O neeeee......

oo nikad
a znala sam i da ne otvorim kad mi neko zvoni na interfon nenajavljen,to jedna goca imala obicaj,onda me zove na kucni kao "pa kod kuce si sto mi nisi otvorila malopre" a ja joj kazem "yebala sam se,nisam ocekivala goste"
ne usudjujem se da odem kod nekoga nenajavljena
 
Uh,sto to mrzim
Stvarno mi nije jasno kako ljudi mogu da budu toliko nevaspitani i bezobzirni i da samo banu kod nekoga kuci ne pitajuci dal je taj slobodan,spava,vodi ljubav..........:roll:
Kod mene je tako nepozvana ulazila prva komsinica dok nije dobila ekciju iz lepog ponasanja:evil:
Osnovni je red da te neko pozove na fiksni ili mobilni i da se onda lepo dogovorite oko dolaska. Od sad vise ne otvaram vrata nepozvanima,8-)osim onima koji dolaze izdaleka,pa svratise jer su bili u prolazu. Znaci telefon postoji. Pa ko voli nek izvoli.
 
To je NEKULTURNO,NEUMESNO I VREDJA!!!
Samo kod roditelja! Cak ni kod najboljih prijatelja ne banem iznenada...sto se za mog muza ne moze reci pa mi posle kriv djavo kad nam isti takvi nenajavljeni svracaju na kafu!!! :x :???: :roll: :roll:
 
Ja takodje nikada ne idem kod nekoga nenajavljena i mrzim kad to ljudi rade, ne mogu to da shvatim. A sta raditi sa onima koji ne samo sto su dosli nenajavljeni, nego nikako da odu...Jedna je dosla kod mene nenajavljena i oborila rekord, dosla je u 6 po podne a otisla u 2 posle ponoci..mislim strasnoooo
 
Bebita linda:
Ja takodje nikada ne idem kod nekoga nenajavljena i mrzim kad to ljudi rade, ne mogu to da shvatim. A sta raditi sa onima koji ne samo sto su dosli nenajavljeni, nego nikako da odu...Jedna je dosla kod mene nenajavljena i oborila rekord, dosla je u 6 po podne a otisla u 2 posle ponoci..mislim strasnoooo

Ko ti je ta? :confused:
 
Je l', bre, qme, koje su ti ove nove forumašice? :lol:

Postao sam krut kada treba da idem kod nekoga, što je potpuno bezveze, nikad ne upadam nenajavljen... Ranije je kod mene upadao kada je ko hteo, non-stop je neko visio kod mene, znali su da svrate samo da koriste WC, kunem se, i ostanu 5 minuta, kao ĆAAOO+ ĆAAAAAO, i obavezno su svi gladni i traže da jedu... jbeš dobru lokaciju za gajbu. Onda, kad nemaju gde, uvek se znalo da je kod mene idealno za sedeljke..Ali, uzvraćao sam jaaa, nisam se dao :lol:

E, sad, otkako živim sa cicom, to je sve postalo, hvala Bogu, kolokvijalnije. Uozbiljili smo se
Najavljuju mi se i komšije, dovoljno je samo da neko zvrcne telefonom. Sa rođacima imamo isti sistem, uopšte - sa ljudima. Dovoljno je samo da se najave ranije sat ili dva, a obično se najave par dana ranije. Sve fin svet..
I dalje ne mogu da se naviknem da neko kod nas spava u gostima i da to traje danima...ali, ne dešava se često..jbga, meni to smeta..
 
Kod mene niko ne dolazi nenajavljen zato sto sam svima koje znam rekao da to ne rade. Naravno, ni ja ni kod koga ne idem nenajavljen, smatram to vrhuncem nekulture.
Imao sam problem sa roditeljima kad sam se uselio u svoj stan. Već prvog dana su mi banuli na vrata nenajavljeni, odmah se uhvatili za kvaku i ušli! Prvo sam se izvikao, a kad sam video da ih boli uvo šta ja pričam smirio sam ton i tiho ih upitao kako bi reagovali da su me zatekli sa mojim homoseksualnim partnerom. :shock:
Od tada, mada znaju da nisam gej, ipak se najave po dva puta pre nego što dođu - zlu ne trebalo... :twisted:
 
Док сам као студенткиња живела са цимеркама гајба нам је стално била пуна неког друштва, сви су упадали када су хтели и мени је то било сјајно!

А кад смо порасли, од онда некако влада неписано правило да се увек сви најављујемо једни другима. Никада ми нико не долази ненајављен (нити ја игде идем ненајављена), тако да заиста немам тај проблем!
 
Uglavnom ne.
Volim da se najavim (cesto najavim i vlastitom muzu da stizem :) ) i da mi se jave kad dolaze. Ali nisu svi odnosi isti - imam i drugare kojima ladno banem usred noci ako je takva situacija a i oni mogu isto kod mene...Radimo takve poslove da uglavnom mozemo da spavamo ujutro, niko nema klince itd. a i sto rece HeBe imam dobru lokaciju - znaci stalna zurka na gajbi.
E, da: to su drugari koji mogu ladno da me oteraju u pm ako sam ih probudila, da mi kazu da smaram ili da jednostavno imaju posla - bez foliranja.
 
