grafiti u Subotici

snis

Primećen član
Poruka
870
e, prilozeni grafit sa jednog subotickog zida na korzou me odusevio (pamtim ja lokale i pre tog antiqariuma, al') il' ste bogati il' vas banke sisaju...

koliko se secam, prebrojah jedno sedam banaka na potezu od NP do Jadrana (mozda su ovo stari nazivi, al' mislim da cete se snaci ;-)
 
Samantha Jouns:
Znam videla sam taj "grafit" Jbg i meni se svidela Antikvarnica dok je bila na tom mestu,...Ne mogu da verujem da su zatvorili taj kafic i otvorili jos jednu ******* banku!!! Uzasno je sta rade sa ovim gradom!!!

imate tako lep grad (nekad sam govorio imamo :-( ) i nije mi bas najjasnije sa to radite sa njim :-(

pre nekog vremena sam se "odusevio" kada sam na staroj "Panoniji" na uglovima od Hotel i od opstine video preko cele strane bilborde sa reklamom za raifajzen banku, a zgrada samo tako lepa. objasnjavali mi da je to zbog polupanih stakala ?!?!?!?!?!

sad kad sam bio u centru nisam mogao pjesti kvalitetan rostilj (boze kako li se samo zvao onaj lokal koji je bio na mestu prolaza onog poslovnog centra sa korzoa ka hotelu (nize od pomenutog grafita ka Jadranu ?)

a banakaaaa :-(

ps, jel' mozda "BORAC"?
 

Back
Top