Moze li neko da me nadje?!

Boki DX-11

Zainteresovan član
Poruka
262
Da li moze neko da me nadje znajuci moj broj mobilnog telefona... nekako preko mobtela ili na neki drugi nacin?!

Koliko je meni poznato, NE MOZE...jer ne postoji ugradjen GPS uredjaj u moj fon, a kad sam kupovao karticu nisam ostavljao nikakve podatke...
 
Tako sam i mislio..!. ...za 5 dana stiglo mi je tacno 6 900 dinara kredita, ali ne na tu foru sa sexom, vec uz pomoc nekih pseudo (laznih) dopuna, koje ja saljem, a onda meni ukucavaju prave... :)

Na koju si papirologiju mislio?!

Mislis ono u smislu da neko ima nekog u Mobtelu, pa mu to sredi...?!
 
Pazi ako zeznes ise ljudi ( kao sto vec jesi :-) ) Velika je sansa da ce te traziti, jer ako se njih 5-6 bude zalilo na tebe mogu vrlo lako da te prijave strumfovima i da te tuze, pa ce te traziti.

Aj objasni na private sta si tacno radio, bas me zanima ;-)

POZDRAV!
 
Vec sam objasnio... no nije ni vazno, jer ne zelim da otkrivam sve detalje... Navodno ja njima uplacujem odredjenu sumu, a oni meni tri puta manje... i tako njima ne stigne nista krede, a meni stigne... Necu objasnjavati sad detalje, iz razumljivih razloga...(:

Nikome do sada nije ni palo na pamet da me trazi, ali cisto pitam ako bi se to desilo... interesuje me dal moze da me nadje i na koji nacin...
 
nema ga nesto na forumu.....
e045.gif
 
Evo pustise me posle tri dana...:)...Sta ces, takva nam drzava... Kad moze Joca Amsterdam da ide na slobodu, zasto bi mene 'gonili'...a da ne pominjem ostale kriminalce...
Al' sta ces, dok sam sedeo u CZ-u, ovi debilio tocili kredit...:)))))...nije smesno, zalosno je koliko ima glupog naroda...

No necemo vise o tome ugasice temu (a i trebalo bi)... Samo sam hteo da dobijem neke informacije kako mogu da me nadju, odnosno kako bih ja mogao da nadjem nekog...
 

Back
Top