Haha, moj ortak(mucenik)svima redom pruzao gostoprimstvo, kako se kome digne, a onda je, kad mu tip smazao ceo oval, tek spremljen za goste KOJI SU SE NAJAVILI, krenuo da podmece nogu na vrata.E, kad covek nije mogao u rodjenoj kuci da sacuva kolut sunke...
 
e....
imam i ja takvih situacija...ali najgora od svih je jedna moja drugarica......dobra je i sve ok ali voliiii jakoo puno da prica....pricapricaprica...i to smo dva sveta pa su nam i teme....ona prica o nekom detetu od komsinice ..kakva je ona u skoli....i tako prica i prica...i ja joj kazem da je dosadna...a ona i dalje pricaaaaa...i onda ja ,da bi prekinula to nekako ,jer vec gubim koncentraciju...mislim pascu sa stolice ....ja ustanem kao moram do WC-a a ona ide zamnom i pricaaaaaaaa....ulazi u WC i pricaaaaa....a ja cekam da ona izadje...ona nistaaaaaaaaaaaaa......E to je ludilo!!!
 
Ja sam jedno vreme stalno imala za vratom mog brata od strica, inace nepopravljivog schvalercinu, koji je znao da ce kod mene uvek zateci neko dobro parce 8-)
A onda sam pocela da prizivam njegovu zenu :mrgreen: , sto je ona jedva docekala, obzirom da je vazda camila kuci cekajuci i cekajuci i cekajuci Njega :cry: , pa se tako reschih bede :p
 
Najgora kombinacija:dobar ko lebac, al' dosadan.Uvek ti nabije makar mali osecaj krivice.
E, imam jednog takvog prijatelja, posto cesto nisam kuci, salece me na semaforu(bas kad se pali zeleno..ejjj)Triput zaredom.
 
Imam drugaricu koja uvek nenajavljena dođe, sedi i ništa ne priča, dovodi me do ludila a ako ja imam neke obaveze i moram da izađem, ona ostaje sa mojima još. To je da pooooluuuuudiiiiišššššš!!! Nekad pozove telefonom i moji joj naravno kažu da spavam (iako sam budna) ali evo nje posle 15 minuta na vratima i pita da li sam se probudila!
 
Nikada nisam dozovljavala da drugi trose moje vreme kako im se prohte.Uostalom kao i sve i ono je prolazno i to cini mi se najvise od svega.Ima samo dvoje ljudi koji u moj zivot i moje vreme mogu banuti kada hoce i kako im se prohte.. svi ostali se moraju najaviti, sto i ja radim kada hocu i zelim kod nekoga da odem. kako cenim svoje tako cenim i tudje vreme..i nikada ne kasnim..
 
haha meni niko vishe ne bane ! ali nekako je i tuzhno kad se taj obichaj gubi
ali sad kad anketiram ne pitam nego banem,a nekad mi je za to vreme u glavi to da bi mene nerviralo da mi neko zvoni u 16h da me pita da li ocu da reshavam anketu. ok mozhda sad i ne bi kad sam to proshla ali inace bi. a kao sad ne pitam nego zvonim dok ne ustanu i dok se lichno ne uverim da baba ima 90 godina, mora da mi pokaze licnu kartu i onda je pustim. sta cete odgovornost je vazhna.
u stvai zvonili su jedino kad smo bili mladi-amli pa kad idemo u dvorishte pa zvonimo jedni drugmia kao ocesh napolje...znaci do nekih 12 godina??
e al malo ste truli...meni se dodushe retko ali desavalo da banu, ali desavalo se da me bash oraspoloze kad tako nenajavljeno banu...imala sam druga koji je tako imao obicaj dodushe on dodje sedne kratko i ode...ali nekad ok imash posla pa ti smeta..ali shta znam
mada sam u detinjstvu i bila pomalo brutalna prema nekim devojchicama koje su me kao davile...shta znam :I posle sam prestala da se druzim: ))
 
Ne volim... ali zovem nepozvana, a ponekad i kucam nepozvana... i to samo ako mi nesto treba. Inace se pritajim... uglavnom otvorim vrata ako mi neko kuca. Ako dodje u vreme vecere... mogu i da ugrizem.
ne vidim zasto biti besan na ljude ako im nesto treba
ako dolaze zato sto im je dosadno, onda je to bezobrazno i treba im lepo reci da n ije dobro vreme

u svakom slucaju, vidim da vi opet imate neka extremna resenja... ja sam obicno beskicmenjak koji ne ume ljudima da kaze da su nepozeljni, nego imam razne trikove da im ukazem da treba da odu.
 

Back
Top