HITNO POTREBNA ZENA SA POD.BEOGRADA KOJA ZELI DA RADI U SVOM STANU
Prikazujem rezultate 1 do 8 od 8

Tema: HITNO POTREBNA ZENA SA POD.BEOGRADA KOJA ZELI DA RADI U SVOM STANU

Obećava
    Učlanjen
    24.04.2006.
    Reputaciona moć
    43

Arrow HITNO POTREBNA ZENA SA POD.BEOGRADA KOJA ZELI DA RADI U SVOM STANU

POTREBNA MI JE OZBILJNA ZENA SA PODRUCJA BEOGRADA KOJA ZELI DA RADI U SVOM STANU SKLAPANJE DECIJIH AUTOMOBILA DAKLE NISU KATALOZI VEC POSAO I NIJE PREVARA BILA SAM U TOJ FIRMI PROVERILA ZAINTERESOVANA ZENA NEKA MI SE JAVI NA BROJ 064-26-80-907.PLATA 300E MESECNO A MOZE I VISE DA SE ZARADI.
    Poslednji put ažurirao/la INDIRA RADIC : 16.05.2006. u 18:42

Početnik
    Učlanjen
    24.05.2006.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: HITNO POTREBNA ZENA SA POD.BEOGRADA KOJA ZELI DA RADI U SVOM STANU

Zasto bas mora biti zena iz Beograda?
    Ja sam iz Panceva, to je blize nekim delovima grada nego nekome iz Beograda

Elita ? (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: HITNO POTREBNA ZENA SA POD.BEOGRADA KOJA ZELI DA RADI U SVOM STANU

zasto mora biti ZHENA?

odgovor neciji...kao muskarci bi uzeli da se igraju i ne bi sklapali

Početnik
    Učlanjen
    26.05.2006.
    Reputaciona moć
    0

Indira, ima li shanse da neki takav posao dobije ozbiljna zena iz Nisha, ne mora da budu u pitanju automobili, bilo shta.

Obećava
    Učlanjen
    24.04.2006.
    Reputaciona moć
    43

Citat Original postavio marijancica
    Indira, ima li shanse da neki takav posao dobije ozbiljna zena iz Nisha, ne mora da budu u pitanju automobili, bilo shta.
    E izgleda da taj posao ne postoji iz pouzdanih izvora sam saznala da oni u toj firmi uzimaju pare za ugovor a robu ne dostavljaju.Ja radim inace za korporaciju Tijansi sa preparatima sa tibeta taj posao postoji i radim godinu dana a ovo drugo je samo u Beogradu.

Obećava
    Učlanjen
    02.02.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    44

Kako si to molim te provjerila(znas ko sam) kada sam ti rekla da mi je brat rekao da je dok je zivio na tom mjestu gdje se kao ta firma nalazi gledao momke koji raznose robu.Nesumnjam u tvoje pouzdane informacije ali mi je bas krivo ako je to zaista tako.Provjeri ti to jos jednom jer da je istina zasto onda traze da budu ljudi samo iz BG kao da su pare iz ostalog dijela Srbije zarazene.HM---cudno zar ne?!puno pozdrava DR.

Početnik
    Učlanjen
    31.05.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Exclamation Re: HITNO POTREBNA ZENA SA POD.BEOGRADA KOJA ZELI DA RADI U SVOM STANU

POstoji dobar posao kod kuce preko neta . Za 3 -7 nedelja dobijate 3000 dolara i 1/2 karatni dijamant Program sertifikovan od strane Vlade USA i Kanade.Ako ste zainteresovani, potrazite oglas reforma3456.

Obećava
    Učlanjen
    24.04.2006.
    Reputaciona moć
    43

Citat Original postavio STEFANELI
    Kako si to molim te provjerila(znas ko sam) kada sam ti rekla da mi je brat rekao da je dok je zivio na tom mjestu gdje se kao ta firma nalazi gledao momke koji raznose robu.Nesumnjam u tvoje pouzdane informacije ali mi je bas krivo ako je to zaista tako.Provjeri ti to jos jednom jer da je istina zasto onda traze da budu ljudi samo iz BG kao da su pare iz ostalog dijela Srbije zarazene.HM---cudno zar ne?!puno pozdrava DR.
    Proverila je zena sa novog Beograda otisla je tamo i kazu joj da se sad uclanjava placa normalno a oni robu dostave tek kao za 2 meseca sto znaci pitanje dal cemo ih za to vreme tamo videti, drugo muz te zene je pravnik procitao je ugovor u kome ta firma stiti sebe a tebi niko ne garantuje da se vraca novac nazad ukoliko ne dostave robu, trece oni imaju jedan mobilni broj koji mogu da uniste pa da se zalimo samo bogu.

Slične teme

1. Odgovora: 30
    Poslednja poruka: 29.01.2005., 15:19

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •