Sexy Dream

banovan korisnik

Zainteresovan član
Poruka
153
...sanjam je nekako neobično u pozi koja mi "nije to to" u zbilji...
sanjate li sex sa poznatom ili nepoznatom osobom i kad sanjate koja je to poza u kojoj se odvija radnja
sanjate li sex sa javnim ličnostima ili sa likovima iz svog okruženja







-gadan deda rastem-
 
Sanjam jednog druga u zadnje vreme i sex je skroz drugaciji nego sto jeste,....mislim da to ljudi zovu vodjenje ljubavi,uglavnom je nezno,strastveno,ljubimo se....i uzasno se uzbudim u snu,...hm....:?:?:?:?

sad ce Dekart da me opet optuzi....:roll:
 
geisha:
jeli jel ebozovna ta voditeljka?
Kako nije,starija od mene ali lepotica.Ko je iz NS-a ili sa Pinka a zna je neka je obavesti da ovo procita i da mi javi,bilo bi mi drago.
 

Prilozi

  • jelena_bacic_alimpic_1.jpg
    jelena_bacic_alimpic_1.jpg
    12,1 KB · Pregleda: 27
Samantha Jouns:
Sanjam jednog druga u zadnje vreme i sex je skroz drugaciji nego sto jeste,....mislim da to ljudi zovu vodjenje ljubavi,uglavnom je nezno,strastveno,ljubimo se....i uzasno se uzbudim u snu,...hm....:?:?:?:?

sad ce Dekart da me opet optuzi....:roll:

Ma što da te optužim? Pa nisam ja babaroga! To što si opisala je divno!

Pozdrav!
c012.gif
 
PredatorBG11:
Kako nije,starija od mene ali lepotica.Ko je iz NS-a ili sa Pinka a zna je neka je obavesti da ovo procita i da mi javi,bilo bi mi drago.


Uz to bi saznao i najnovije traceve sa estrade...dve muve jednim (ali vrednim) udarcem!!

Kladim se da ova zena prica cak i dok obavlja felacio. (Izvinjavam se unapred, da me ne tuzi za klevetu ako cita forum, sve je samo sala....)
 
Od poznatih licnosti sam sanjala samo jednog naseg poznatog kosarkasa :lol:
A ovako cesto sanjam neke koji su mi jako privlacni u RL...
Ali od svih, ubedljivo sam najvise puta sanjala onog duplog skorpioncica :D
 
Samantha Jouns:
Od poznatih jednooooom sam sanjala Sex sa Zvezdanom Jovanovicem - zveki :shock: i to u zatvoru.....:shock:
Evo nam Samanthe,ovde crnokose kada su je doveli u CZ.
I ovako ce Samanthu da miluju cuvarke,dok ce Zveki u muskom delu zatvora da ga baca u nesvest sledecih 40 godina..ako pozivi.
 

Prilozi

  • 005.jpg
    005.jpg
    64,9 KB · Pregleda: 18
  • 12.jpg
    12.jpg
    58,8 KB · Pregleda: 13
Samantha Jouns:
Jbt shvatila sam da me privlaci sexualno taj covek,....bas bi se hebala sa njim...8) 8) Kome smeta neka tjuti 8)
Jedno je hebati,drugo je sanjati,izbegla si odgovor,nisi to ni sanjala nego zamislila,lazljivice,.Ako te on privlaci ne bi me cudilo da si zamisljala sex sa konjem,psom....mozda si to i radila,a?
 
banovan korisnik:
...sanjam je nekako neobično u pozi koja mi "nije to to" u zbilji...
sanjate li sex sa poznatom ili nepoznatom osobom i kad sanjate koja je to poza u kojoj se odvija radnja
sanjate li sex sa javnim ličnostima ili sa likovima iz svog okruženja.
Non stop imam sexy dreamove... i da ne poverujes uvek ja glavni akter... :lol:
Ne palim se na javne licnosti... nikad njih ne sanjam... nego nesto realno sto postoji... nesto sto namirisem da ce mozda potencijalno biti i realno... mada ponekad i izmastam celokupnu osobu... Ma snovi su neograniceni...
 

Back
Top