Muskarci

bobba

Domaćin
Poruka
3.835
Da li VI volite da vam cure/zene/ljuavnice guraju prstic u bulju dok vam pushe :shock:

[cule smo da vi to volite da radite nama]


jer kaze: kroz anus mushkarca je najlakshe docci do njegove G-tachke - prostate
stimulisanjem iste ( ponekad samo time) je mogucce dozziveti snazzan orgazam sa ejakulacijom koja je u jednom neprekidnom mlazu, za razliku od standardne u nekoliko "shtrceva"
smiley2.gif
[mmmmm]
pored toga, anus je bogat nervnim zavrshecima, pa igra prstima ( ili jezikom
smiley9.gif
) oko istog mozze da dovede do nesluccenih uzzitaka - verujte mom iskustvu [ovo kaze ON]
i naravno da oboje morate znati shta radite i odrzzavati higijenu ( ili cce da bude zzutih i crvenih prsticca
smiley11.gif
)


pa da cujem
 
Copy_Cat:
juuuuuuuuuuu, bobba, hahahaaa, ja to nisam nikad radila mom dragom,,,,,,............

Jedan tip sa kojim sam bila je insistriao na to i na lizanje njegove guze,..ajd lizanje bih jos i podnela...ali sa mojim dugim noktima da mu guram prst u dupe,....NO WAY!!! a i ne pali me to,......:shock: :shock:
 
Izgleda da cu biti smatrana zaostalom, posto vidim da je to dupe uzelo maha svugdje ( moderno, sta li?!) , ali da mu lizem dupe i guram prste ,ma ne da mi ne pada na pamet, vec mi je to ,iskreno receno , prilicno fuj... I ako bas i voli, neka pronadje nekog ADEKVATNOG sa KONKRETNIM, pa ce dozivljaj da mu bude nezaboravan! I ,na svu srecu, nikad mi to niko nije ni predlozio! Ali to je ipak samo moje misljenje! Postujem tudje izbore, ali ja nesto bas i nisam za to!
 
To ti je filozofija onih koji hoce da ceo svet pretvore u homoseksualce... Inace nema nikakve G tacke kod muskarca... Nego samo navodne filozofije da se neko zablesira da proba i time polagano uplovljava u taj svet...

A Bobo jes to ti postavila temu povodom slike u tvom profilu? :lol:
 
Petar_Pan:
To ti je filozofija onih koji hoce da ceo svet pretvore u homoseksualce... Inace nema nikakve G tacke kod muskarca... Nego samo navodne filozofije da se neko zablesira da proba i time polagano uplovljava u taj svet...

A Bobo jes to ti postavila temu povodom slike u tvom profilu? :lol:

Petre ne pitam ja da li bi VI meni prst u bulju
vec DA LI BI VI VOLELI VAMA prst u bulju ;)
 
bobba:
Da li VI volite da vam cure/zene/ljuavnice guraju prstic u bulju dok vam pushe :shock:

[cule smo da vi to volite da radite nama]


jer kaze: kroz anus mushkarca je najlakshe docci do njegove G-tachke - prostate
stimulisanjem iste ( ponekad samo time) je mogucce dozziveti snazzan orgazam sa ejakulacijom koja je u jednom neprekidnom mlazu, za razliku od standardne u nekoliko "shtrceva"

Ne, ne treba niko da mi gura prste, niti bih to želeo. Istini za volju nisam ni probao...

Što se te priče o prostati i tim stimulansima tiče, uopšte ne moraš da zavlačiš prst u dupe. Dovoljno je dohvatiti deo koji se nalazi od anusa ka testisima i posao je odlično obavljen. Primera radi, upravo sam danas uživao u toj vrsti stimulacije.

To da je mlaz neprekidan nešto i ne verujem, a iskren da budem nešto mi nije ni važno da li će biti neprekidan ili prekidan.
 

Back
Top