Prisao sam devojci

Bg8333

Ističe se
Poruka
2.383
Necete verovati ali jesam. Sirurno cete sada svi da se zagledate u monitor i kazete BOGU HVALA.

E ovako kako je bilo. Pa nije bas bilo lako. Malo sam se spetljao, poceo neku pricu, pa onda nisam znao sta da pricam, pa sam onda opet nesto rekao ili pitao kad mi je palo na pamet. U glavnom inhibirao sam se.

Ali vazno da sam poceo. Pa ce valjda biti bolje.
 
E, brate, da ti kazem nesto, ja sam uvek prilazio za onim sto mi srce lupa, tada se mozak iskljuci, al' srce govori, onda vidim ko sam i sta sam, ako nista drugo, ostaje ti iskustvo, mani fore, pricaj ono sto osecas: ti si musko ona zensko, gledaje je u oci, koracaj kao oficir, direktno, kao da osvajas teritoriju, drzava je u pitanju (dobro bas, odoh ja), stoji uspravno i opet..., gledaj je u oci, ostro... kazi dve reci, al' onako da ih upamti (kao da je u pitanju poslovica, naredba)..., jeb i ga mozda je i drzava u pitanju (opet odoh ja).
 
Prišao devojci :shock: pa čekaj, u čemu je tu štos .... jel to nešto čudno ... jel to niko ne radi ... ja pomislila da je to neka tajna šifra za pikanterije, a on od običnog prilaska, napravio famu. Pa šta će biti kad se poljubite, povatate ili sexate??? Ceo LJ&S će biti tvoj, osećam :lol:
 

Back
Top