Surprise...?

T-Zex

Veoma poznat
Poruka
13.698
E, pre neko veče smo tezgarili u nekom restoranu i evo priče... (baš me interesuje da li je još neko imao takvo iskustvo i da li se ipak varamo kada mislimo da su šabloni ovladali društvom...?)
Elem, krenemo svirku negde oko desetke, kad u neka doba na vratima se pojavljuje par -
On, tipični nauljeni bizgov sa sve streč majcom i sunčanim naočarima uz neizbežnu zlatnu kajlu od cca 200 grama
Ona, plavuša, ravne(peglane) kose, štiklice od 15cm, napućene usne, bele providne pantalone(ne vide se ni tange, mora da je neki novi trik...) i grudi, oh my God, najmanje sedmica(mada ne znam tačno koliko je to), a možda i desetka, ne znam, ogromne su...
Sedoše njih dvoje k'o dve freske preko puta nas i tako jedno sat i po vremena. Misliiim, nisam mogao da odvojim pogled od one dve lubenice ispod njene bluze. Napravismo mi pauzu, kad vidim njih dvoje izlaze iz restorana... E, jbg, zezamo se gitarista i ja, sad ne možemo ni da gledamo više i tu počnu komentari na tu temu. Nije prošlo ni dva minuta, eto ti nje vraća se sama... Fioke nam ispale, zabalavili... I onda jedno čuveno - eh, sponzoruše, nije to za nas sirote muzikante...On je verovatno otišao da ubija okolo, a ona sad mora da odsedi tu još malo zbog slavljenice.
Sede ona tamo na isto mesto, ali oči joj titraju k'o na ulju. Kad poče muzika ponovo, kad riba đipi sa one stolice... Leleee... Kao u filmu "Od sumraka do svitanja" - pretvori se riba u vampirušu žednu sveže krvi.
Da skratim, kasnije je pogodio sentiš pa je odigrala stiskavac sa pevačem (a on, siroma', od onih air-bagova nije mogao ni da je obuhvati kako treba :-D ), posle mu je glava utonula tu negde između (zezali smo se posle kako smo se uplašili da mu nije pojela glavu :-D ), pevačici je zavukla ruku u zadnji džep od farmerki i pevala sa njom jednu pesmu, meni je stala iza leđa, naslonila se i uhvatila me za ruke - da nauči da lupa bubnjeve (Ala ti to udaraš, hoćeš mene da naučiš kako se to radi? - dok joj je nos bio u mom uvetu, brrrr..., može, rekoh, ali ako ne izvadiš taj nos iz mog uveta lupaću sa tri palice u isto vreme - na šta se ona tako glasno nasmejala da su nas svi pogledali. Uhvatila me za glavu i cmoknula u obraz...)... a onda je nastavila sa šizenje i ludenje.
Za vreme sledeće pauze ona se spakovala i krenula ka izlazu. Gitarista i ja smo sedeli na nekoj žardinjeri ispred i ona nam priđe. "Ej, momci svaka čast, dobra svirka, kad ćemo ponovo?" I tako, neka pričica i pita nju gitarista - je li, ono ti nije bio dečko? Kaže ona - ma nije, pali se k'o svinja ali je bedak. ******, kaže ona, teško je naći normalnog muškarca danas... Mi se ućutali, ona gleda negde u nebo... Pogleda nas riba onako jadne i počne da se smeje! "Ma daj, palim vas, šta ste se umusili? Koji vam je ****, vama muškima? Pa jel' stvarno mislite da ovakve komade (pokazuje na sebe) moraju da muvaju samo krimosi i bilderi? Ha, ha, haaa..." Tu smo se još malo zezali, ona je petljala i pravila kikice od Goranove (gitara) kose i onda su nas zvali da nastavimo svirku. Pozdravismo se mi sa Suzanom i krenusmo unutra, uz dogovor da popijemo neko piće u nekom kafiću neki put. Kako sam se okrenuo od nje, tako se začulo "pljaas"! Ja stao unezveren, a Suza kaže - "Što volim tvrde muške guze, to ovi nabildovani nemaju, hahahahhah... Sviđate mi se momci, baš ste O.k." I... Ode riba svojim fordićem Ka.
A izgledala je kao prava, izvorna sponzoruša. A možda i jeste? Ako jeste koji to tip sponzoruše? Iskreno, iznenadio sam se. Prijatno sam se iznenadio. A opet, sa druge strane, ko zna... Možda bi sve bilo drugačije da mi nismo bili muzičari i da nije bila ta atmosfera, rođendanska. Da smo je sreli u nekom kafiću u gradu i pitali - izvini, koliko je sati, možda bi smo dobili jedno "Puši qurac, manje jedi pa kupi sat" ... C,c,c... Koliko nedoumica... Jedno je definitivno - pucajte u glavu! Yebeš okolišanje!
 
sibirska:
Samo se igrala. Bilo joj je interesantno kako se ložite.

Fora i jeste u tome sto se nismo lozili! Barem ne javno. Sve vreme smo bili nenapadni i "iz drugog plana"... Mozda je bas to prepoznala kao nesto sto joj nedostaje? I nemoj da mislis da se bilo ko od nas nada da ce joj ikada vise prici... Prizeljkujemo - da, ali ne nadamo se, jok...
 
Pročitah konačno ovaj post ... samo ne kapiram šta je pesnik hteo da pita .. mislim šta je tema ...

Kako flertovati sa plavušom koja ima velike sise, ubuduće?
ili
Kako kresnuti plavušu sa velikim sisama????

