Zagrljaj srca

Prolećem vodjena

Zainteresovan član
Poruka
132
Subotnje vece..
Zadimljen prostor. Vreme i mesto rezervisano za provod, igru...
Pogledi se zaustavljaju do mog lica,tela, neke nerazumljive reci stranih lica dopiru ali.. Niko ne osvaja moju paznju.
Odjednom u masi ljudi primecujem njega... Osobu koja je nekada bila stalni deo mojim misli , snova, zelja.
Samo jedan korak me deli od njega.
Prilazim mu.
(Inace moj nekadasnji kolega sa fakulteta, sa kojim sam oduvek samo pricala o ispitima, i par puta ga srela u gradu.)
Ali to vece, nesto cudno se dogodilo u meni. Prisla sam mu i zagrlila ga. Mislim da nikada taj zagrljaj necu zaboraviti. Osetila sam otkucaj njegovog srca. Primetila sam da je bio iznenadjen mojim postupkom, ali isto tako srecan zbog moje blizine.
Ostatak veceri smo proveli zajedno. Prijala mi je svaka njegova rec, svaki njegov slucajni dodir .Drugarice su mi rekle, da u trenutku kad se on pojavio moje oci su dobile neobjasnjivi sjaj.
Ali ja znam da je moja dusa bljestala.
Medjutim, doslo je vreme da se krene. Rekao mi je da zeli ponovo da me vidi,ali.... Ja sam svesna da to nije tako lako, kilometri nas dele, zaposlena sam , po citav dan na poslu, on je od skoro u vojsci, i.... kako. :(
Znam da nema perspektive, ali uz svaku pomisao na njega osecam kako mi se lice blazi osmehom i kao da srce stvara neku melodiju koju jos nikada nije culo...


Samo i dalje se pitam, da li je on toga svestan? Da li je mogao osetiti otkucaj moje duse
46080.jpg
?
Da li je mislio da je to samo prijateljski osmeh ili je shvatio mojim zagrljajem koliko mi znaci?

Sta je za vas zagljaj, koliku vaznost mu dajete?
Da ste bili na "njegovom" mestu, kako bi protumacili moj zagrljaj i nezni poljupcic u obrascic?
 
meni zagrljaj od svih mogucih nacina izliva neznosti najvise znaci. pricala sam malopre na jednoj tvojoj temi ovde o vezi od pre 6 godina (iscekivanje poljupca). njegov zagrljaj me je lecio. i niciji kasnije. i nedostaje mi...
 
Prolećem vodjena:
Subotnje vece..
Zadimljen prostor. Vreme i mesto rezervisano za provod, igru...
Pogledi se zaustavljaju do mog lica,tela, neke nerazumljive reci stranih lica dopiru ali.. Niko ne osvaja moju paznju.
Odjednom u masi ljudi primecujem njega... Osobu koja je nekada bila stalni deo mojim misli , snova, zelja.
Samo jedan korak me deli od njega.
Prilazim mu.
(Inace moj nekadasnji kolega sa fakulteta, sa kojim sam oduvek samo pricala o ispitima, i par puta ga srela u gradu.)
Ali to vece, nesto cudno se dogodilo u meni. Prisla sam mu i zagrlila ga. Mislim da nikada taj zagrljaj necu zaboraviti. Osetila sam otkucaj njegovog srca. Primetila sam da je bio iznenadjen mojim postupkom, ali isto tako srecan zbog moje blizine.
Ostatak veceri smo proveli zajedno. Prijala mi je svaka njegova rec, svaki njegov slucajni dodir .Drugarice su mi rekle, da u trenutku kad se on pojavio moje oci su dobile neobjasnjivi sjaj.
Ali ja znam da je moja dusa bljestala.
Medjutim, doslo je vreme da se krene. Rekao mi je da zeli ponovo da me vidi,ali.... Ja sam svesna da to nije tako lako, kilometri nas dele, zaposlena sam , po citav dan na poslu, on je od skoro u vojsci, i.... kako. :(
Znam da nema perspektive, ali uz svaku pomisao na njega osecam kako mi se lice blazi osmehom i kao da srce stvara neku melodiju koju jos nikada nije culo...


Samo i dalje se pitam, da li je on toga svestan? Da li je mogao osetiti otkucaj moje duse
46080.jpg
?
Da li je mislio da je to samo prijateljski osmeh ili je shvatio mojim zagrljajem koliko mi znaci?

