Nove informacije o veleizdajniku - Zoranu Djindjicu

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

untouchable

Ističe se
Banovan
Poruka
2.748
Sta je to sto u jednom coveku moze dovesti do takve mrznje prema celoj svojoj zemlji, do toga da podrzavate ubijanje stotina svojih sunarodnika? Da li su to pare, nekakvi kompleksi, mentalno oboljenje?
U kojoj to zemlji izdajnici ovakvog kalibra bivaju sahranjeni ni manje ni vise nego u aleji velikana??

„If the war ends with a signature on a peace agreement and the same political leadership remains in power, with Slobodan Milosevic at the helm, the tragedy and violence will continue.”

http://www.hri.org/news/balkans/rferl/1999/99-05-10.rferl.html

May 1999
Joint statement of Milo Đukanović and Zoran Djindjic
in „New York Times”'

If the war finishes with signature on peace agreement with the same leadership with Slobodan Milosevic on top, tragedy and violence will continue.

Stability of Yugoslavia is of the main importance because of its geographic position in Balkan and its role in determing stability or instability of its neighbors, Bosnia and Herzegovina, Macedonia and Albania. Up to now, however, international strategy for Yugoslavia has been conducting the crises, while the roots of the crises were being neglected.

http://www.mediaclub.cg.yu/arhiva1/english/Press/stetements/milo-djindjic-e.htm

Ha'aretz
Monday, May 3, 1999
„Djinjic, one of the three leaders of democratic opposition in the winter of
1996-1997, does not think there's a need for a ground campaign. ”There's no
logic to a ground campaign and a formal conquest of Serbia. That would lead
to a conflict between NATO and Russia and China and an international crisis.
The most logical thing for NATO is to continue the air war, which is very
effective. They have destroyed the infrastructure in Serbia and in 10 days to
two weeks it will be very difficult to live here without gas, electricity,
bridges, communications. Milosevic won't be able to conduct the war for more
than 10 days, or two to three weeks.„”

http://www.haaretz.com/hasen/pages/arch/ArchSearchEngArt.jhtml
(u arhivi odradite pretragu za navedeni datum)
 
Veceras na TV B92 u Brankicinom insajderu gostuje Cane Subotic,..............
Novi detalji i prilozi za viziju,..................
U kratkoj najavi emisije potvrdio da je dao licni avion za sluzbeno putovanje pok.Z.Dj..jer kao covek nije imao za drugi prevoz, a inace avion i teret ne podleze carini, sta je u prtljagu to Cane zna, valjda neka nova ne ostvarena vizija.....................
 
iako sam mislio da uopste nista i ne napishem na ovoj debilnoj temi,mogu samo da kazem da su citati ok. kaze da ce se tragedija sa milosevicem nastaviti,da nema potrebe za kopnenom invazijom na srbiju..mislim..stavrno..sta si ovde hteo da napises-o veleizdaji?:roll:
za vas ljubitelje lika i dela slobodana milosevica i seselja svasta je veleizdaja..
ali,vi se ni ne rachunate;)
to je vec zavrsena pricha....pozdrav :lol:
 
Petar_FPN:
iako sam mislio da uopste nista i ne napishem na ovoj debilnoj temi,mogu samo da kazem da su citati ok. kaze da ce se tragedija sa milosevicem nastaviti,da nema potrebe za kopnenom invazijom na srbiju..mislim..stavrno..sta si ovde hteo da napises-o veleizdaji?:roll:
za vas ljubitelje lika i dela slobodana milosevica i seselja svasta je veleizdaja..
ali,vi se ni ne rachunate;)
to je vec zavrsena pricha....pozdrav :lol:
Pa, pise NOVE informacije :roll:
 
Pa ako Djindjurela rece: "Ako se potpise mirovni sporazum a Milosevic ostane na vlasti, nastavice se tragedija i nasilje" poruka je sasvim jasna: Ne prekidajte sa bombardovanjem Srbije dok Milosevica ne skinete s vlasti i meni ne utabate stazu. Pa onda u drugom citatu kaze da Srbija ima snage da se bori jos desetak dana - znaci samo rokajte brzo ce se oni predati.
 
Petar_FPN:
jedno je prichati o poreklu seselja,a drugo o mrtvom choveku-za tebe je izdajnik,za mene nesto drugo...razlichiti pogledi na svet..svejedno,taj chovek je ubijen,tako da si temu stavio u radikalnom maniru chiste pakosti...
ajde stvarno neki lock na ovo!

Mrtvi su i Tito, Rankovic, Draza i mnogi drugi pa se o njima diskutuje svakodnevno. Dosta je te nametnute idolatrije.
 
DeteSunca:
Neka moderatori zakljucaju ovu temu! Molim vas! Naslov je odvratan, a covek je mrtav!

Hvala
I Milosevic je mrtav, ali teme o njemu i njegovoj krivici za sve i svasta, ne prestaju da se otvaraju. Sto tu nisi protestovao :confused:
Sto ne protestujes kada se blati Vojislav Seselj koji je u Hagu vec cetiri godine a da mu se sudjenju ne nezire pocetak :confused:
Ako nije lepo za jednog, to onda vazi za sve, ili ne vazi :confused:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top