Др Војислав Шешељ ?

Propali potencijal. Covjek je bio genije dok ga nije udario nacionalizam u glavu. Cuo sam na sudjenju nesto iz njegove biografije, a to da je bio jedan od najboljih ucenika u RBIH, da je fakultet zavrsio za dvije godine, itd. Mislim, zao mi je sto svoje mogucnosti nije usmjerio u nesto drugo.
 
seselj113ns3vi.jpg


Shta rechi????????? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
 
Dr Seselj je politicki div u odnosu na ovu boraniju koja se danas predstavlja za srpsku politicku elitu. Covek sa stavom, beskompromisan borac, covek protiv koga njegovi protivnici nisu mogli da nadju ili smisle nikakvu optuzbu pa su se morali zadovoljiti nebulozama tipa "Seselj je hrvat".
 
Ma, napravice Vjeko neki dil ..........zasluzio je , vala.................dobice azil u tradicionalnom sklonistu njegovih mentora , u Argentini............

Jos da smo ga poslusali kada je predlagao da miniramo Djerdap, ne bi li zaprechili Dunav.....
postao bi predsednik Hrvatske
 
Iron Lord:
Težak, visok i glasan čovek!
Inače, u ljudskoj lovačkoj istoriji od kojih 100.000 godina ovakvi komadi su bili vodje čopora tj plemena...
Ženke su se ubijale...

Otud ženska opčinjenost visokim muškarcima!
"Zenke su se ubilaje" ili su zenke ubijali :confused:
Otkud opcinjenost "velikih komada" malim zenama, sto je dokazano bezbroj puta :confused:
Sami ste poceli, nemoj da se zalite :evil:
 
Лепа, интересантна и ПРАВА ТЕМА! Громада, о којој ће суд историје, а не ови медиокритети, од Београда до Хага, изрећи! Плитки смо ми да судимо о његовој величини. Неко због незнања, неко због ограничености, а највише их има који због своје ирационалне мржње имају порив да повраћају и при самој помисли или помену његовог имена. Да ли је танка линија између ГЕНИЈАЛНОСТИ и лудила, код г-дина проф.др В. Шешеља пређена, плитка памет острашћених не може трезвено да разлучи. САМО НЕБУЛОЗЕ, какве се и очекују код овакве теме и уопште свих тема везаних за СРС. Али, то више говори о критизерима него о СРС.
 
paola:
Лепа, интересантна и ПРАВА ТЕМА! Громада, о којој ће суд историје, а не ови медиокритети, од Београда до Хага, изрећи! Плитки смо ми да судимо о његовој величини. Неко због незнања, неко због ограничености, а највише их има који због своје ирационалне мржње имају порив да повраћају и при самој помисли или помену његовог имена. Да ли је танка линија између ГЕНИЈАЛНОСТИ и лудила, код г-дина проф.др В. Шешеља пређена, плитка памет острашћених не може трезвено да разлучи. САМО НЕБУЛОЗЕ, какве се и очекују код овакве теме и уопште свих тема везаних за СРС. Али, то више говори о критизерима него о СРС.
Pa ovako ni Mihajlo ne govori o Isusu i pravoslavlju!!! :shock:
 
bundeva:
di si paola, ljubavi
јА САМ ТАКВЕ бундеве ПОРАЗБИЈАЛА ЈОШ КАО ДЕТЕ. После сам од њих правила маске страшила и на крају бацила свињама, које су их појеле у сласт. Да не кажем кроз који свињски орган и у каквом стању су изашле напоље. И сада се таква материја, која себе и даље сматра бундевом, појављује на Фориму! ДОШЛО ПОСЛЕДЊЕ ВРЕМЕ, што рече моја бака!
 
jomini:
Paola.. Problem?
Драги Јомини, ни наша ПП, ни дискусија на форуму, не могу те дозвати памети да уравнотежиш критеријум, осим ако су моје претпоставке о страначкој припадности са некаквим предаторима са форума добиле потврду. Оглушаваш се о све моје дпбронамерне и искрене поруке и предлоге за размишљање! Ради како те памет учи!
 

Back
Top