Ode i Lukovic u Uduneze

Marauder

Elita
Poruka
23.575
Луковић у Удинезеу

АЛЕКСАНДАР Луковић неће путовати на Мондијал у Немачкој, али хоће у Италију. Одлични бек наставља каријеру у Удинезеу.

Првотимац Црвене звезде јуче је договорио сарадњу, а почетком летњег прелазног рока биће потписан уговор на пет година са италијанским клубом, који је и зимус желео да га ангажује. Шта више, Луковић је у јануару био на прагу Удинезеа, из којег је првобитно требало да буде позајмљен Емполију, а слична опција постоји и сад.

Преговори су овог пута уродили плодом, сазнаје се да читав трансфер вреди шест милиона евра, од чега половина припада Звезди на име обештећења, чиме ће се итекако поправити финансијска ситуација на Маракани, јер је недавно Нанту продат голман Владимир Стојковић.

Обзиром да ће од овог лета званично члан црвено-белих постати Душан Анђелковић, позиција левог бека није упражњена, мада је могуће да некадашњи члав Вождовца добије алтернативу, јер је жеља председника Драгана Стојковића да на сваком месту има два квалитетна играча.
 
Procitajte i ovaj deo pre nego sta kazete nesto o upravi.

SPONZORIMA ZMIJA U DŽEPU

Prazna kasa zadavala je muke čelnicima Zvezde koji su na sve moguće načine pokušavali da dođu do novca, iako su među prvima ruku u džep trebali da zavuku "moćni" sponzori Delta i Telekom Srbija.
- Stalno su obećavali da će dati pare. Lagali su da će sve biti u redu, da ne treba da se brinemo, a na kraju nisu dali ni jedan jedini dinar. Sve je ostalo na praznim obećanjima. Da nisu stigle rate od nekih ranijih transfera, poput 300.000 evra od Vidićevog prelaska u Mančester junajted, teško da bi prolećni deo sezone priveli kraju bez trzavica. Nemajući kud, pošto za Nikolu Žigića i Milana Dudića još nema ponuda, Piksi je bio prinuđen da realizuje transfer mladog čuvara mreže Vladimira Stojkovića u Nant kako bi izmirio razna dugovanja - kaže izvor Glasa sa "Marakane".
 
Sve je Piksi zasrao!Trebalo bi ga govnjivom motkom terati iz Zvezde!!!Zbog njega je podnelo ostavku pola upravnog odbora,i to ljudi iz najuticajnijih firma u zemlji!On je kompletan kreten,dosao je samo da bi upropastio Zvezdu!Ne ide mi u glavu kako je mogao da proda NAJPERSPEKTIVNIJEG MLADOG GOLMANA NA SVETU EEEEEEEJ!!!Bez obzira sto dolazi Vlada Avramov,treba ga oterati u ****!!!S kojim timom on misli da udjemo u ligu sampiona???Ode Lukovic,Zenga,Stojke,a otici ce i Dudic,Kovacevic,Zigic...DELIJE AKO SMO PAMETNI SVI U BOJKOT!!!
 
shalle87:
Sve je Piksi zasrao!Trebalo bi ga govnjivom motkom terati iz Zvezde!!!Zbog njega je podnelo ostavku pola upravnog odbora,i to ljudi iz najuticajnijih firma u zemlji!On je kompletan kreten,dosao je samo da bi upropastio Zvezdu!Ne ide mi u glavu kako je mogao da proda NAJPERSPEKTIVNIJEG MLADOG GOLMANA NA SVETU EEEEEEEJ!!!Bez obzira sto dolazi Vlada Avramov,treba ga oterati u ****!!!S kojim timom on misli da udjemo u ligu sampiona???Ode Lukovic,Zenga,Stojke,a otici ce i Dudic,Kovacevic,Zigic...DELIJE AKO SMO PAMETNI SVI U BOJKOT!!!
Evo ga!!! Sta sa time postizemo? Izbacimo coveka koji nije na funkciji dovoljno dugo da bi se pokazali rezultati! Izbacimo ovu upravu, dodje nova, krane nesto da radi sto nam ne odgovara, a sto je mozda neophodno, i nju izbacimo i tako u nedogled... Treba videti rezultat, pa onda suditi.
 
