Sobe i apartmani u Susnju

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Sobe su do 1. jula i posle 20. avgusta 5 eura po nocenju, a u spicu sezone su 6 eura. Kuca je velika ima mesta za sve ljude dobre volje koji bi da letuju za male pare, tu je i kuhinja sa friderom, zamrzivacem, masinom za pranje posudja, komplet escajg... sto koriste iskljucivo gosti. Dakle, dodjes kuvas, peres, sam sebi, uzivas, moja keva skuva nesto, ispece uvek kolace, pite, itd... ko ne veruje neka dodje. A ko je zainteresovan neka se javi pa cu mu poslati internet prezentaciju na mail. Nalazimo se na 100m od plaze.
 
Suto-more:
A ko je zainteresovan neka se javi pa cu mu poslati internet prezentaciju na mail. Nalazimo se na 100m od plaze.

gde si video da se internet prezentacija salje mailom?
Lepo je okači na net..to bar nije skupo .

Takođe u toku je promotivni period tako da možeš dobiti mesec dana oglašavanja besplatno na najvećem sajtu koji se bavi privatnim smeštajem u CG

www.montenegro-sea.com


edit: vidim da je već dodat juce :lol:
hm...još uvek nisam dobio sve podatke i fotke :???:
 
slatko volim :)):
woooooow imate i vodu !! ne mogu da verujem !! to je u CG-i pravi luksuz...a je l imate i tople vode? ono, ne mora svakog dana, al bar jednom u 3-4 dana da se covek istusira posle plaze..?
Yebote, pa nije valjda da je topla voda lux, uzimate neke sobe za 2-3 EURA, i posle se zalite kako je u CG, gde moze za to da se letuje, pa ako nemate da odvojite 200 evra za letovanje nemojte ni da letujete, a ja znam da za te pare mozete da dobro letujete ovde, opet se ogradjujem tu ne spadaju nocni izlasci.
I samo da vam kazem razlog sto smo mi zaostali u turizmu je vasa zasluga jer smo uvek bili upuceni na vas a vi ste takav turizam kreirali 50 godina ste donosili pun gepek namernica, i mismo se srodili sa takvim sistemom letovanja, i kao sto vidite imamo velikih problema da to promenimo a vi nemate ni malo saosecanja za to, nego ste puni politike i kritike koju svatam ali ne u toj meri, i samo da vam kazem vi ste moj narod i zato zelim da ste ovamo, ali ako mislite da cemo propasti ako ne dodjete grdno se varate, jer ovamo je sve vise i vise stranaca, i mislim da jos uvek mozete jeftino a dobro ljetovati ovde, samo nadjite lepo mjesto i lep objekat...
 
jerotije:
A ovo nisu halo oglasi nego forum GENIJE

Pa upravo mi licis na osobu koja letuje preko HALO OGLASI, to nije moja klijentela, takvi kao ti letuju za 5 eura, i onda stalno placu i nesto im hvali.
Ovo je forum gdje se razmenjuju misljenja i odgovara na teme, zato mislim da ces mi to dozvoliti isto kolko i sebi, verujem u to jer licis na pravog tolerantnog i samokriticki nastrojenog tipa koji je do sada uvek bio parlamentaran i kulturan, ovo prisustvo ovde ne zadovoljava moj marketing, ovdje sam zbog toga sto me interesuje kako letuje moj narod... POZDRAV
 
Suto-more:
Sobe su do 1. jula i posle 20. avgusta 5 eura po nocenju, a u spicu sezone su 6 eura. Kuca je velika ima mesta za sve ljude dobre volje koji bi da letuju za male pare, tu je i kuhinja sa friderom, zamrzivacem, masinom za pranje posudja, komplet escajg... sto koriste iskljucivo gosti. Dakle, dodjes kuvas, peres, sam sebi, uzivas, moja keva skuva nesto, ispece uvek kolace, pite, itd... ko ne veruje neka dodje. A ko je zainteresovan neka se javi pa cu mu poslati internet prezentaciju na mail. Nalazimo se na 100m od plaze.


ok pisi na meil sve ponude sa cenom buttereza@yahoo.co.uk
 
Suto-more:
Sobe su do 1. jula i posle 20. avgusta 5 eura po nocenju, a u spicu sezone su 6 eura. Kuca je velika ima mesta za sve ljude dobre volje koji bi da letuju za male pare, tu je i kuhinja sa friderom, zamrzivacem, masinom za pranje posudja, komplet escajg... sto koriste iskljucivo gosti. Dakle, dodjes kuvas, peres, sam sebi, uzivas, moja keva skuva nesto, ispece uvek kolace, pite, itd... ko ne veruje neka dodje. A ko je zainteresovan neka se javi pa cu mu poslati internet prezentaciju na mail. Nalazimo se na 100m od plaze.


trazim soba so kupatili i kuhinja ili apartman od 3 avgust moze i malo kasnije..so 3-4 kraveti .pls ponudi so cena .....hvala .........buttereza@yahoo.co.uk
 
unknownbg:
gde si video da se internet prezentacija salje mailom?
Lepo je okači na net..to bar nije skupo .

Takođe u toku je promotivni period tako da možeš dobiti mesec dana oglašavanja besplatno na najvećem sajtu koji se bavi privatnim smeštajem u CG

www.montenegro-sea.com


edit: vidim da je već dodat juce :lol:
hm...još uvek nisam dobio sve podatke i fotke :???:

ja sum zaintertesiran ..apartman 3-4 kraveta ..od 3 avgust moze i malo kasnije ..molin i cenu buttereza@yahoo.co.uk
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top