzavu nece biti, jer samo popunjavaju prazna sedista. Dakle, u slucaju potrebe za vanrednim vozovima, karte nece biti besplatne.
Djukanovic je ukinuo sve avio-linije u subotu i nedelju, i niko da kaze kako je to strashno, to je prosto nevidjeno negde u svetu, a eto, sad smeta besplatan prevoz da Podgorice :shock: :shock:
Meni ne smeta, ako ce mi bas uzeti iz dzepa, neka uzmu, samo da se ovaj cirkus jednom zavrsi.
 
Pa , bas zato, sto se Srbija na taj nacin mesa u referendum , cirkus ce jos dugo biti ovde...............

Sta ima mi da im dajemo autobuse..........ako im je stalo do drzave, mogu valjda da se otvore za jednu pisljivu kartu...............

Ali, crnogorci su navikli da se od Srbije grebu za sve..i za skolovanje , i za domove, i za lecenje...
Pa sto ne bi i za pisljivu kartu za voz.....................

E, zbog tih vozova, i autobusa...........nece se otcepiti...............
A na leto ce vam se zahvaliti dvostrukim cenama na moru, i pljuvanjem u vase dinare........isti ti, kojima ste placali kartu
 
Kohen:
Pa , bas zato, sto se Srbija na taj nacin mesa u referendum , cirkus ce jos dugo biti ovde...............

Sta ima mi da im dajemo autobuse..........ako im je stalo do drzave, mogu valjda da se otvore za jednu pisljivu kartu...............

Ali, crnogorci su navikli da se od Srbije grebu za sve..i za skolovanje , i za domove, i za lecenje...
Pa sto ne bi i za pisljivu kartu za voz.....................

E, zbog tih vozova, i autobusa...........nece se otcepiti...............
A na leto ce vam se zahvaliti dvostrukim cenama na moru, i pljuvanjem u vase dinare........isti ti, kojima ste placali kartu
za masu stvari bi te uhvatio za gušu ali ovde si potpuno u pravu :-)
 
Ma mi smo jako bolestan narod, pa se možemo samo mi setiti tako bolesnih ideja.
e045.gif
Ovaj vikend imamo priliku izaći u grad, a ne čuti "đe", otišli vozom.
Nije mnogo, ali je lep početak
m055.gif
 
Slusam sad na studiu Beeeeeee dvojicu nazovi "Dr-a".....predpostavljam da su obojica poreklom iz CG......mamu im ***** ispade da smo im mi za sve krivi......kao "ako se otcepe nista nece biti...bla,bla,bla,"...bice i to je normalno,uspostavljaju se dve drzave i gradimo odnose s Crnogorskom drzavom na bazi INTERESA ako ga uopste ima.
Da smo imali mozga i organizovali referendum u Srbiji stvar bi odavno vec bila resena ovako il onako.....a ne svake tri godine neko te yebe u zdrav mozak.
Valjda ce Rufim i svi njegovi klonovi da odyebu s foruma kad dodje do otcepljenja.
 
Meni je zao onih ljudi koji se izjasnjavaju kao Srbi, i koji zele zajednicku drzavu.
Inace, ma neka idu, na glavu su mi se popoli.
490 000( ili manje, neka me neko ispravi) odlucju o nekakvoj drzavi, o odvajanju od Srbije itd.
Boze, ni predgradje Beograda ne mogu da popune svi, ali, hoce svoju drzavu.
Pa, sta mi tu mozemo?
Ja ne zalim sto su im dali besplatne karte, mnogo toga je dato drugima, mnogo vise, a nije lepo da im to sad prebacujemo.
Sto se tice mora, nema sanse!
Do ove godine i djenje-djene, vise ne.
Ima jos mora.............
 
frida-kahlo:
Danas....popodne...
penjanje Bogu iza nogu...i jedno Zbogom YU....
Cao

p.s. Nepopravljivi nostalgicar....
Ne znam sta da ti kazem :cry:
Ponekad se i ja osecam tako, a ako je ovo tvojih ruku delo, ziv bio :razz:
Volim kad ljudi umeju i smeju da izraze svoja osecanja, makar se i ne slagala, makar se donekle slagala, ali to poshtujem.
Srdacan pozdrav :razz: :razz:
 

Back
Top