jedno zapazanje

absonic

Domaćin
Poruka
3.197
ovako, slusam ja radio danas, cini mi se 95.1...
ide prljavo kazaliste, pesma moj dom je hrvatska
a onda ide reklama, zenski glas koji govori; SRPSKA RADIKALNA STRANKA, STRANKA KOJA JE UZ NAROD (i tako nesto na tu foru), a onda nakon toga jura stublic i pesma e moj druze beogradski

eto sam sam hteo da podelim to zapazanje sa vama
 
Ne. Mi smo toliko kreteni da smo 5. oktobra upali u zemlju cudesa, silovali alisu i mesto nje doveli zlu kraljicu da nam vlada. U medjuvremenu silovana alisa je pocela da se bavi prostitucijom, a nas uzela da raimo kao kelneri u njenom kupleraju.

Demokratska Srbija.
 
Alekasandar2:
Ne. Mi smo toliko kreteni da smo 5. oktobra upali u zemlju cudesa, silovali alisu i mesto nje doveli zlu kraljicu da nam vlada. U medjuvremenu silovana alisa je pocela da se bavi prostitucijom, a nas uzela da raimo kao kelneri u njenom kupleraju.

Demokratska Srbija.


Jel cirkas ti nesto, dok postujes???? :wink:
 
E, imam i ja jedno zapažanje...
Večeras sam tražio nešto o familiji Eklston, zanimao me je bazen u njihovoj bivšoj Kensington Palace Gardens (verovali ili ne :lol: ) i vidim da su hrvati prisvojili i Slavicu Eklston i proglasili je za svoju, Riječanku. E sad, to što je ona iz Banjaluke i što joj je krsna slava Djurdjevdan, to nigde ne pišu :) Morao sam da izmenim tekst u wikipediji, to je sve što sam mogao da uradim za istinu.

A onaj bazen :roll: Ne možete da verujete koliko je dobar. U podrumu velike kuće, savršen...
 
Groucho Marх:
E, imam i ja jedno zapažanje...
Večeras sam tražio nešto o familiji Eklston, zanimao me je bazen u njihovoj bivšoj Kensington Palace Gardens (verovali ili ne :lol: ) i vidim da su hrvati prisvojili i Slavicu Eklston i proglasili je za svoju, Riječanku. E sad, to što je ona iz Banjaluke i što joj je krsna slava Djurdjevdan, to nigde ne pišu :) Morao sam da izmenim tekst u wikipediji, to je sve što sam mogao da uradim za istinu.

A onaj bazen :roll: Ne možete da verujete koliko je dobar. U podrumu velike kuće, savršen...

E, moj Grucho...........Slavica je izdajnik i placenik
Udala se za zapadnoevropskog dusmanina...........................

Dzaba joj kuce i bazeni, kada je izgubila nacionalni identitet............ :wink:
 
Groucho Marх:
i vidim da su hrvati prisvojili i Slavicu Eklston i proglasili je za svoju, Riječanku. E sad, to što je ona iz Banjaluke i što joj je krsna slava Djurdjevdan, to nigde ne pišu :) Morao sam da izmenim tekst u wikipediji, to je sve što sam mogao da uradim za istinu.

...


Hahha, al' si se ti posvetio biVografiji gospoje Slavice!!! :)
Pa, ne svojataju nju Hrvati, sama paradira Jadranom i poziva se na Hrvatsku!
 
Ja ti baš verujem, naročito ovaj deo-

Slavica je matora sponzorka, ideal svake mlade sponzoruše od Emone do Sibira :lol:

Da Bernie nije onako lep, visok i markantan, mog'o bi neko da pomisli da se za nnjega udala SAMO zbog novca!!!
 
