Lolita

1 Ne
2 Kao moja gazdarica....gizda se još ...
3 ne, suviše je pasivna za dva mlada momka
4 čiči dajem dva hendikepa,2 sata nasamo i 2 sata u izlasku , i onda bi plava mogla....
 
Tuzni_patak:
1 Ne
2 Kao moja gazdarica....gizda se još ...
3 ne, suviše je pasivna za dva mlada momka
4 čiči dajem dva hendikepa,2 sata nasamo i 2 sata u izlasku , i onda bi plava mogla....
Ma je..o slike,to su specimens,btw,nisi video-la ostatak slika,nemoj tako za cicu izmlatio je klinku propisno,svaka mu cast.
Pricaj....
 
Iiiiiiiiiihh, da nađem nekog dekonju???
Ko zna, možda mi i dune nekad... Sve mlađe od mene i nema nekog smisla... Ili ima? :shock:
Pitanje je vremena kada će Krvolok da se pojavi na ovoj temi.....
 
Za sada nisam "sarala" ali ako mi dodje do toga onda samo sa onim koji me pali
pa imao on i 40 i neku ili neki od 20 i neku

vazno je da mi krenu leptirici
 
Njah ne podnosim pedofiliju u bilo kom smeru, dobu i slicno..
Ljudi sa drasticnim razlikama u godinama mogu samo fizicki da se privlace, ali da imaju puno zajednickog tesko. To je vise ispoljavanje kako da kazem nekih stvari tipa traznje ocinske/majcinske figure i slicno.
Nisam mislila nikog da vredjam samo iznosim svoje misljenje. Posto je ovih dana forum postao ratno bojiste pa se ovo mora naglasavati.
 
Bilo je i puno tema o razlici u godistima... Jednostavno vidis jel ti neko odgovara ili ne... Neke nenormalne stvari ne volim uopste... cak bi napravio zakonsku zabranu za recimo vise od 15 god razlike...

Inace volim mladje... Starije bas nemaju nekih kvaliteta koji bi me privukao... mislim nisam ovo rekao da bi nekog uvredio vec cisto iznosim svoje razmisljanje... A cak su mi i moje godiste "straije"... Hmmm... :?
 

Back
Top