Out of control

PredatorBG11

Ističe se
Poruka
2.008
Sto kaze majstor Rile:Svima se vama sigurno desilo na putu....
E,sad svima se muskarcima desilo da zele da ejakuliraju u vaginu i da cak u tim momentima mnogi,kao ja pomisle ,ma zabole me ako ce da zatrudni,dok zene vole da svrse kada osete spermu u vagini ili ako im je stalo da zatrudne svrse kada im se stavi samo na tu pomisao.
Dakle,koliko se kontrolisete?
 
Kontrolisem i njega i sebe! Ako pocne da me moli, onda mu kazem ( usred svega toga- nesto kao hladan tus! ) da bas i nisam razmisljala da mi se djeca "desavaju" vec da ih zelim, i sto vise puta spomnjes rijec "trudnoca" i "djeca" , to je bolji efekat! Naravno, to primjenjujem bas u ekstremnim situacijama ( kad osjetim ono sto si gore naveo : da ga boli q*rac hocu li zatrudniti ili ne! ) . Inace mu tiho, par puta sapnem da to ne uradi , a posto zna kakav mu tus slijedi ako ne bude dobar, onda se uspijeva iskontrolisati!
Kontam ja da to muskarcima kvari uzitak, ali ipak sam sama sebi najpreca!
 
PredatorBG11:
Sto kaze majstor Rile:Svima se vama sigurno desilo na putu....
E,sad svima se muskarcima desilo da zele da ejakuliraju u vaginu i da cak u tim momentima mnogi,kao ja pomisle ,ma zabole me ako ce da zatrudni,dok zene vole da svrse kada osete spermu u vagini ili ako im je stalo da zatrudne svrse kada im se stavi samo na tu pomisao.
Dakle,koliko se kontrolisete?


Smislili ljudi resenja za takve situacije: kondom, pilule, spirala, dijafragma,....
 
Ja obožavam kada je svršavanje unutra .... ali to sam uradila do sada samo sa jednim partnerom sa kojim sam se jako dugo zabavljala i sa kojim sam možda želela i nešto više. Naravno, ništa bez kontrole ... te sam ja sve vreme pila anti bebi pilule. Volim kada je odnos kompletan, ali ne volim kada se deca radjaju ne planirano.
 
NatasaNatasa:
Ja obožavam kada je svršavanje unutra .... Naravno, ništa bez kontrole ... te sam ja sve vreme pila anti bebi pilule. Volim kada je odnos kompletan, ali ne volim kada se deca radjaju ne planirano.
Tako nekako zvuci i moj stav....svrsavanje gdje hocemo ali eventualne posljedice su sprijecene :D
 
pa sad
ja se bojim tih pilula pa ih ne pijem [znam deluje smesno]
spirala pa ni nju nemam
obicno condom

nekako mi bas ni on ne prija ali sta da se radi
imam ga u torbici uvek [ za nedaj boze]

hm a deca...........pa nisam ja bas za njih sad
nisam jos spremna

morning after pill je uvek dobar..............................................:)
 
bobba:
pa sad
ja se bojim tih pilula pa ih ne pijem [znam deluje smesno]
spirala pa ni nju nemam
obicno condom

nekako mi bas ni on ne prija ali sta da se radi
imam ga u torbici uvek [ za nedaj boze]

hm a deca...........pa nisam ja bas za njih sad
nisam jos spremna

morning after pill je uvek dobar..............................................:)


Pa pilule nikad ne uzimaš na svoju ruku .. prvo analiza krvi i polnih hormona, pa kod lekara koji ti na osnovu hormonske slike prepiše pilule koje su najbolje za tebe. Ja ih koristim evo već 3 godine i nemam nikakvih problema. Naravno pauze su neophodne kao i nadzor lekara.
 
NatasaNatasa:
Pa pilule nikad ne uzimaš na svoju ruku .. prvo analiza krvi i polnih hormona, pa kod lekara koji ti na osnovu hormonske slike prepiše pilule koje su najbolje za tebe. Ja ih koristim evo već 3 godine i nemam nikakvih problema. Naravno pauze su neophodne kao i nadzor lekara.


ma znam Natasa
ali sam imala toliko problema pre sa njima da ih vise ne zelim da pijem
 
PredatorBG11:
E,sad svima se muskarcima desilo da zele da ejakuliraju u vaginu i da cak u tim momentima mnogi,kao ja pomisle ,ma zabole me ako ce da zatrudni,dok zene vole da svrse kada osete spermu u vagini ili ako im je stalo da zatrudne svrse kada im se stavi samo na tu pomisao.
Dakle,koliko se kontrolisete?

Kontrola se unapred planira, ništa ne zavisi od trenutka. :wink:
Svršavanje gde želi, nikakav problem. :razz:
Živeo Postinor 2 u slučaju eventualnih nezgodacija. :roll:
Sa svim danas dostupnim sredstvima kontracepcije...8-)
 
zelenooka:
Eh, geisha, pa meni su to skroz različite stvari. Osećaj sa i bez kondoma je skroz drugačiji.
I naravno da mi je najbolje kada osetim njegovu toplu spermu kako se razliva u meni. 8-)
Tjuti tamo nemoj da me podsećaš. :lol:

eh, sto da se podsecas...... :shock: reci sinnketu i on ce se odma razliti u tebi :lol: :idea: he is very obliging.... :grin:
 
Nista lepse nego kad bez straha mogu da svrsim u njoj. Taj momenat, kad smo oboje u ekstazi, zelimo se do krivljenja prostora i vremena, kad vam dve ruke nisu dovoljne da zagrlite i stisnete kako zelite, ugriz nije dovoljno jak... tada cinjenica da nema nikakve prepreke da se osetite kao jedno, deluje neverovatno uzbudjujuce.

Naravno, POWER IS NOTHING WITHOUT CONTROL! 8)
 

Slične teme


Back
Top