Jbt .. pa ko da se pojavila Klaudija Šifer u toj kafani ... ne razumem ... sponzoruša ko sponzoruša, nacifrana, nekulturna i krajnje prosta . .. ali sa velikim sisama, što jes jes .. to je valjda i najbintije u ovoj priči.
 
NatasaNatasa:
... sponzoruša ko sponzoruša, nacifrana, nekulturna i krajnje prosta . .. ali sa velikim sisama, što jes jes .. to je valjda i najbintije u ovoj priči.
Upravo. Sta bi bilo da te je neki grob od ribe opalio po bulji? Dobila bi „Paist” cinelu u glavu. E, da mi je njen mozak, da se odmorim.
 
pa dobro nisu sve osobe po sablonu. i po toj tvojoj prici ja uopste ne mislim da je sponzorusa. sise i to kako je obucena nemora da znaci. devojka je ocigledno otkacena i verovatno na to i polaze. i da ti kazem tu verovatno njoj nije bilo bitno ni dal si ti(ili vi) dizelas ili sta vec. vi ste bili u centru paznje a i ona mozda jos vise. proludovala je svoje i to je to.
 
E da me ubijesh ako znam...
Bitno da je bilo veselo... a i vi ste mogli da probate neki klizetji... pa ko zna...
Eh... sad je kasno...


Znash kako se kazhe...

Od gledanja nema selameta
grimace.gif
 
Kada pričaš o takvom komadu, od žena nećeš čuti ništa drugo sem pljuvanja u par reči ili u najboljem slučaju - rečenica.

Dakle, i ta riba i sponzorušice furaju taj look jer, da se ne lazemo, fino odgovara za podsticaj naših jednostavnih muških strasti i želja.

Možda ona to i jeste, možda ne. Čim vozi tog Forda, znači da nije neka sirotinja, pa da nema kud nego da se povlači sa nekim dilejama, čak i kada joj nije do toga.

Riba htela da se provede, a zna da niko neće odbiti ovakvo njeno ponašanje. A i što bi ? Ja bih se samo spetljao i ne bih znao šta da radim, jer bi me zbunila obraćanjem pažnje na moju malenkost. Ali sa druge strane, nikako ne bih ni odbio takvu igru. Što da ne ? Noć je, svirka, ima i alkohola, pa nisam došao da se razmećem svojom inteligencijom, obrazovanjem i da palamudim o nekim mnogo jakim temama. Zabole me. A malo niskih strasti, vulgarnog flerta i uopšte buđenja fantazija nikako nije naodmet.

A ta riba sve to zna. I naravno da je iskoristila priliku da uživa u svemu, za šta joj njena pojava otvara vrata. Još mogu reći po ovojpriči da je ispala vrlo cool. Nikoga nije zavlačila, iskorišćavala... Lepo ste se družili i eto.

Ima se ( i lova i sise), može se. Ako i jeste sponzoruša, u prilici je da bira ko će da bude sponzor. Nije jopj frka. A u međuvremenu hoće i malo da se zeza za svoj račun i po svojoj volji.
 
Zex:
A izgledala je kao prava, izvorna sponzoruša. A možda i jeste? Ako jeste koji to tip sponzoruše? Iskreno, iznenadio sam se. Prijatno sam se iznenadio. A opet, sa druge strane, ko zna... Možda bi sve bilo drugačije da mi nismo bili muzičari i da nije bila ta atmosfera, rođendanska. Da smo je sreli u nekom kafiću u gradu i pitali - izvini, koliko je sati, možda bi smo dobili jedno "Puši qurac, manje jedi pa kupi sat" ... C,c,c... Koliko nedoumica... Jedno je definitivno - pucajte u glavu! Yebeš okolišanje!

Izvorinka Sponzorusic, licno.(brrrr)
Najgora klasa. Iskusna, poigrava se sas onima sto posteno zaradjuju svoj lebac.
Legenda kaze, da se povremeno javlja muzicarima u vidu Fatam-organe:D.....
 
i ja sam sponzorusha..tatina, ramazena, raskalashna, ne cenim novac i zato se kratko zadrzava u mojim rukama..mrzim sitnichavost i ljude koji ne znaju da uzivaju u onome shto ti papiri omogucavaju...pa ko ne bi voleo da ladi yaya i maze lak za nokte na svakih sat vremena dok neko drugi zaradjuje..misim stvarno ste licemeri..a takvi bi doope dali za sto dinara..i spustite se na zemlju..neke stvari zene rade jednostavno zato shto im prijaju..a ne zato da bi se nekome digao..iako znam da cu uskoro u krevet, shminkam se, jer mi je ok, iako znam da cu uskoro to sranje morati da skidam pre nego shto legnem..
i ne verujem da neko moze biti s nekim samo zbog para..e to je fuj..
 
sto ste dosadni, vama se prividjaju sponzoruse!!!

ja imam drugaricu blondu, duge kose peglane, sa punim usnama, koja vozi noviji ford....ali stvarno, ne zezam se... :D
al da te razocaram...nema tol'ke sise, tako da to definitivno nije ta. :lol:
svejedno, i ta moja drugarica kada sam je tek upoznala, na prvi pogled mi je delovala kao sponzorusa, a u stvari devojka je normalna, veoma dobrostojeca, obrazovana je i sposobna.
 
koji je tebi djavo?
devojka se po tome kao i po ostalim navedenim stvarima u potpunosti poklapa sa devojkom iz price. izmedju ostalog, i po automobilu koji vozi. u tome je poenta mog pisanja...ali ti to ocigledno nisi ukapirao, sto te nije sprecilo da nesto komentarises..
btw, nisi ni zanimljiv ni duhovit, i uopste ne vidim smisao toga sto pises sem provokacije.
aj sad tutanj i da te moje oci vise ne vide.
 

Back
Top