Fenseri (izlasci)

ZeNoN

Zainteresovan član
Poruka
422
Ajmo sad fenseri da pricamo o izlascima,
gde ko izlazi i po vama koja su najaca mesta za izlazak.
Npr: meni je Drama zimi
Blaywatch leti
 

Prilozi

  • Drama3.jpg
    Drama3.jpg
    49,3 KB · Pregleda: 23
  • NaDlanu_MD_10-23514657-2.jpg
    NaDlanu_MD_10-23514657-2.jpg
    59,7 KB · Pregleda: 24
  • Drama2.jpg
    Drama2.jpg
    53,2 KB · Pregleda: 40
MASTERMIND:
ne izlazim nigde 8)
mrzim fensere 8)

Sta vise reci. Kada god odem na neki rodjus uvek me odvale od smaranja. Mog druga cak hteli da tuku. Kao nosi majicu sa A u O(Anarhijom) oni ga ubedjuju da je to sekta. Mi izademo da se prosetamo a oni pocnu da nam kenjaju. Ma pun mi je **** fensera.

STOP STOP STOP NECU VISE DISKO
 
Che_Anarki:
Mi izademo da se prosetamo a oni pocnu da nam kenjaju. Ma pun mi je **** fensera.
mene kad bi smarali dobili bi po pichki 8)
pogotovo oni "stariji mangupi" ,ona pojava kao..fazon.."svasta sam prosao u zivotu"
a svi u "grand-gistro-kvazi-tehno-pink" uskim majicicama sa sve cirkonima...
dobijali su takvi po kesi ranije(mada su tada bili u prelazu sa "versaci" sharene varijante u "versaci" crnu varijantu,ali to je to),bash jednom kod "Lokija" na Dorcolu 8)
 
E ovih metalaca mi je pun q,
lepo u naslovu teme pise Izlasci (fenseri), na znam zasto uopste gurajunos tamo gde im nije mesto.
Uostalom nek pljuju oni fensi mesta ali zna se gde je najbolji provod i gde su najbolje ribe.
 
Pa kod nas se fenseri oblace kod Kineza i to znaci kich,sljokice,leopard,smrtno pracenje trenda(fusherica).
Ma promasili su planetu.
To treba da znaci kvalitet i klasu..A o mestima sa debilima u koznim separeima koji gledaju kako se "obican narod,masa"gura ne zelim ni da raspravljam..
 
Po recima nekih od vas ispade da su fenseri najveci klosari ili nesto slicno tome pa zato:
dragi metalci, pankeri, rockeri, i slicni navedenim ja stvarno ne znam ko sedi na trgu kod konja i cirka pivo sedeci u turskom sedu na spomeniku,
zatim stvarno ne znam ko nosi bolesne stvari
poput martinka, kozne stvari poput kaiseva ogrlica ili narukvica sa bodljama u metalskom svetu nazvanih kao spajkovi.
Uostalom misljenje vecine se uvek posmatralo kao najispravnije.
Pa vi vidite ko je u vecini metalci ili fenseri.
izadjite na ulicu,prosetajte malo Knez Mihajlovom i videcete.
 
pazi ga ovaj zenon haha
pa ti se sine hvalish time,a i sebi dajesh tu "titulu"
pa fenser je eufemizam za shabana,papka,baju....
u pravu si da ste u vecini,misi'im ko zaluta na grand show (na tv-u :) ) uverice se u to
a i Knez,a.k.a "Korzo",pa to je cat walk sa kurtu i murtu,ono...dolaze iz pichkovca full skockani da bi se proshetali Knezom 20-ak puta
nego...pusti ti nas metalce da nosimo helanke i duboke puma patike :mrgreen:


kakvih debila ima,znaTchi ono....
 
ZeNoN:
Po recima nekih od vas ispade da su fenseri najveci klosari ili nesto slicno tome pa zato:
dragi metalci, pankeri, rockeri, i slicni navedenim ja stvarno ne znam ko sedi na trgu kod konja i cirka pivo sedeci u turskom sedu na spomeniku,
zatim stvarno ne znam ko nosi bolesne stvari
poput martinka, kozne stvari poput kaiseva ogrlica ili narukvica sa bodljama u metalskom svetu nazvanih kao spajkovi.
Uostalom misljenje vecine se uvek posmatralo kao najispravnije.
Pa vi vidite ko je u vecini metalci ili fenseri.
izadjite na ulicu,prosetajte malo Knez Mihajlovom i videcete.

evo ja nosim martinke :D i nisu bolesne...bas su ono...udobne :D a nas kako zimi stite nogu od vode i snega.e da duboke su :lol: bas se mislim da li da stavim sliku ili ne.necu za sada,ali ako budes bio nevaljao,moracu :D

inace,ovo za vecinu si lupio. :D
misljenje vecine uppste ne mora,a i nije cesto najispravnije.
to je samo pokazatelj mediokriteta.
ok,neko voli i to da bude,al mojne da nas lozis onda ovde :D

btw,slusam metal.al metalac nisam.sto automantski neko ko nije fenser mora da bude metalac/panker/sta god? :roll: nemas bre pojma sta pricas :lol:
 
svi su u pravu sem zenona,
samo sam htela da dodam da se kroz istoriju pokazalo da je manjina uvek bila u pravu, ono, ne prihvataju te tvoji savremenici, ali te duboko postuju tvoji naslednici. pa ko voli, nek izvoli, svako neka radi ono sto misli da je ispravno, ali da se hvali fenserajom i shabanizmom, mislim ...

mars odavde shabane
 
pogledala sliku.
i svaki put mi se sve vise svidja.
inace avatare menjam uglavnom na svake dve nedelje.pa?i svaki put su razliciti.prethodni je bio sazvezdje ursa minor,onaj pre njega nebo sa oblakom,imala sam gomilu avatara sa detelinom,sa guinnessom...o tome ti pricam...kako neki ljudi imaju siroka interesovanja i ukuse i nemaju potrebu da se izjasne kao metalac/fenser/bilo sta drugo.
na jednom forumu imam che guevaru...gde ti pronalazis vezu medju svim ovim,m? :roll:
a jel si ti 88 godiste?mlad i razuzdan.povodljiv i in :D
bas si kul.skoro ko sundjer bob.ali ipak malo manje od njega :mrgreen:

a ukus ne diraj,ni meni ni drugima,da ja ne bih cacnula tebe.onako brutalno,forumski :D
aj cao,moram da idem,zurim.

a sad pali! :razz: od mene naravno :razz:
 

Back
Top