ja ne mogu da verujem bwe!!!
sve se raspada...malo po malo...

prvo Stojkovic pa onda Lukovic pa Zenga pa sponzori...josh i Zigic... nema LS-a!!!

a shto se tiche Andjelkovica, on je moj imenjak i prezimenjak :)
 
Shale,nemoj tako da pricas. Do juce,ali bukvalno do juce si Pixija kovao u Zvezde,a sada pricas tako. Sve je to normalno. Taj Lukovic nije bog i jedna Zvezda moze bez bilo kog igraca.MOgla je i pre,moze i sad,moci ce uvek!!!
Ako je tacno da lukovicev transfer vredi oko 6 miliona evra...pa to je EXTRA cena za njega!!! ja bih ga prodao,a taman znao da sigurno bez njega ne ulazimo u LS. Znate li vi ljudi sta je 6 miliona za nashe uslove. Pa i 6 miliona dinara je uzasno velika para,akamoli evra.
Ne moze Pixi sve da izokrene odjednom. Ne nadajte se LS odmah ove godine...za LS je potrebno bar 2-3 godine.I to da se u toj LS uzme i neki bod ili neka pobeda,a ne samo da se udje...i kao mi smo igrali. Da se posle od toga zivi 10 godina. Mi prvo treba da stabilizujemo finasijsku situaciju u klubu pa tek onda LS. Za LS su potrebne pare...a mi ih nemamo!
Ne letite pred rudu...sve ce doci na svoje mesto.
 
Prazna kasa zadavala je muke čelnicima Zvezde koji su na sve moguće načine pokušavali da dođu do novca, iako su među prvima ruku u džep trebali da zavuku "moćni" sponzori Delta i Telekom Srbija.
- Stalno su obećavali da će dati pare. Lagali su da će sve biti u redu, da ne treba da se brinemo, a na kraju nisu dali ni jedan jedini dinar. Sve je ostalo na praznim obećanjima. Da nisu stigle rate od nekih ranijih transfera, poput 300.000 evra od Vidićevog prelaska u Mančester junajted, teško da bi prolećni deo sezone priveli kraju bez trzavica. Nemajući kud, pošto za Nikolu Žigića i Milana Dudića još nema ponuda, Piksi je bio prinuđen da realizuje transfer mladog čuvara mreže Vladimira Stojkovića u Nant kako bi izmirio razna dugovanja - kaže izvor Glasa sa "Marakane".

ovo je verzija zvrzdine uprave, pri cemu svoje pograsne postupke nisu istakli!
 
Koliko sam procitao u Blicu ugovor je na 3.5 miliona evra....e sad koliko ide zvezdi....ne znam.Lukovic je po meni zasluzio da bude medju 23 jer je igrao solidno u kvalifikacjama i jedina je prava zamena za Dragutinovica.
Zvezdu kao i Partizan treba privatizovati sto pre.Pa kad bude necije vlasnistvo niko nece biti lud da je upropascuje......inace ovako ce uvek biti raznog muljanja ispod zita i banda ce (citaj:Dzajic,Stojkovic,Bjekovic,Zecevic,.....)uvek samo zeleti da se okoristi.
 
DeteSunca:
Evo ga!!! Sta sa time postizemo? Izbacimo coveka koji nije na funkciji dovoljno dugo da bi se pokazali rezultati! Izbacimo ovu upravu, dodje nova, krane nesto da radi sto nam ne odgovara, a sto je mozda neophodno, i nju izbacimo i tako u nedogled... Treba videti rezultat, pa onda suditi.


