:)

Meni ova moja k. to non-stop govori, ide mi na Q više - ako kažem nekom sa strane nešto u fazonu ,,Ne gospodine, to ne može tako'' - ti si looda
Ako je zamolim da me pokriva da odem malo da prošetam, na nekih desetak, petnaest minuta - di si looda, malo pre sam bacila kroasan jer ono diiivno što sija na njemu smrdi na živa žumanca - ti si looda :roll:
 
Majo ti nisi luda, ti si banalna i dobronamerna :P
Meni isto kažu: loooood si, koji si loodaaaak, ludaaku jedan...U šaljivom toonu je sve super, mislim koliko ljudi ti je reklo da si boodala? Referenca veselog razgovra, kao i "jebi se", "ma, duvaj ga malo" i sličan arsenal šaljivih reči :P
 
... a ona malo pre mrtva ozbiljna rekla ,,ko nema u glavi ima među nogama'' i otišla po koverte - valjda nije skapirala što se smejem otkud znam - sve jedno morala sam da pitam, kolko mi često to govori, ubedila bi me na kraju :lol:
 
meni muž kada ostane bez argumenata u raspravi kaže...
da sam looda:lol:
slatko, svaki put prasnem od smeha, i on samnom....
 
Becky Thatcher:
... a ona malo pre mrtva ozbiljna rekla ,,ko nema u glavi ima među nogama'' i otišla po koverte - valjda nije skapirala što se smejem otkud znam - sve jedno morala sam da pitam, kolko mi često to govori, ubedila bi me na kraju :lol:

sugestija je mocno orudje..........ewo, npr. sacu da ti saljem pp-ove kako si zaljubljena u mene.....i.......:-(najverovatnije nece biti nista, al probacu bez obzira....:roll::roll::roll:
 
pa kazu mi ponekad da sam luda iz zajebacije, kako sam nesto uradila ili sta sam pomislila ....A to sto kazes plasljivi ljudi to pricaju - mislim da ima nesto u tome. Kao ja to nikada ne bih smela da uradim-pomislim...
ali jedna dobra drugarica mi je jednom ozbiljno rekla: "Ti si bas... nekako normalna!" Nikad to necu zaboraviti.
 

Back
Top