Šta ti pada na pamet, sva sreća čovek je lep i u punoj mladosti :lol: A ona je baš fina, prvi put mu je dala lažni broj telefona, a on uporan, pa uporan i srce devojke nije moglo da odoli, rodila se ljubav :)

Sve to sam našao kad sam tražio podatke da upišem u wikipediu, ali me je stvarno zanimao samo bazen u ovoj kući -



I još ga nigde nisam našao :(
Kuća je otišla za tričavih 70 miliona funti, a Barni ju je kupio da bi njegova žena imala gde da prostire veš, ima dosta terasa i to :lol:
Ali bazen... Uf.
 
absonic:
ovako, slusam ja radio danas, cini mi se 95.1...
ide prljavo kazaliste, pesma moj dom je hrvatska
a onda ide reklama, zenski glas koji govori; SRPSKA RADIKALNA STRANKA, STRANKA KOJA JE UZ NAROD (i tako nesto na tu foru), a onda nakon toga jura stublic i pesma e moj druze beogradski

eto sam sam hteo da podelim to zapazanje sa vama

A ja sam se svo vreme čudio zašto puštamo Magazin koji je svoju muzičku karijeru srozao jeftinom političkom pesmomi djuskali na ono "ko me zove" dok su Rundeku neki idioti razbili glavu iako nikada nije lošu reč progovorio?
 
Iron Lord:
A ja sam se svo vreme čudio zašto puštamo Magazin koji je svoju muzičku karijeru srozao jeftinom političkom pesmomi djuskali na ono "ko me zove" dok su Rundeku neki idioti razbili glavu iako nikada nije lošu reč progovorio?

Kojom političkom pesmom? "Ko me zove"? Šta? :roll: :)
 
E kad je rec o zapazanjima cudnih dogadjaja, u pitanju je skupstinski prenos republickog saziva, prosle nedelje, utorak ili sreda, nisam siguran.
U toku govora jednog od poslanika,slika na TV se prebacuje i prenosi na siptarskom jeziku reklamu za fond uz sliki i brojeve ziro racuna R.Haradinaja a TV stanica je TV KFOR, to je trajalo 3 do 5 minuta,................
Ovo je istina.
Da se cudom iscudis,......................
 
absonic:
ljudi fora je sto su te pesme nastale za vreme rata... i ako SRS hoce da se reklamira, sigurno da reklami nije mesto izmedju moj dom je hrvatska & e moj druze beogradski
Kako nije mesto kad im je vodja Hrvat i to ne obicni nego onaj eregovacki a poznato je da su oni najopasniji.Pogledaj koliko ima Seselja u telefonskom imeniku Beograda a koliko u Splitu ili Zagrebu i videsec da je toj reklami bas tu mesto :D
 
al bundy:
Kako nije mesto kad im je vodja Hrvat i to ne obicni nego onaj eregovacki a poznato je da su oni najopasniji.Pogledaj koliko ima Seselja u telefonskom imeniku Beograda a koliko u Splitu ili Zagrebu i videsec da je toj reklami bas tu mesto :D
Interesantno :wink:
Inace, Radikale optuzuju za ncionalizam i shovinizam :roll: a evo primera kako to upravo ne cine oni nego neki drugi 8-)
 
absonic:
ljudi fora je sto su te pesme nastale za vreme rata... i ako SRS hoce da se reklamira, sigurno da reklami nije mesto izmedju moj dom je hrvatska & e moj druze beogradski


Pa, zar to baš nije simbolično???? :) ;)

By the way, Šešelj je vrlo tipično prezime za Liku, Knin i deo oko Plitvica i vrlo često tamo, nisam toliko dokona još bila da uterujem da li je većinom srpsko prezime ali, verovatno jeste, samo, sasvim je očekivano, onda, da ih je u Hrvatskoj više nego u Srbiji! U tim krajevima Hrvatske sa brojnim srpskim stanovništvom postoje vrlo prepoznatljiva srpska prezimena koja su jako retka i u Srbiji i u Bosni!
 
Mae:
Kojom političkom pesmom? "Ko me zove"? Šta? :roll: :)

Točan naslov pjesmice ne znam samo znam da je refren glasio: "Hej ćetnici stići će vas ruka pravde i u Srbiji"

Унатоћ свијему, похвала за навијаће Динама из Загреба за добро познавање ћирилице!
Срце ми заиграло кад сам видио да "Торцида" пише на ћирилици!

Почиње описмењавање...
:razz:
 

Back
Top