Citam priloge i ne mogu da verujem da jos uvek postoje takvi kao ti. Nepoznavanje pravila ponasanja i nepostojanje ljudske discipline. Ili je to u nasem mentalitetu, da secemo noge onome ko uspeva. Zar je Piksi malo uradio za ovo kratko vreme? A ti bi hteo da iz pelena odmah postanes mudrac. Svaki korak u zivotu ima svoje vreme. Budi svestan: Zvezda je tek prohodala posle onog pada u koji se umesala politika. Bili smo prvaci sveta a koliko nam je to trajalo? Ti hoces da ovo dete zakopas? Za koga ti navijas? Ovo dete ce porasti, potrcati i skakati. Da, samo ako ne bude takvih kao ti. Da mu ne podmecu kamen pod noge. Pusti Piksija da radi svoje. Malo ti je dupla kruna za godinu dana? Hoces LS. Ima jos godina za to. Sa ovim ili onim igracem, sa ovim ili onim trenerom. Shalle 87,ne teraj nikoga, ni tebe niko ne tera iz te stolice u kojoj sedis i ovako pises.Shalle, Shalle!!!


Izvinjavam se Detetu Sunca, prilog nije bio upucen njemu.
 
Ljudi nije Piksiju lako bre .... klub je u dugovima 7 miliona evra, od ulaznica skoro nista ne zaradjuje,sponzori nece da daju pare, distribucija preti da ce da iskljuci struju i vodu i plus nisu izmirene obaveze prema fudbalerima! Ne moze Piksi da porodi te pare! Klub mora od neceg da zivi a nazalost kod nas klubovi uglavnom zive od prodaje igraca! Nije ni njemu bilo bas svejedno da proda Stojkovica i Lukovica ali je jednostavno morao to da uradi inace bi propao klub! Ja ga potpuno razumem... MOZDA nece biti LS ove godine ali ima vremena bre! Ne moramo odmah u LS da se dokazujemo, mozemo i u UEFA kupu da postignemo neki uspeh!
 
ma dajte ljudi koji vam je ****!
sta biste vi uradili da ste u dugovima 7 miliona evra, i ostavili vas sponzori?! sta?!
pa najbolji ekonomisti u srbiji i evropi rade na tom problemu, a vi ste sad tu nasli da nesto pricate sta je uspeh a sta nije! DUPLA KRUNA! LJUDI ALO!!!
jel vi znate sta je to?

ebala vas i LS, bolje i da ne udjemo, samo bi se obrukali... za nas je jos 2-3 godine kup uefa prava stvar!
piksi ima moju punu podrsku, uradio je najbolje sto je mogao! a vi razmislite da li je bilo boljeg resenja...

NAPRED ZVEZDO! UVEK SA TOBOM!
 
Стојковић 2 М, Луковић 3.5 М, Пантелић 1.5 М. То је 7 милки да се покрије дуг. А ови и даље и после продаје Луковића причају о неком дугу. Ту нешто опасно смрди.
 
shalle87:
Za Lukovica mi nije zao jer Andjelkovic ubija...videcete...ali nista od lige sampiona ove godine...otisli Zenga,Lukovic,Stojkovic i sponzori...ponovo smo prsli...Piksi odlazi!!!!!!!

Mislis li ti svojom glavom? Ljudi dolaze i odlaze. A sta ti imas protiv odluka samih igraca da odu? Piksi nikoga ne tera. Igraci, profesionalci, odlaze tamo gde ce dobiti vise para i gde ce da dobiju vecu afirmaciju. Zasto ti teras Piksija? On razumno pusta svakoga ko hoce da ide. A Zvezdu ne cine pojedinci. Niti igraci, niti treneri. Ti ne znas sta je Zvezda!!!
Zao mi je samo sto se takvi kao ti nazivaju "zvezdasima". Vi nazovi zvezdasi, sravnajte u glavi taj pojam:ZVEZDA! Zvezdu nikada nisu cinili pojedinci! Zvezda je stvarala pojedince! Neka idu, srecan im put i pozeli im uspeh u novoj sredini i pamti ih sa radoscu, kao sto su oni tebi cinili radost igrom i pobedama.
 
