da li i vi mislite...

kill kill kill black?

  • DA BRE! burn in hell! >(

  • NEEEEE, satanislavko je moj idol!!! <3


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

sash

Obećava
Poruka
66
...da je black jedno veliko ******? mislim na black metal.. onaj corpse paint i ono vrishtanje i skichanje, retardirane pesmice posvetjene one&only satanislavu sa nikakvom melodijom samo udaranje bubnjeva i neko bzvz ******* gitare.... totalno patetichno... to nije chak ni muzika a ne metal. metal je neshto totalno drugo, black je samo izhivljavanje idiota sa poremetjenim pogledom na svet/zhivot...
aaaaaaaaAAaaaaaaAAAAAAAAAaaAAAAaaaaaaaaaa kako mrzim black... :mad:




:shock:
 
Obozavam Obituary, Testament, Death, Naplm death, Type O Negative i sl...narocito kada nastupaju u pratnji orkestra Ljubise Pavkovica! To je osecaj za filing samo takav! Gledala sam ih sve na jednom mestu su ih okupili u Jeki na 3K! 8-)
 
sash:
...da je black jedno veliko ******? mislim na black metal.. onaj corpse paint i ono vrishtanje i skichanje, retardirane pesmice posvetjene one&only satanislavu sa nikakvom melodijom samo udaranje bubnjeva i neko bzvz ******* gitare.... totalno patetichno... to nije chak ni muzika a ne metal. metal je neshto totalno drugo, black je samo izhivljavanje idiota sa poremetjenim pogledom na svet/zhivot...
aaaaaaaaAAaaaaaaAAAAAAAAAaaAAAAaaaaaaaaaa kako mrzim black... :mad:




:shock:
Ovim si sad pokazao koliko smao poznajes black i zato cuti ;)
 
sash:
bravo, kako inteligentan zakljuchak... to je bio sarkazam.
ne, nadala sam se da tje neko dati valjane argumente u svoju odbranu. zanimaju me mishljenja blackera...
Ja slusam Black i recu ti iskreno da me bas briga sta pises. . . Mislim postoje takvi bendovi i OK. . . I to jeste metal ma koliko se to tebi svidjalo ili ne. . . Ali isto tako postoji i druga strana black-a gde su bendovi koji naprosto jedu malo decu koliko su dobri i jaki. . .
A sto se tice sminke. . . Mani me tih gluposti. . .
E da, pesme u Black-u nisu samo o Satani, ima i drugi tema ;)
 
Jeste da je divljenje satani i negiranje Isusa glupo , Leonardo Da Vinci i njemu slicni su u XV veku negirali sve sto je crkva rekla i tako je renesansa stigla.
Ja nisam blacker ali ako odbacite tekstove i korpse paint Muzika je dobra ( ali se ne moze meriti sa Heavy, Trash i Power metalom). Zna se da su Blackeri i ostali metalci kreativni i inteligentni ljudi! :)
 
Electric eXecutor:
Jeste da je divljenje satani i negiranje Isusa glupo , Leonardo Da Vinci i njemu slicni su u XV veku negirali sve sto je crkva rekla i tako je renesansa stigla.
Ja nisam blacker ali ako odbacite tekstove i korpse paint Muzika je dobra ( ali se ne moze meriti sa Heavy, Trash i Power metalom). Zna se da su Blackeri i ostali metalci kreativni i inteligentni ljudi! :)

amin to that :)

Ma,tako sam i ja mislila dok nisam lepo preslusala sve... onda sam ukapirala kako je to super! 8-) uvek postoje bendovi tipa satyricon i dimmu borgir-melodicniji su.. za one koji ne mogu da svare darkthrone,mayhem,itd. takodje poenta black-a nije reklamiranje satane,sve to ima neki dublji smisao,jer svako pise o onom sto zeli,bez cenzure..ocigledno ne vole Isusa i crkvu i misle sto da to kriju... neki radije pisu o mrznji,smrti ili necem drugom. ako cemo iskreni ,ko da iko razume o cemu pevaju dok ne skinu text :)
posebno neki bendovi koji pevaju na norveskom,svedskom ili nekom trecem jeziku.
jeste da su spotovi malo ..pa..cudni.. sa previse krvi,obrnutih krsteva,itd. al ko jos to gleda. I ne nose svi corpse-paint...

ok,ja slusam black,ali to ne znaci da sam satanista,da idem okolo palim crkve,itd..
svidja mi se muzika i vokali, a ima dosta bendova za koje ne znam o cemu pevaju...

@liza- nista od toga sto si nabrojala nije black :)
obituary,death,napalm death ,itd. su death metal,a death nije isto sto i black..
type o-gothic metal
itd.
 
izacicete vi iz tog tripa... Black muzika se najlakse pravi..
Glupo, nema smisla, u text ne mozes da se udubis i da ga filozofski posmatras jer je svaki text manj-vise isti i veoma plitak...
Sve je u fazonu- paganstvo , satanizam, smrt, negiranje celog sveta i Isusa... Ma loze se...
 

Back
Top