Sta je za vas zagljaj, koliku vaznost mu dajete?
Da ste bili na "njegovom" mestu, kako bi protumacili moj zagrljaj i nezni poljupcic u obrascic?
Jao neko nam se zaljubiska... :D
Ma jok nije te osetio... :lol: Svasta i ti pitas... Dobro necemo da te pitamo nekulturna pitanja tipa "a jesi ti osetila njega?" :lol:
Zagrljaj i poljubac u obrascic su super... Malo je neobicno nenadano i odjednom... ali ako je to bila tvoja zelja... san svakog muskarca... :lol:
Otkucaji tvoje duse... wow...
 
:D ...неко се заљубио....:D ...супер је то...:-D


Невезано за тему...отвараш лепе теме, ма и ник ти је добар...баш прија то све...мало за промену...:D ...озбиљно.
 
Па шта ћеш џагодо...кад волим душевне жене...:lol:

...а не мувам ја тако...само систем тољаге по тинтари...из заседе...:lol:
 
Ljuba82:
:D ...неко се заљубио....:D ...супер је то...:-D


Невезано за тему...отвараш лепе теме, ма и ник ти је добар...баш прија то све...мало за промену...:D ...озбиљно.

Hvala puno.
Ma nisam se zaljubila, to je jednostavno samo bio trenutak vracanja filma. Setila sam se osecaja koji su nekad bili upuceni njemu.
Da sam se zaljubila, danas bi citav dan mislila na njega i zelela ponovo da ga vidim.Ali, ja ne stizem ni da mu na poruku odgovorim. Sad da li je to zaista zato sto sam preopterecena poslom ili mi zaista nije stalo koliko bi trebalo.
Eh, ne cudite se promenama mojih izjava, ipak sam ja blizanac,koji se rukovodi pre svega razumom, a poruka od pre neki dan je bila produkt romanticne ribice (sto sam u podznaku).
 
Ljuba82:
Па шта ћеш џагодо...кад волим душевне жене...:lol:

...а не мувам ја тако...само систем тољаге по тинтари...из заседе...:lol:

e a da li onaj njen tip muva tako.
sta se trpam de mi mesto i kvalifikacije ne odgovaraju !!!!! to je loshe
 
Prolećem vodjena:
Hvala puno.
Ma nisam se zaljubila, to je jednostavno samo bio trenutak vracanja filma. Setila sam se osecaja koji su nekad bili upuceni njemu.
Da sam se zaljubila, danas bi citav dan mislila na njega i zelela ponovo da ga vidim.Ali, ja ne stizem ni da mu na poruku odgovorim. Sad da li je to zaista zato sto sam preopterecena poslom ili mi zaista nije stalo koliko bi trebalo.
Eh, ne cudite se promenama mojih izjava, ipak sam ja blizanac,koji se rukovodi pre svega razumom, a poruka od pre neki dan je bila produkt romanticne ribice (sto sam u podznaku).

Izvini ali japrvo moram reci nesto sto nema veze sa tvojom temom a to je da mi se ti cinis kao jedna divna osoba. Davno nisam vidjela nekog da ovako osjeca (za "samo" jedan zagrljaj) i da nam jos takve emocije moze docarati.
A daj vam sansu...naravno ako si "zainteresovana" jos za njega...daj vam sansu.
 
zagrljaj je za mene neshto neopisivo....sladji od bilo kakvog poljupca,snazniji od bilo koje izgovorene ili precutene rechi....Neshto najlepshe,najiskrenije...prosto neopisivo..josh ako je od strane nekog ko vam neizmerno znachi...Kada ste s tim nekim bilo gde,okruzeni hiljadama ljudi,a niko vam nije vazan...Zelite samo taj trenutak,da ga chvrsto uvhatite...i ne pushtate....da ga chvrsto zagrlite i nedate nikom...
 
Prolećem vodjena:
.
Eh, ne cudite se promenama mojih izjava, ipak sam ja blizanac,koji se rukovodi pre svega razumom, a poruka od pre neki dan je bila produkt romanticne ribice (sto sam u podznaku).

:) ...па у ствари нисам мислио на промену у теби...нисам те баш виђао раније. :)
Мислио сам на промену на целом подфоруму. Лепа је тема...одудара од осталих тема у трпање фазону...
 

Back
Top