v.v.ilic:
Mislis li ti svojom glavom? Ljudi dolaze i odlaze. A sta ti imas protiv odluka samih igraca da odu? Piksi nikoga ne tera. Igraci, profesionalci, odlaze tamo gde ce dobiti vise para i gde ce da dobiju vecu afirmaciju. Zasto ti teras Piksija? On razumno pusta svakoga ko hoce da ide. A Zvezdu ne cine pojedinci. Niti igraci, niti treneri. Ti ne znas sta je Zvezda!!!
Zao mi je samo sto se takvi kao ti nazivaju "zvezdasima". Vi nazovi zvezdasi, sravnajte u glavi taj pojam:ZVEZDA! Zvezdu nikada nisu cinili pojedinci! Zvezda je stvarala pojedince! Neka idu, srecan im put i pozeli im uspeh u novoj sredini i pamti ih sa radoscu, kao sto su oni tebi cinili radost igrom i pobedama.
Sad cu ja tebi da odgovorim na neke stvari jer si poceo da me strasno nerviras...Poceo sam da idem na Sever i da pratim Zvezdu intenzivno od petog osnovne...sto je bezmalo 7 godina zar ne?I iako znam da postoje ovde ljudi kao sto je PLES npr. koji prate Zvezdu jos dok sam ja bio u pelenama,mislim da je 7 godina dovoljno dug period da steknem neko misljenje o Zvezdi i o ljudima koji je vode.
Cinjenica je da Zvezda zivi od prodaje igraca,da je materijalna i finansijska struktura kluba veoma nestabilna,te da se pored vec pomenute prodaje,dva-tri velika evropska meca i para koje se slivaju u Zvezdinu kasu od sponzora ne moze nazirati ama bas nijedan veci izvor prihoda kao sto je npr. marketing (Zvezda je popularan klub samo u granicama nase zemlje ili eventualno Balkana).
Ako je to vec tako,zasto se sad Piksi pravi pametan i dozvoljava sebi luksuz da jednog Nebojsu Lekovica koji je mufljuz i manipulator i od koga nema goreg,dovede na mesto sekretara Zvezde???Ako je bas morao da proda onakvog golmana,kakav se u narednih 20 godina nece izroditi,zasto je morao da ucini ovo?Kao sto je poznato,prilikom podnosenja ostavki petorice clanova upravnog odbora kao razlog odstupanja i nezadovoljstva su se pominjali nepostovanje dogovora vezano za igracki kadar i postavljanje nekih ljudi na veoma znacajne polozaje u klubu.
Pod dva,meni je vise muka sto sve ove godine svi,ma koja to bila uprava,pricaju kako ce svake sledece godine biti drugacije i mazu oci vernim i iskrenim Delijama (medju koje smatram i sebe),a svake godine se svodi na isto,prodajom igraca koji su bili okosnica Zvezde prethodne sezone,tako da nema ni govora o Ligi Sampiona...Nista meni ne znaci ova nasa budjava dupla kruna jer je Partizan smesan...to bre nije klub...I mi ne bi trebalo da to smatramo uspehom jer smo daleko ispred njih i ovo sto smo ucinili bi trebalo da prihvatamo kao sasvim ocekivanu stvar!
Pod tri,niko mi ne moze reci da sa prodajom igraca Piksi nije mogao da saceka do zime,znaci samo 6 meseci,jer bi sa timom koji smo imali prosle sezone,cak i bez ijednog kupljenog igraca sigurno usli u Ligu Sampiona (naravno ukoliko bismo izbegli Arsenal,Liverpool,Inter i Valensiju)!A tada bi za njih verovatno namlatio jos vece pare!
Pod cetiri,otkud tebi pravo da osporavas moju vernost i ljubav prema klubu?Vidim iz Ceske si,na koliko si bio meceva Zvezde u proteklih par godina?A jel znas na koliko sam ja tekmi bio?Ja nisam verovao da oni sa malo postova i koji su novi vole prosipati pamet ali sad mi je sve jasno...
Eto tako,mogu ja da pisem celu knjigu ako treba ali mislim da je ovo dovoljno da biste razumeli sta ja mislim...
 
shalle87:
Sad cu ja tebi da odgovorim na neke stvari jer si poceo da me strasno nerviras...Poceo sam da idem na Sever i da pratim Zvezdu intenzivno od petog osnovne...sto je bezmalo 7 godina zar ne?I iako znam da postoje ovde ljudi kao sto je PLES npr. koji prate Zvezdu jos dok sam ja bio u pelenama,mislim da je 7 godina dovoljno dug period da steknem neko misljenje o Zvezdi i o ljudima koji je vode.
Cinjenica je da Zvezda zivi od prodaje igraca,da je materijalna i finansijska struktura kluba veoma nestabilna,te da se pored vec pomenute prodaje,dva-tri velika evropska meca i para koje se slivaju u Zvezdinu kasu od sponzora ne moze nazirati ama bas nijedan veci izvor prihoda kao sto je npr. marketing (Zvezda je popularan klub samo u granicama nase zemlje ili eventualno Balkana).
Ako je to vec tako,zasto se sad Piksi pravi pametan i dozvoljava sebi luksuz da jednog Nebojsu Lekovica koji je mufljuz i manipulator i od koga nema goreg,dovede na mesto sekretara Zvezde???Ako je bas morao da proda onakvog golmana,kakav se u narednih 20 godina nece izroditi,zasto je morao da ucini ovo?Kao sto je poznato,prilikom podnosenja ostavki petorice clanova upravnog odbora kao razlog odstupanja i nezadovoljstva su se pominjali nepostovanje dogovora vezano za igracki kadar i postavljanje nekih ljudi na veoma znacajne polozaje u klubu.
Pod dva,meni je vise muka sto sve ove godine svi,ma koja to bila uprava,pricaju kako ce svake sledece godine biti drugacije i mazu oci vernim i iskrenim Delijama (medju koje smatram i sebe),a svake godine se svodi na isto,prodajom igraca koji su bili okosnica Zvezde prethodne sezone,tako da nema ni govora o Ligi Sampiona...Nista meni ne znaci ova nasa budjava dupla kruna jer je Partizan smesan...to bre nije klub...I mi ne bi trebalo da to smatramo uspehom jer smo daleko ispred njih i ovo sto smo ucinili bi trebalo da prihvatamo kao sasvim ocekivanu stvar!
Pod tri,niko mi ne moze reci da sa prodajom igraca Piksi nije mogao da saceka do zime,znaci samo 6 meseci,jer bi sa timom koji smo imali prosle sezone,cak i bez ijednog kupljenog igraca sigurno usli u Ligu Sampiona (naravno ukoliko bismo izbegli Arsenal,Liverpool,Inter i Valensiju)!A tada bi za njih verovatno namlatio jos vece pare!
Pod cetiri,otkud tebi pravo da osporavas moju vernost i ljubav prema klubu?Vidim iz Ceske si,na koliko si bio meceva Zvezde u proteklih par godina?A jel znas na koliko sam ja tekmi bio?Ja nisam verovao da oni sa malo postova i koji su novi vole prosipati pamet ali sad mi je sve jasno...
Eto tako,mogu ja da pisem celu knjigu ako treba ali mislim da je ovo dovoljno da biste razumeli sta ja mislim...
Pokusavam da ti odgovorim jos od juce ali se neki kvar na serveru. Nesalje vec mi blokira.
 
Kad vec pitas ko meni daje pravo da.....
da ja tebe pitam: "Ko tebi daje pravo da kaljas ZVEZDU i da sebe nazivas zvezdasem?
Dobro si rekao, 7 godina posecujes utakmice. Nisi ni spomenuo da 7 godina volis i navijas za Zvezdu.
Odgovori mi samo: KADA SI POSLEDNJI PUT PLAKAO ZA ZVEZDOM?
 
shalle87:
Kad smo ispali od Strazbura!Podrazumeva se da volim Zvezdu!Sta bulaznis ti?
Cudna neka tvoja ljubav. Nisam iz tvog teksta i prigovora nasao ni jednu lepu rec za Zvezdu. Navescu ti: mufljuz, manipulator, ova nasa budjava dupla kruna, pravi se pametan... To su samo neke reci iz tvog repertoara, a da ne navodim recenice.Iz toga nisam video da se: "podrazumeva da volis Zvezdu" Ili si mozda ofarban u crno-belo? To je grobarski stil, ne nas.
Pocni da volis ZVEZDU, navijaj, raduj se i placi. To je navijac.
 
Sto bi u prevodu znacilo ako ti kazu da skocis s mosta ti bi skocio jel da?
Ja nisam jedan od onih tupavih navijaca koje nije briga sta se desava unutar kluba vec se smatraju navijacima samo zato sto se deru iz petnih zila na tekmama!
 

Back
Top